tema park yatırımcıları

tema park yatırımcıları

Macera parklarına yetişkinlerin de ilgi göstermeye başlamasıyla yeni bir pazar oluştu. Pazardaki potansiyeli gören yabancı markalar yatırım için Türkiye'ye giriş yapmaya başlarken yerliler de yeni yatırımlara soyunuyor.

Brand İstanbul Park projesi yatırımcılarına kazandırıyor!

EMS YAPI tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Brand İstanbul Park projesine yatırımcı yoğun ilgi gösteriyor. Brand İstanbul Park projesi 1 yılda yatırımcılarına ortalama yüzde 90 ile yüzde 120 arasında kazanç sağladı.

Tema İstanbul'un yatırımcıları TEM trafiğine çözüm oldu!

Tema İstanbul’da bir ilke daha imza atılıyor. Tema İstanbul’un yatırımcılarından Mesa, Artaş – Avrupa Konutları, Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığının yaklaşık 100 milyon TL yatırımla inşasına başladığı bağlantı yolu bölgenin trafik sorununa çözüm olacak.

Vadistanbul Park Körfez yatırımcılarının ilgi odağı oldu!

Türkiye’nin en büyük projelerinden biri olan ve lanse edildiği günden itibaren yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından yoğun talep alan Vadistanbul’un Park etabı Cityscape Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı.

İstanbul, Anadolu gayrimenkul yatırımcılarının çekim merkezi haline geldi!

İstanbul'daki markalı projelerini Anadolu şehirlerine taşıyan Sinpaş ve Soyak'tan sonra Anadolulu konut üreticileri, İstanbul'a yöneldi. İstanbul bir anlamda Anadolu merkezli gayrimenkul yatırımcılarının çekim merkezi haline geldi...

Yabancı yatırımcılar gayrimenkul sektörüne 1 milyar 267 milyon dolar yatırım yaptı!

Yabancı yatırımcılar, 2014 yılının ilk 4 ayında Türkiye Gayrimenkul sektörüne 1 milyar 627 milyon değerinde yatırım yaptı. 2007 yılında bu rakam 1 milyar 256 milyon dolar civarındaydı.

Yabancı yatırımcılar 1 milyar 267 milyon dolarlık yatırım yaptı!

Uluslararası yatırımcıların gayrimenkule doğrudan yatırımları ocak-nisan dönemleri itibarıyla Cumhuriyet tarihinin en yüksek seviyesine ulaştı. Yılın ilk 4 ayında Türkiye'de gayrimenkul sektörüne 1 milyar 267 milyon dolarlık doğrudan yatırım yapıldı...

Yabancı yatırımcılar, Türkiye'de 1 milyar 267 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımı yaptı!

Yabancı yatırımcıların bu yılın ocak-nisan döneminde Türkiye'ye yaptıkları doğrudan gayrimenkul yatırımları, yüzde 42 arttı. Yılın ilk 4 ayında Türkiye'de gayrimenkul sektörüne 1 milyar 267 milyon dolar doğrudan yatırım yaptı...

Ali Nuhoğlu: Arap yatırımcıların gözü Fikirtepe'de!

Ali Nuhoğlu, yabancı yatırımcının Fikirtepe’de elinde para dolu çantayla gezen yabancı yatırımcılar olduğunu belirtirken, Hızır Selioğlu da “Rakamlar yakında Bağdat Caddesi’ ni geçecek" diye konuştu...

İzmir'deki 7 alan turizm yatırımcılarına açıldı!

İzmir’de girişimciler için çok cazip 7 yer turizm yatırımcılarına açıldı. İlde yatırım yapmayı düşünen yatırımcıların en geç 8 Ağustos 2014 tarihine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı’na müracaat etmeleri gerekiyor

Crown Palace Ortadoğulu ve Arap yatırımcıların beğenisini topladı!

Babacan Yapı'nın ingiliz ve Osmanlı mimarisinden esinlenerek projelendirdiği Crown Palace. Ortadoğulu ve Arap yatırımcıların beğenisini topladı. Projenin yüzde 40'ının henüz lansmana çıkmadan yatırımcılar tarafından satın alındığı öğrenildi.

Tahincioğlu Gayrimenkul projeleri Palladium AVM’de yatırımcılar ile buluşacak!

Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul'daki Nidakule Ataşehir Kuzey ve Nidapark Beşiktaş projelerini 15 Temmuza kadar, uygun fiyatlar ve ödeme planlan ile Ataşehir'deki Palladium AVM'de yatırımcıları ile buluşturuyor.

Tacettin Özden yeniden Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı oldu!

Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği'nin (KODER) genel kurulu geçtiğimiz günlerde yapıldı. Olağan genel kurul sonucu Korumar Otel Genel Müdürü ve Belediye Meclis Üyesi Tacettin Özden yeniden başkanlığa seçildi.

Kerem Bilge: Yabancı yatırımcılar ülkede güven arar!

Uluslararası Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (REIA) Başkanı Kerem BİLGE, yabancı yatırımcıya konut satışının istenilen seviyeye gelmemesinin birkaç nedeni bulunduğunu belirtti. Bilge, 'Yabancı yatırımcılar ülkede güven arar' dedi.

tema park yatırımcıları Haberi

tema park yatırımcıları

Bütün gün iş stresi ve trafikle boğuşan modern şehir insanının arayışları eğlence sektöründe yeni yatırım alanları yaratmaya devam ediyor. Geçmişte daha çok çocuklara yönelik olarak yapılan ve içinde ip atlama, tırmanma gibi aktivitelerin olduğu macera parklarına yetişkinler de ilgi göstermeye başlayınca yeni bir pazar oluştu. Pazardaki potansiyeli gören yabancı markalar yatırım için Türkiye'ye giriş yapmaya başlarken fırsatı kaçırmak istemeyen yerliler de yeni yatırımlara soyunuyor. 


Türkiye'de yeni yeni gelişmeye başlasa da aslında macera parkları dünyada yaygın bir konsept. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB) Doğa ve Macera Turizmi Raporu'na göre, 2014 yılında dünyada seyahat eden turist sayısı 1,1 milyar kişiyi aştı ve maceracıların harcamaları da 1,2 trilyon dolan buldu. Dünyada turizm sektörü ortalama yüzde 4-7 arasında büyürken, doğa ve macera turizmi yüzde...