TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek

TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek

TOKİ kura çekilişleri büyük bir heyecanla sürüyor. TOKİ çekiliş sonuçları sonucunda ev kazananlar şimdi taksitleri ne zaman ödeyeceklerini araştırıyor. Aynı zamanda ev kazanamayanlarda para iadesi bekliyor. Başvuru bedelleri kura çekiliş tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü sonrasında iade edilecek.

TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın 50 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçireceği projelerin kura çekilişleri yapılıyor. Peki TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek?

TOKİ 2020 başvuru ücreti iadesi ne zaman?

TOKİ tarafından inşa edilen konutların hak sahipleri, kura çekilerek belirleniyor. Peki başvuruda bulunup hak sahibi olamayanların ücretleri ne zaman iade edilecek? İşte TOKİ başvuru ücreti iadesi detayları...

TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın 50 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçireceği projelerin kura çekilişleri yapılıyor. Peki TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek?

TOKİ 2019 başvuru ücreti iadesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından konut projeleri için kura çekilişleri devam ediyor. Peki TOKİ başvuru parası iade tarihi belli oldu mu? İşte TOKİ 2019 başvuru ücretleri iadesi...

TOKİ 50 bin konut başvuru ücreti 2019!

TOKİ'nin talep topladığı 50 bin konut projesinde daire fiyatları ve başvuru ücretleri daire tipine göre değişiyor. Kampanyaya katılmak isteyenler için başvuru dönemi başladı. Peki başvuru ücretleri ne kadar? İşte TOKİ 50 bin konut başvuru ücreti 2019...

TOKİ başvuru ücreti iadesi!

TOKİ başvuru ücreti belli durumlarda başvuru sahibine iade ediliyor. İşte TOKİ başvuru ücretinin iade edildiği haller..

TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi başvuru ücreti!

Fiyatların 115 bin 155 TL'den başladığı projede taksitler 752 liradan başlıyor. İşte TOKİ Merkez Van Şerefiye Mahallesi başvuru ücreti...

Sivas Merkez Yenimahalle TOKİ başvuru ücreti!

Fiyatların 133 bin 62 TL'den başladığı projede 120 aya kadar vade sağlanıyor. İşte Sivas Merkez Yenimahalle TOKİ başvuru ücreti...

TOKİ Sivas Merkez Yenimahalle başvuru ücreti ne kadar?

Toplamda 40 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 120 aya kadar vade sağlanıyor. Peki TOKİ Sivas Merkez Yenimahalle başvuru ücreti ne kadar?

Erzurum Aşkale TOKİ Evleri başvuru ücreti ne kadar?

Fiyatların 66 bin TL'den başladığı projede taksitler 259 liradan başlıyor. Peki Erzurum Aşkale TOKİ Evleri başvuru ücreti ne kadar?

TOKİ Konya Ilgın başvuru ücreti ne kadar?

Peşin ödemelerin 9 bin 117 TL'den başlangıç gösterildiği projede 180 aya kadar vade sağlanıyor. Peki TOKİ Konya Ilgın başvuru ücreti ne kadar?

2016 TOKİ Emekli Çanakkale Ayvacık başvuru ücreti!

2016 TOKİ Emekli Çanakkale Ayvacık başvuru ücreti 500 TL'dir. Toplamda 160 adet dairenin emekliye özel satışa çıkarıldığı projede 240 aya varan vade sağlanıyor.

TOKİ Emekli Çanakkale Ayvacık başvuru ücreti!

TOKİ Emekli Çanakkale Ayvacık başvuru ücreti 500 liradır. Toplamda 160 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 240 aya varan vade sağlanıyor.

Çanakkale Ayvacık Emekli TOKİ başvuru işlemleri başladı!

Çanakkale Ayvacık Emekli TOKİ başvuru işlemleri bugün başladı ve 29 Temmuz Cuma gününe kadar devam ediyor. Projede başvuru ücreti 500 TL'dir.

TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek

TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek

TOKİ'den 100 bin konut projesiyle ilgili önemli bir açıklama geldi. Bu kapsamda kura çekilişi ile ismi çıkmayan kişilere ücretlerinin iade edilmesi için ödemelerin 5 iş günü sonrasında yapılacağı açıklandı. Takip edildiği gibi TOKİ kura çekilişleri başladı. Peki kurada adı çıkanlar ne zaman taksit ödeyecek? 50 bin sosyal konut projesinde alt gelir grubu için satılan konutlarda ilk taksit ödemesi konutların teslimine müteakip başlatılmıştı. Sosyal konut projesinde en fazla konut İstanbul'da inşa edilecek. İstanbul'a "Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi"ne göre 10 bin konut yapılacak.

TOKİ BAŞVURU ÜCRETİ İADESİ AÇIKLAMASI

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; TOKİ'nin yaptığı resmi açıklamada kura çekilişi ile ismi çıkmayan kişilere ücretlerin iade edilmesi için ödemelerin 5 iş günden sonra yapılacağı açıklandı.

İşte o açıklama metni;
"100...