TOKİ alt ve orta gelir konut satışı

TOKİ alt ve orta gelir konut satışı

TOKİ alt ve orta gelir grubu için İzmir Tire ve Ankara Polatlı'da toplam 505 konutu satışa çıkardı. İzmir'in kampanyası geçen hafta, Ankara'daki kampanya ise dün başladı.

TOKİ başvuruları nereye ve ne zaman yapılabilir?

TOKİ alt ve orta gelirliler için konut üretip, konut sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Peki TOKİ başvuruları nereye ve ne zaman yapılabilir?

TOKİ alt gelir grubu başvuru şartları neler? 

TOKİ dar gelirli vatandaşların ev sahibi olma hayalini gerçekleştirmeye devam ediyor. TOKİ dar gelirliler için ucuz konut ilanlarını yayımladı. Peki TOKİ alt gelir grubu başvuru şartları neler?  

TOKİ alt gelir grubu başvuru şartları nelerdir?

TOKİ'den dar gelirlilere asgari ücretle çalışanlara emeklilere, dar gelirlilere büyük müjde geldi. TOKİ alt gelir grubu konut projelerinde sadece 13 bin lira peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. TOKİ alt gelir grubu başvuru şartları nelerdir?

Dedeli TOKİ alt gelir başvuru tarihleri 2019!

Dedeli TOKİ alt gelir başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konut tiplerine yer veriliyor.

TOKİ alt gelir grubu ve emekli başvuru şartları 2019!

TOKİ projelerine başvuru yapacak alt gelir grubu ve emekli vatandaşlarda bazı şartlar arıyor. İşte tüm detaylarıyla TOKİ alt gelir grubu ve emekli başvuru şartları 2019...

Aynı evde ikamet edenler TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

TOKİ alt ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Kurum bu kapsamda bu ay 1.697 konutu hak sahiplerine teslim edecek. Peki aynı evde ikamet edenler TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

Isparta Atabey TOKİ alt gelir başvuru tarihleri 2019!

Isparta Atabey TOKİ alt gelir başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede toplam 21 adet konut bulunuyor.

Karabük Belen TOKİ alt gelir son başvuru tarihi!

Karabük Belen TOKİ alt gelir son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi. Projede toplam 375 adet konut bulunuyor.

Asel Alt Ve Üst Yapı İnşaat Hafriyat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asel Alt Ve Üst Yapı İnşaat Hafriyat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mirze Mehmet Önkaya tarafından kuruldu. 

Tekkeköy TOKİ alt gelir başvuru tarihleri!

Tekkeköy TOKİ alt gelir başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projeden yüzde 12 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Sakarya Kocaali TOKİ alt gelir başvuru tarihleri!

Sakarya Kocaali TOKİ alt gelir başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede 39 adet konut bulunuyor.

Tokat Erba TOKİ alt gelir kura çekilişi 15 Eylül'de!

Tokat Erba TOKİ alt gelir grubu projesi kapsamındaki konutların kura çekilişi 15 Eylül 2018 tarihinde yapılacak.

Kahramankazan TOKİ alt gelir kura sonucu öğrenme!

Kahramankazan TOKİ alt gelir kura sonucu haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

TOKİ alt ve orta gelir konut satışı

TOKİ alt ve orta gelir konut satışı TOKİ alt ve orta gelir konut satışı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı İzmir Tire'de 80'i alt gelir grubuna olmak üzere 320 ve Ankara Polatlı'da 185 konutu satışa çıkardı.

Ankara Polatlı'da 137'si 112 ve 48'i 135 metrekare olan konutların satış kampanyası dün başladı. Konutların fiyatı şerefiye bedellerine göre 73 bin 861 YTL'den başlıyor ve 112 bin 660 YTL'ye kadar yükseliyor.İstenilen peşinat yüzde 10 ile yüzde 40 arasında. Kalan borç için 120 aya kadar taksit yapılabilecek.

İzmir Tire'deki konutların kampanyası ise geçen hafta Perşembe günü başlamıştı. 138'i 106 metrekare ve 102'si 120 metrekare olan konutların ortalama fiyatı 93 ile 105 bin YTL arasında. Peşinat oranları yüzde 10 ile yüzde 25 arasında değişen kampanyada başlangıç taksiti 581 YTL'den başlıyor ve kalan borca 120 aya kadar taksit yapılıyor. Kampanya...