tmo istanbul gayrimenkul satışı

tmo istanbul gayrimenkul satışı

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Ankara Bahçelievler'de gayrimenkul satacak. 942 metrekare alanlı gayrimenkulün ihalesi 19 Eylül'de.

Simorg İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Simorg İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 150 bin TL sermaye bedeli ile Behrouz Rasoulian tarafından kuruldu.

İki Yaka İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İki Yaka İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Güngören'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Yılmaz tarafından kuruldu.

Gateway İstanbul Gayrimenkul İnşaat Pazarlama Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gateway İstanbul Gayrimenkul İnşaat Pazarlama Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Atmeh, Erdal Umuç, Özcan Umuç ve Samer Karaca ortaklığında kuruldu.

Channel İstanbul Gayrimenkul Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Channel İstanbul Gayrimenkul Yatırım Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 120 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Karasakal, Sinan Mertoğlu ve Turhan Alçelik ortaklığında kuruldu.

Cıtyscape İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık İthalat Ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Cıtyscape İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık İthalat Ve İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 350 bin TL sermaye bedeli ile İsam Sebahatoğlu ve Mahmoud Wais ortaklığında kuruldu.

Şenaşil İstanbul Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Şenaşil İstanbul Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi bugün Bağcılar’da 150 bin TL sermaye bedeli ile Almoghera Khalıalashab ve Hulut Heyyani tarafından kuruldu.

Vefa İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vefa İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Wafaa Alı Hus. Mal Allah tarafından kuruldu.

Asef Grup İstanbul Gayrimenkul Danışmanlığı Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asef Grup İstanbul Gayrimenkul Danışmanlığı Ve Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Halil İbrahim Öğdüm ve Mırhadı Hosseınıkhatıbı ortaklığında kuruldu.

The Company İstanbul Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

The Company İstanbul Gayrimenkul Limited Şirketi Kadıköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah İkbal Kara tarafından kuruldu.

Property Turkey İstanbul Gayrimenkul Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Property Turkey İstanbul Gayrimenkul Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ahmet Bayram tarafından kuruldu.

Ultra İstanbul Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Ultra İstanbul Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Avcılar'da 30 bin TL sermaye bedeli ile aykut Dursunoğlu, Fatih Demir ve İkbal Şuşut ortaklığında kuruldu.

Adam İstanbul Gayrimenkul ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Adam İstanbul Gayrimenkul ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Furkan Yıldız tarafından kuruldu.

Aya İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aya İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ayfer Zerey ve Resmiye WeinGartner tarafından kuruldu.

tmo istanbul gayrimenkul satışı

tmo istanbul gayrimenkul satışı tmo istanbul gayrimenkul satışı


İmar planlarında konut alanında kalan gayrimenkul bodrum, zemin ve 4 normal kattan oluşuyor. 6 kalı binada 1 adet dükkan ile 16 adet konut bulunuyor.


İhalenin tahmini bedeli 2 milyon 870 bin YTL.


0312 416 33 38...