18 / 08 / 2022

tmsf ihale

tmsf ihale

TMSF, kayyım olarak atandığı Naksan Plastik ve Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ ve Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret AŞ'yi 120 milyon 500 bin lira tahmini bedelle satışa çıkardı. 28 Haziran’da yapılacak ihale için 27 Haziran’a kadar teklif verilebilecek.

TMSF, 5 şirketi satışa çıkardı!

TMSF, İstanbul ve Gaziantep'te yer alan 5 fabrikayı satışa çıkardı. Satışa çıkarılan gayrimenkullerin ihaleleri 18 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. 

TMSF el konulan Yeni Dünya Sağlık Hizmetleri şirketini satışa çıkardı

TMSF, Yeni Dünya Sağlık Hizmetleri Hisseleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü satışa çıkardığını açıkladı. Satışa konu olacak ihale tarihi ve saati de açıklandı.

TMSF kayyım atanan iki şirketi satışa çıkardı! İşte firmalar için istenen para ve ihale tarihi

TMSF, kayyım olarak atandığı Naksan Plastik ve Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ ve Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret AŞ'yi 120 milyon 500 bin lira tahmini bedelle satışa çıkardı. 28 Haziran’da yapılacak ihale için 27 Haziran’a kadar teklif verilebilecek.

TMSF, bünyesindeki şirketlerin satışına başlıyor!

TMSF, bünyesindeki şirketlerle ilgili satış sürecine başladı. TMSF yönetimi, Naksan’ın iki lokomotif şirketinden Royal Halı’yı 353 milyon lira bedelle 6 Ekim’de, Naksan Plastik’i ise 1.126 milyon lira bedelle 20 Ekim’de ihale edecek.

TMSF, 2 dev markanın İstanbul'daki fabrikalarını satıyor!

TMSF,  Royal ve Atlas Halı'yı 353 milyon lira muhammen bedelle satıyor. İstanbul'da yapılacak ihale açık artırma usulüyle 6 Ekim'de gerçekleştirilecek.

TMSF, Dumankaya'nın 86 taşınmazını satışa çıkardı!

TMSF, Dumankaya Grubu şirketlerine ait 86 taşınmazı satışa çıkardı. Gayrimenkuller, 20 Nisan tarihine kadar teklif toplama usulü ile ayrı ayrı ihale edilecek.

Murat Demirel'in Salih Adası'ndaki malikanesi tekrar ihale edilecek!

TMSF, Demirel’in borçlarına karşılık el konulup 2013’te 7 milyon liraya işadamı Ahmet Arslan’a ihale edilen malikâne için 2 Ekim’de yeniden ihaleye çıkıyor.

TMSF'den 93 milyon TL'ye 15 gayrimenkul!

Tekirdağ'da bulunan 4 gayrimenkul ve 5 ayrı ilde 11 gayrimenkul TMSF 2. Tahsilat Daire Başkanlığı tarafından 14 Ocak 2015 günü saat 14:00 ile 14:44 arasında ihale ediliyor.

TMSF Toprak Holding'in villalarını ihale ile satıyor!

Toprak Holding'den devralınan Kuşadası'nda yer alan 1 adet malikane ve 6 adet villa TMSF tarafından ihale yoluyla satılıyor...

TMSF 2 gayrimenkulü 170 milyon TL'ye satıyor: İhale 5 Haziran'da!

TMSF, alacakları tahsili çerçevesinde devraldığı Beşiktaş’taki İş Merkezini ve Beykoz Paşabahçe’deki yalı arsasını 5 Haziran’da ihaleye çıkaracak. İki gayrimenkulün toplam değeri 170 milyon lira olarak belirlendi...

TOKİ ile TMSF Bursa Osmangazi ihalesi protokol taslağına başladı!

TOKİ ile TMSF arasında imalanan Bursa Osmangazi'deki arsalarda proje geliştirmek amacıyla Emlak Konut GYO tarafından ihale edilmesi için protokol taslağı üzerinde çalışmalara başladı...

TMSF, Esbeton Eskişehir Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Esbeton Eskişehir Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satmak üzere ihale düzenledi

TMSF, RCT A.Ş. arsa ve binalarını satıyor!

TMSF, RCT A.Ş.'ye ait arsa, tarla, dükkan ve binaları 29 Haziran 2012 Cuma günü gerçekleştirilecek ihale ile satışa çıkardı

TMSF, RCT A.Ş.'nin arsa ve binalarını satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, RCT A.Ş. mülkiyetindeki taşınmazlar ile TMSF mülkiyetindeki taşınmazları ihale ile satacak

tmsf ihale Haberi

tmsf ihale

TMSF, Royal Halı ve Naksan Plastik’e ait, Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan halı ipliği üretimi fabrikasına ilişkin gayrimenkul, makine-ekipman, demirbaşlar ve sözleşmelerden oluşan varlığı, 120 milyon 500 bin lira muhammen bedelle 28 Haziran’da satacak.

İHALEDE, KAPALI ZARF VE AÇIK ARTIRMA USULLERİ BİRLİKTE UYGULANACAK

İhaleye 27 Haziran’a kadar teklif verilebilecek. İhalede, kapalı zarf ve açık artırma usulleri birlikte uygulanacak. İhale “Kurul”un onayı ile sonuçlandırılacak. 

İhaleye pazarlık usulü ile devam edilmesine karar verilmesi halinde pazarlık, 1 Temmuz 2022 tarihinde saat 14.30’da TMSF’nin Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/İstanbul adresindeki konferans salonunda yapılacak.

Resmi Gazete’de yayınlanan söz konusu ilan şöyle:

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun kayyum olarak atandığı Naksan Plastik ve Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ ve Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret AŞ'ye ait mal...