Teona Ümitköy Kartallar satış ofisi

Teona Ümitköy Kartallar satış ofisi

1+1'den 4+1'e kadar daire alternatifleri sunulan Teona Ümitköy projesinde daire fiyatları 570 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje 19 bin 700 metrekare alan üzerine inşa ediliyor...

Ankara Teona Ümitköy Evleri fiyatlar!

Ankara Teona Ümitköy Evleri fiyatları 494 bin TL'den başlayarak değişiyor. Teona Ümitköy projesinde 570 daire yer alıyor...

Kartallar Proje Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kartallar Proje Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Gülden Kartal tarafından kuruldu. 

Bu mahallelerde yaşayanlar dikkat!  

Köy tüzel kişiliği kaldırılarak mahalleye dönüştürülen İstanbul Zekeriyaköy, Demirciköy, Uskumruköy, Kilyos, Ankara Ümitköy, Alacaatlı gibi yerlerin emlak vergisi muafiyeti kaldırıldı. 

Kardeş Kartallar Otelcilik Turizm Petrol Tekstil İnşaat Nakliyat İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Kardeş Kartallar Otelcilik Turizm Petrol Tekstil İnşaat Nakliyat İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti. bugün Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Seyithan Seyyidoğlu tarafından kuruldu. 

Kartallar Otel İşletmeciliği Ve Gıda Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Kartallar Otel İşletmeciliği Ve Gıda Yatırımları Anonim Şirketi bugün Maltepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mustafa Kartal tarafından kuruldu.

Teona Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Teona Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeliyle Fatih Emre Temelci tarafından kuruldu.

Vantage Ümitköy iletişim bilgileri!

Kalenderler İnşaat tarafından hayata geçirilen Vantage Ümitköy projesi ACE Mimarlık tarafından tasarlandı. Proje de 73 adet lüks konuta yer veriliyor...

Vantage Ümitköy Evleri fiyatları!

Vantage Ümitköy Evleri fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor. Projenin mimari tasarımı ACE Mimarlık'a ait...

Vantage Ümitköy Konutları fiyat listesi!

20 bin 899 metrekarelik arsa alanına sahip Vantage Ümitköy projesi Ankara Ümitköy'de yükseliyor. Vantage Ümitköy Konutları fiyat listesi 3 milyon TL'den başlıyor...

Vantage Ümitköy güncel fiyat!

Vantage Ümitköy güncel fiyat listesi 3 milyon TL'den başlıyor.

Vantage Ümitköy fiyatları!

Nakit ve kredili olarak ödemelerin gerçekleştiği Vantage Ümitköy projesi Kalenderler İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. İşte Vantage Ümitköy fiyatları...

Vantage Ümitköy güncel fiyat listesi!

Vantage Ümitköy güncel fiyat listesi 3 milyon TL'den başlıyor. 7+1 şeklinde daire tiplerinin yer aldığı projede teslimlerin 2018 yılının Ağustos ayında yapılması planlanıyor. 

Vantage Ümitköy, Ankara'da yepyeni trendin öncüsü!

Kalenderler A.Ş. kurucu ortağı Bayram Kalender ile sektöre ve son projeleri Vantage Ümitköy’e dair soruları yanıtladı.

Vantage Ümitköy ile Ankara 'megaplus daire'yi ilk kez tanıdı!

Ankara'da hayata geçirilen Vantage Ümitköy projesi 2018 yılında teslim edilecek. Vantage Ümitköy’ün kaliteyi baştan anlamlandırdığı özel dairelerine megaplus demesinin en önemli sebepleri arasında projedeki dairelerin 7+1 olması.

Teona Ümitköy Kartallar satış ofisi

Teona Ümitköy Kartallar satış ofisi Teona Ümitköy Kartallar satış ofisi

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı bulunan Teona Ümitköy projesi 29 katlı bir blok ve 35 katlı üç blok olarak planlandı. Projede toplam 570 daireye yer veriliyor. 


Teona Ümitköy projesi Ankara Ümitköy'de hayata geçirildi. Ankara Teona Ümitköy Konutları 1+1, 2+1 ve 4+1 olarak tasarlanıyor. Proje 19 bin 700 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Teona Ümitköy projesi toplam 570 daireden meydana geliyor. Teslimleri bu yıl Temmuz ayında yapılacak olan proje Kartallar İnşaat imzası taşıyor.


Kartallar Teona Ümitköy ev fiyatları 2017!


1+1'ler 570 bin TL ile 648 bin TL

2+1'ler 625 bin TL ile 844 bin TL

4+1'ler 1 milyon 126 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında değişiyor. 


Ankara Teona Ümitköy projesinde daire sakinlerine sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu gibi...