toki arsa satışı

toki arsa satışı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, İstanbul ve Kocaeli'de yer alan 8 muhtelif arsayı bugün satıyor. Müzayede saat 11:00'de gerçekleştirilecek. 

TOKİ İstanbul ve Kocaeli'de 8 muhtelif arsayı yarın satışa sunuyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul ve Kocaeli'de bulunan 8 muhtelif arsayı yarın satışa sunuyor. Müzayede yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ İstanbul ve Kocaeli'de 8 muhtelif arsayı satıyor! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul ve Kocaeli'de yer alan 8 muhtelif arsayı satıyor. Müzayede 24 Şubat Çarşamba günü saat 11:00'de gerçekleştirilecek. 

TOKİ İstanbul ve İzmir'de 4 arsayı bugün satıyor!

TOKİ İzmir Menderes Özdere'de bulunan otel nitelikli 3 arsayı ve İstanbul Şile Çayırbaşı'ndaki 1 arsayı bugün satıyor...

TOKİ İstanbul ve İzmir'de 4 arsayı yarın satışa çıkarıyor!

TOKİ İzmir Menderes Özdere'de otel nitelikli 3 arsayı ve İstanbul Şile Çayırbaşı'nda 1 arsayı yarın satışa çıkarıyor. 

TOKİ İstanbul ve İzmir'de 4 arsayı satıyor!

TOKİ İzmir Menderes Özdere'de otel nitelikli 3 arsayı ve İstanbul Şile Çayırbaşı'nda 1 arsayı satışa sundu.

TOKİ 27 ilde 141 arsayı satıyor ve 3 muhtelif arsayı kiralıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 27 ilde yer alan 141 muhtelif arsa satıyor ve 3 muhtelif arsayı satıyor. Müzayede 24 Aralık 2020 Perşembe günü saat 10:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ 27 ilde 141 arsayı satıyor ve 3 muhtelif arsayı kiralıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 27 ilde bulunan 141 adet arsayı satıyor ve 3 muhtelif arsayı kiralıyor. Müzayede 24 Aralık 2020 günü 10:30'da gerçekleşecek.

25 ilde 141 arsa satışa çıkarıldı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 25 ilde 141 arsayı açık artırmayla satışa çıkardığını duyurdu. Açık artırma 24 ve 25 Aralık'ta yapılacak.

Ay'da 25 dolara arsa satışı yapılıyor!

Lunarembassy isimli bir şirket Ay'da arsa satışı yapmaya başladı. Şirket Ay'da satışa çıkardığı arsalar için 25 dolar istiyor.

TOKİ'den tapu devri işlemlerinde kolaylık!

TOKİ tarafından hazırlanan, "Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Satış, Devir, İntikal, Kiraya Verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğe göre tapu işlemleri artık online olarak gerçekleşecek.

Kırıkkale'de arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ihalesi!

Kırıkkale ili, Merkez İlçesi, Fabrikalar Mahallesi Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi, Kırıkkale Belediyesi Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliğine göre ihale edilecek. İsteklinin cirosunun 10 milyon TL’den az olmaması gerekiyor.

Gürsel Tekin'den arsa satışı açıklaması!

TOKİ’nin arsa satışı için yeni müzayede açmasına tepki gösteren CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, satışları, “Neredeyse hiç deprem toplanma alanı olmamasına rağmen halen arsaların satılması İstanbul’a karşı büyük bir sorumsuzluktur” diyerek değerlendirdi. 

OSB’lerde arsa satışı dövizle yapılamayacak!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Bölgesi Uygulama Yönetmeliği'nde değişikliğe gidildi. Buna göre, artık OSB’lerde arsa satışı dövizle yapılamayacak.

Emlak Konut İkitelli arsa satışı ihalesi 30 Aralık'ta!

Emlak konut GYO İstanbul Başakşehir İkitelli 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 30 Aralık 2019 Pazartesi günü gerçekleştirilecek...

Emlak Konut, arsa satışı gelirinin yüzde 85'ini TOKİ'ye verecek!

Emlak Konut tarafından "Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı" yöntemi ile proje geliştirilmesine ve geliştirilecek proje gelirlerinin yüzde 85'inin TOKİ'e ve yüzde 15'inin Emlak Konut'a ait olarak pay edilmesine karar verildi.

TOKİ ile Emlak Konut'tan karşılıklı arsa satışı!

TOKİ Beşiktaş Ortaköy'deki ve Başakşehir Kayabaşı'ndaki arsasını toplam 290 milyon 305 bin TL bedel ile Emlak Konut'a sattı. Emlak Konut da Tuzla Orhanlı'daki ve Tekirdağ Kapaklı'daki arsalarını TOKİ'ye toplam 273 milyon 362 bin 813.42 TL'ye sattı...

Emlak Konut Kayabaşı 7. Etap arsa satışı ihalesi 31 Ekim'de!

Emlak Konut Başakşehir Kayabaşı'nda toplam arsa alanı 48 bin 674 metrekare, toplam inşaat alanı ise 52 bin 693 metrekare büyüklüğe sahip olan arsasını 31 Ekim'de arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulü ile satışa çıkarıyor...

TOKİ'den AOÇ arazisindeki arsa satışı haberlerine yanıt!

TOKİ'nin Atatürk Orman Çiftliği'ndeki arsaları satışa çıkardığına dair yapılan haberlerle ilgili TOKİ açıklama yaptı. Yapılan açıklamada haberlerin gerçek dışı olduğu belirtildi. 

e-ticarette ilk arsa satışı Efsane Cuma'da yapıldı!

Hepsiburada'nın 15 bin iş ortağıyla birlikte 410 milyon TL değerinde ticaret hacmi gerçekleştirdiği "Efsane Cuma" kapsamında e-ticarette ilk defa arsa satışı yapıldı...

TOKİ'den 228.2 milyon TL'lik arsa satışı!

TOKİ'nin 18 ilde satışa çıkardığı 726 milyon 395 bin 734 TL muhammen bedelli 139 arsadan 55 tanesi 228 milyon 252 bin TL'ye satıldı. Peki kalan arsalar ne olacak?

TOKİ'nin 18 ildeki 139 arsa satış ihalesi 3 Ağustos'ta!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ), 18 ilde açık artırmayla arsa satışı yapılacak.

toki arsa satışı Haberi

toki arsa satışı

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul ve Kocaeli'de yer alan 8 muhtelif arsayı bugün satıyor. TOKİ tarafından satışa sunulan arsaların müzayedesi saat 11:00'de gerçekleştirilecek. 

İstanbul Arnavutköy Taşoluk'ta 25 bin 37,35 metrekare büyüklükteki konut ve ticaret alanı 73 milyon TL'den, Çatalca Nakkaş'ta 28 bin metrekare büyüklükteki tarımsal alan 9 milyon 800 bin TL'den, Silivri Çanta'da 26 bin 90 metrekare büyüklükteki konut alanı 5 milyon 478 bin 939 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. 

Kocaeli Dilovası Çerkeşli'de 2 bin 651 metrekare büyüklükteki ticaret alanı 3 milyon 313 bin 925 TL'den, diğer bir ticaret alanı 1 milyon 556 bin 625 TL'den, Gebze Pelitli'de 2 bin 110 metrekare büyüklüğü olan sanayi alanı 2 milyon 638 bin 500 TL'den, ticaret alanı...