TOKİ Balıkesir Edincik 2. Etap kura satışları

TOKİ Balıkesir Edincik 2. Etap kura satışları

Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli kategorisinde gerçekleşecek. Daire tipleri 2 oda 1 salon olarak tasarlanan projede aylık taksitler teslimden sonra ödeniyor.

TOKİ Balıkesir İvrindi son başvuru!

Balıkesir İvrindi Belediyesi Toplu Konut Projesinde yer alan 168 adet konut için T.C. Ziraat Bankası A.Ş. İvrindi Şubesince talep toplanıyor.TOKİ Balıkesir İvrindi son başvuru tarihi...

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları için son gün bugün!

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları için son gün bugündür. Dairelerin 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandığı projede ödemelere göre 120 aydan 240 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Emekli TOKİ Balıkesir Manyas Konutları satılık!

Emekli TOKİ Balıkesir Manyas Konutları satılık toplamda 500 adet emekliler için satışa çıkarıldı. Konutların 2+1 şeklinde tasarlandığı projede ödemelere göre 240 aya kadar varan vade sağlanıyor.

TOKİ Balıkesir Manyas Emekli Evleri 2016 kura!

TOKİ Balıkesir Manyas Emekli Evleri 2016 kura çekilişi ertelendi. Toplamda 500 adet dairenin emekli kategorisinde satışa çıkarıldığı TOKİ Balıkesir Manyas projesinde daire tipleri 2+1 şeklinde tasarlandı.

TOKİ Balıkesir Manyas kura çekilişi!

TOKİ Balıkesir Manyas kura çekilişi ertelendi. Ödemelere göre 240 aya varan taksit sağlanan Balıkesir TOKİ Manyas projede toplamda 500 adet daire emekliler için satışa çıkarıldı.

TOKİ Balıkesir Manyas Emekli kurası yarın yapılacak!

TOKİ Balıkesir Manyas Emekli kurası yarın yapılacak. Ödemelere göre 180 aydan 240 aya kadar varan taksit sağlanan projede 500 adet daire emekli kategorisinde satışta.

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları bugün başladı!

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları bugün başladı ve 13 Mayıs'a kadar devam edecek. Toplamda 168 adet dairenin satışta olduğu projede ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanıyor.

TOKİ Balıkesir Manyas kura çekilişi sonuçları!

Emekli TOKİ Balıkesir Manyas 'ta toplamda 500 adet daire emeklilere özel satışa çıkarıldı. TOKİ Balıkesir Manyas kura çekilişi sonuçları 20 Nisan 2016 Çarşamba gününde açıklanacak.

2016 TOKİ Balıkesir İvrindi Konutları başvuru!

Toplamda 168 adet dairenin satışa çıkarıldığı TOKİ Balıkesir İvrindi projesinde daire tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde tasatlandı. 2016 TOKİ Balıkesir İvrindi Konutları başvuru işlemleri 18 Nisan'da başlayacak.

Emekli TOKİ Balıkesir Manyas kura çekimi ne zaman?

TOKİ Balıkesir Manyas Konutları seçenekleri 2+1 şeklinde dizayn edildi. Projede toplamda 500 adet daire emeklilere özel satışta. Peki Emekli TOKİ Balıkesir Manyas kura çekimi ne zaman?

TOKİ Balıkesir Manyas Emekli Konutları kura!

Ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanan projede daireler 2+1 şeklinde tasarlandı. TOKİ Balıkesir Manyas Emekli Konutları kura çekilişi 20 Nisan Çarşamba gününde yapılacak.

2016 TOKİ Balıkesir Manyas Emekli Evleri!

Kura çekilişinin 20 Nisan Çarşamba günü yapılacağı Emekli TOKİ Balıkesir projesinde 500 adet konut satışa çıkarılıyor. TOKİ Balıkesir Manyas Emekli Evleri'nde seçenekleri 2+1 şeklinde tasarlandı.

TOKİ Balıkesir Manyas kura çekimi!

Ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanan projede toplamda 500 adet konut emekliler için satışa çıkarılıyor. TOKİ Balıkesir Manyas kura çekimi 20 Nisan 2016 tarihinde yapılacak.

TOKİ Balıkesir Edincik 2. Etap kura satışları

TOKİ Balıkesir Edincik 2. Etap kura satışları TOKİ Balıkesir Edincik 2. Etap kura satışları

TOKİ Balıkesir Edincik 2. Etap Konutları satış fiyatları, proje ihalesi yapıldıktan sonra belli olacak. Projede taksitler teslimden bir sonraki ay ödenmeye başlanacak. 


Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli vatandaşlara özel olarak, 32 adet konut için düzenlenecek. Projede daireler 75 metrekare büyüklükte 2+1 şeklinde dizayn edildi. 


Kura çekiliş tarihi 15 Şubat 2016 olarak belirlenen TOKİ Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap'ta başvuru işlemleri 30 Aralık 2015 tarihinde kadar kabul edilmişti. 


Edincik TOKİ 2. Etap Konutları için yüzde 12 peşinatta kalan bedel 180 ay, yüzde 20 peşinatta ise kalan bedel 240 ay vadelendiriliyor. Satış duyurusu için