01 / 12 / 2022

togg fiyat

togg fiyat

Yüz Yüze 100 Gün etkinliği kapsamında Radyo Başakşehir’e açıklamalarda bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, herkesin merakla beklediği TOGG’un satışa çıkacağı tarihi açıkladı…

TOGG o tarihte yolların tozunu attıracak! TOGG'un fiyatları belli oldu mu?

Yerli otomobil fabrikasının açılışının 29 Ekim’de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yapılacağını belirten TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu tarih verdi! TOGG o tarihte yolların tozunu attıracak!

TOGG fiyatlarında son dakika! Duyan inanamıyor! Milyonlar bekliyordu, şimdi kesinleşiyor!

Türkiye’nin otomobili TOGG için saat kuruldu. TOGG'un fiyatlarında son dakika! Duyan inanamıyor, bir daha bakıyor! Peki, TOGG'un fiyatları ne kadar? İşte ayrıntılar...

Beklenen TOGG fiyat açıklaması geldi! İşte 2023 TOGG fiyat listesi

Türkiye'nin ilk yerli elektrikli otomobili TOGG yakın bir zaman sonra üretilmeye başlayacak. Bu ay sonunda 29 Ekim'de Gemlik fabrikasında üretilmeye başlayacak olan TOGG fiyat listesi de belirlenmiş olacak. TOGG fiyat listesi ve satışa çıkacağı tarih gündemdeki yerini aldı. İşte 2023 TOGG fiyat list

Fiyatı açıklanmadı ama 26 adet TOGG almak için sıraya girdi

Mart ayında yollara çıkacağı belirtilen TOGG için fiyat konusu hala gizemini korurken, iş dünyası yerli otomobil markasına destek vermek için sıraya girdi. Eskişehirli sanayiciler 26 adet TOGG alacaklarını açıkladı.

Togg'un deposu kaç liraya dolacak? 

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, 2023'ün ilk çeyreğinde yollarda olacak. Resmi üretim sürecinin başladığı Togg'un fiyatı ise Şubat ayında açıklanacak. Onun öncesinde deposunun ne kadara belli oldu, dizel ve benzinle farkı olay yarattı. İşte detaylar...

TOGG satış fiyatı ne kadar?

TOGG ilk yerli otomobil gündemi meşgul eden konulardan biridir. Özellikle satış fiyatı. Peki TOGG satış fiyatı ne kadar? İşte detaylar!

Ünlü ekonomist TOGG'un kaç TL'den satılacağını açıkladı!

Ekonomist Murat Muratoğlu, TOGG'un fiyatı için 1 milyon TL bandında bir rakam beklediğini söyledi.

1,8 milyar euro yatırım yapılan TOGG'un 5 ortağı kim?

TOGG'un açılımı ne? TOGG'un sahibi olan holdingler hangileri? TOGG'un fiyatı ne olacak? Kaç adet üretilecek ne zaman yollarda olacak? İşte merak edilen soruların yanıtları...

TOGG'un fiyatı hakkında Erdoğan'dan flaş açıklama!

Türkiye'yi yerli ve milli otomobil TOGG'un heyecanı sarmışken, milli arabamızın fiyatı da merak konusuydu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOGG'un fiyatına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Erdoğan tek tek açıkladı! TOGG fiyatı ne zaman belli olacak? Ön satışı ne zaman olacak?

Yerli otomobil TOGG'un ilk modeli bugün üretim bandından indi. Açılışta konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOGG için bankalara uygun kredi çağrısında bulunurken, TOGG’un ön satış tarihini de açıkladı. İşte detaylar…

TOGG banttan iniyor! İşte fiyatı...

Türkiye’nin otomobili TOGG üretim bandından inecek. TOGG SUV, Sedan, Hatchback fiyatları ne kadar olacak? İşte yanıtı... 

TOGG'da nefesler tutuldu! Satışlar ne zaman başlayacak, fiyatı ne kadar olacak? İşte detaylar...

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG için Gemlik ilçesindeki dev fabrikada hazırlıklar tamamlandı. Yılda 80 bin otomobilin banttan indirilmesi hedeflenen 1.2 milyon metrekare üzerine kurulu dev tesiste yapılan son hazırlıklar ile tamamlanan bağlantı yolları havadan dron ile görüntülendi.

TOGG’un yüzde kaçı devletin? TOGG fiyatı ne kadar?

TOGG için geri sayım devam ediyor. TOGG’un ne zaman seri üretime geçeceği milyonların merak ettiği konu oldu. İşte detaylar!

Yerli otomobil TOGG'un fiyatı ne olacak? Bakan Varank'tan açıklama

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank A Haber'de Togg'un seri üretimine günler kala önemli açıklamalarda bulundu. "Avrupa'nın doğuştan elektrikli ilk SUV'u olma özelliği taşıyan Togg'un fiyatı ne olacak" sorusunu yanıtlayan Varank, dizel ve benzinli SUV araçların fiyatlarına dikkat çekti.

TOGG fiyatı ne olacak? TOGG sedan fiyat ne kadar? TOGG fiyat listesi!

TOGG için artık nefesler tutuldu. Yerli otomobil TOGG’un ne zaman yollarda olacağı ve fiyatının ne olacağı merak ediliyor. İşte TOGG fiyatı ne olacak? sorusunun yanıtı!

togg fiyat Haberi

togg fiyat

TEKNOFEST ve gündemdeki tüm konulara dair önemli açıklamalarda bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, TOGG için tarih verdi. Bakan Varank,TOGG’un önümüzdeki yıl yollarda olacağını belirtti ve merakla beklenen TOGG satış tarihini duyurdu.

Öte yandan TOBB Başkanı Hisarcıkoğlu da  yaptığı konuşmada yerli ve milli otomobil TOGG'un yollarda olacağı tarihi duyurdu.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘Yüz Yüze 100 Gün’ etkinliği için Başakşehir’e gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cahit Altunay, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas’ta eşlik etti.

Radyo Başakşehir Özel Yayını’na konuk olan Varank, Başakşehir’in dört bir tarafında ilçe sakinleriyle buluştuklarını ifade etti.

Peki TOGG ne zaman satışa çıkıyor? İşte TOGG'un satışa çıkacağı tarih...

TOGG 2023 MART AYINDA...