TEM Point ödeme kampanyası

TEM Point ödeme kampanyası

Tem Point projesi Gül Proje ve Nata Holding ortaklığıyla hayata geçirildi. Projede lansmana özel ödeme fırsatları sunuluyor..

TEM Point ödeme kampanyası 2017!

TEM Point ödeme kampanyası kapsamında 0,79 faizle 240 ay taksitli ödemeler yapılıyor. TEM Point Sultangazi'de fiyatlar 274 bin TL'den başlıyor...

Tem Point'te yüzde 5 kampanyası!

Gül Proje tarafından inşa edilen TEM Point’ten, yüzde 5 peşinat 240 ay vade ve aylık yüzde 0.79 faizle konut sahibi olmak artık daha da kolay hale geliyor.

TEM Point Sultangazi fiyat listesi 2017!

TEM Point Sultangazi fiyat listesi 430 bin 500 TL'den başlangıç gösteriliyor. TEM Point Sultangazi'de 0,79 faizle 240 ay vade imkanı sunuluyor...

Nata Holding'ten Merter'deki Efes arsasına 2 milyarlık proje!

daha önce İstanbul'da Tem Point projesini inşa eden Ankara merkezli Nata Holding, Merter'deki Efes arsasında 2 milyar TL'lik proje inşa edecek.

Tem Point ödeme planı!

Tem Point ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 1+1'den 5+1'e kadar daire tiplerine yer verilen proje İstanbul Sultangazi'de yükseliyor.

Tem Point'te yüzde 20 indirim imkanı!

Tem Point'te yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor.  İstanbul Sultangazi'de hayata geçirilen projede 1+1'den 5+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. 

Tem Point'te 0 peşinatla!

Tem Point projesinde yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor. 468 konut, 444 rezidans ve 270 mağazadan meydana gelen proje 885 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor.

Tem 34'ten bahar fırsatı!

Eşbah Yapı Yatırım ve Akyapı ortaklığı ile hayata geçirilen Tem 34 İkitelli, faizsiz taksit imkanı  ve kişiye özel ödeme avantajları sunan bahar kampanyasını sürdürüyor.  

TEM Avrasya kampanyalı ödeme planı 2018!

Fuzul İnşaat'ın TOKİ güvencesiyle hayata geçirdiği TEM Avrasya projesinde "Evinizi şimdi alın, 2019'a kadar kredi taksitlerinizi biz ödeyelim" kampanyası sunuluyor..

TEM Avrasya'da 120 ay 0,45'ten başlayan kredi avantajı!

Tem Avrasya'da "Evinizi şimdi alın, 2019'a kadar kredi taksitlerinizi biz ödeyelim" kampanyası devam ediyor. 60 ay 0 faiz - 120 ay 0,45'ten başlayan kredi avantajıyla ödeme yapılan proje Maslak'a 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Gaziosmanpaşa Tem Avrasya ödeme kampanyası!

Gaziosmanpaşa Tem Avrasya ödeme kampanyası hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. TEM’in hemen yanı başında hayata geçirilen proje 17 ve 18 katlı 6 blokta toplam 612 konut ve 17 dükkandan oluşuyor. 

Tem Avrasya fiyat ve ödeme kampanyası 2018!

Fuzul İnşaat'ın TOKİ ile hasılat paylaşım modeliyle Gaziosmanpaşa'da  hayata geçirdiği Tem Avrasya Konutları'nda fiyatlar 507 bin TL'den başlıyor...

Tem Avrasya Gaziosmanpaşa fiyat ve ödeme planı!

Teslimleri 2019'da yapılacak olan Fuzul Tem Avrasya projesinde fiyatlar 507 bin TL'den başlıyor. Proje TEM’in hemen yanı başında yükseliyor..

Tem Point Evleri'nde 3 bin TL taksitle!

Beş konut bloğu, 2 rezidans bloğu ve bir adet alışveriş merkezi olarak planlanan Sultangazi Tem Point projesinde yüzde 5 peşinatla evinizi şimdi alıp teslimde yüzde 50'sini ödeyebiliyorsunuz..

Mayra Tem Expres'te indirim fırsatı!

Otel, rezidans ve marka konutların hayata geçirildiği Basın-Ekspres’te inşaatı devam eden Mayra Tem Expres, indirim fırsatları ve ödeme koşullarıyla yatırımcılarını bekliyor.

Sultangazi Tem Point teslimat!

Tem Point projesi İstanbul Sultangazi'de hayata geçirildi. Konut, ve alışveriş merkezi konseptiyle yükselen projede fiyatlar 420 bin TL'den başlıyor...

TEM Point ödeme kampanyası

TEM Point ödeme kampanyası TEM Point ödeme kampanyası

Toplam 468 konut, 444 rezidans ve 270 mağazadan oluşan Tem Point projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konutlara yer veriliyor. Proje 73 bin 709 metrekare alana sahip. 
 

Beş konut bloğu, 2 rezidans bloğu ve bir adet alışveriş merkezi olarak planlanan Tem Point Evleri 2019 yılının ikinci yarısında teslim edilecek.  İstanbul Sultangazi'de hayata geçiriliyor. 
 
Gül Proje ve Nata Holding ortaklığıyla inşa edilen proje oluşuyor. Projede daire büyüklükleri 47 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiyor. 
 
Tem Point ödeme kampanyası!
Lansman dönemine özel 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabilen Tem Point Evleri için ayrıca yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor. Projede, spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, kapalı otopark ve...