01 / 07 / 2022

TOKİ Bolu Yeniçağa Evleri

TOKİ Bolu Yeniçağa Evleri

TOKİ Bolu Yeniçağa projesinde 2 adet konut satışa sunuluyor. Projede satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş Yeniçağa Şubesi aracılığıyla yapılacak. TOKİ Bolu Yeniçağa başvuru dönemi...

TOKİ Bolu Yeniçağa kurası 13 Ekim'de!

Toplamda 88 adet konutun kurayla satışa sunulacağı Bolu Yeniçağa TOKİ projesinde başvurular sona erdi. TOKİ Bolu Yeniçağa kurası 13 Ekim'de!

TOKİ Bolu Yeniçağa kurası ne zaman çekilecek?

TOKİ Bolu Yeniçağa'da yüzde 12 peşinatta, kalan bedel 180 ay vadelendiriliyor. Projede yer alan 88 adet daire kurayla satışa çıkarılıyor. Peki TOKİ Bolu Yeniçağa kurası ne zaman çekilecek?

TOKİ Bolu Yeniçağa son başvuru tarihi!

88 adet dairenin kura yöntemiyle satıldığı TOKİ Bolu Yeniçağa son başvuru tarihi 9 Ekim 2015 olarak belirlendi. Projenin kura çekimi 13 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşecek.

TOKİ Bolu Yeniçağa Konutları başvuru detayları!

Toplamda 88 adet konutun kura yöntemiyle satışa sunulduğu TOKİ Bolu Yeniçağa'da 180 aya varan vade imkanı sağlanıyor. İşte TOKİ Bolu Yeniçağa Konutları başvuru detayları...

TOKİ Bolu Yeniçağa kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Bolu Yeniçağa Projesi kapsamında yer alan 227 adet konutun kura çekimi bugün Şehir Stadı'nda saat 14.00'da gerçekleşti. Peki TOKİ Bolu Yeniçağa kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Bolu Yeniçağa kura sonuçları!

TOKİ ile Bolu Yeniçağa Belediyesi işbirliği ile yapımı gerçekleştirilen Bolu Yeniçağa Projesi kapsamında yer alan 227 adet konutun kura çekimi yapılacak. TOKİ Bolu Yeniçağa kura sonuçları haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Bolu Yeniçağa kura yeri!

TOKİ Bolu Yeniçağa Projesi kapsamında yer alan 227 adet konutun kura çekimi yapılacak. TOKİ Bolu Yeniçağa kura yeri ise haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Bolu Yeniçağa kurası ne zaman?

TOKİ ile Bolu Yeniçağa Belediyesi işbirliği ile yapımı gerçekleştirilen Bolu Yeniçağa Projesinde yer alan 227 adet dairenin kurası çekilecek. Peki TOKİ Bolu Yeniçağa kurası ne zaman?

TOKİ Bolu Yeniçağa kura çekilişi yarın!

TOKİ ile Bolu Yeniçağa Belediyesi işbirliği ile yapımı gerçekleştirilen Bolu Yeniçağa Projesi kapsamında yer alan 227 adet konut için kura çekişi yapılacak.TOKİ Bolu Yeniçağa kura çekilişi yarın gerçekleşecek.

Dev kurumdan altın için yeni açıklama! Nefesler kesildi! Altın Fiyatları önümüzdeki aylarda bu kadar olacak....

Altın fiyatları küresel piyasalarda güçlenen resesyon endişeleri arasında yön arayışına devam ederken dev kurumdan altın ile ilgili yeni açıklama geldi. Altın fiyatları önümüzdeki aylarda bu kadar olacak...

Bolu Belediyesi'ndan arsa fırsatı! O ilçedeki arsayı satışa çıkardı!

Bolu Belediye Başkanlığı, Bolu Merkez Aşağısoku Mahallesi'nde yer alan 2 bin 189 metrekarelik arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış ihalesi 22 Temmuz 2022 tarihinde Bolu Belediyesi Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılacak.

'Gidin dolarınızı satın!' diyen İslam Memiş'ten yeni açıklama! Düzen bozuldu şimdi bunlar olacak...

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) TL ticari krediler için yeni kararının açıkladı. Kararın ardından  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten yeni açıklama geldi....

TOKİ'den İstanbul'a 3.581 yeni konut müjdesi! Resmen düğmeye basıldı, tarihler belli oldu! 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul projelerini resmen duyurdu. TOKİ'den İstanbul'a 3.581 yeni konut geliyor. İşte beklenen o tarihler...

TOKİ'den kiradan ucuza ev sahibi olma fırsatı! Sıfırdan başlayacak projeler açıklandı

Konut krizinin iyice derinleştiği bugünlerde hükümet soruna çare olması için peş peşe projeler açıklıyor. Konut finansmanı kapsamında kaynak ayrılan TOKİ, yeni lokasyonlarda yeni evler inşa edecek. Peki TOKİ'nin inşa edeceği yeni evler nerelere yapılacak?

15 bin TL nakiti olana TOKİ'den büyük müjde! 40'a yakın ilde sıfır 2+1 ve 3+1 konut fırsatı! Ucuz ev arayanlar dikkat!

Dar gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni açık artırmasını yarın gerçekleştirecek. İşte TOKİ'nin 40'a yakın ildeki konut satışa çıkaracağı o açık artırmanın detayları...

TOKİ Bolu Büyük Sanayi Sitesi projesi için düğmeye bastı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden TOKİ, Bolu Büyük Sanayi Sitesi projesi kapsamında 988 yeni dükkan inşa edecek.

TOKİ Bolu Dörtdivan 139 konut ihalesi yarın!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut hayata geçirmeyi planlayan TOKİ, Bolu Dörtdivan'da 139 yeni konut inşa edecek...

Cengiz Şimşek: Gaziantep OSB'de fabrikalar kapanmadı, yeni tesisler açıldı!

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi (GAOSB) Başkanı Cengiz Şimşek, 43 milyon 250 bin metrekare alanla Türkiye’nin en büyük OSB’sine sahip olduklarını söyleyerek, ''Pandemi nedeniyle kapanan fabrikamız olmadığı gibi bu süreçte yeni açılan tesislerimiz var” açıklamasında bulundu.

Yeni açılan Kağıthane Kültür Merkezi'nde 2.2 milyon TL'lik güçlendirme!

Kağıthane Belediyesi, 2019'da açılır açılmaz statik sorunlar yaşanan kültür merkezini acilen güçlendirdi. 42.6 milyon TL harcanarak yapılan yeni kültür merkezi için 2.2 milyon TL'lik güçlendirme çalışması yapılmasının kamu zararı yarattığını ileri süren Kağıthane Belediye Meclisi’nin İYİ Parti’li üy

Yeniçağ Emlak Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Yeniçağ Emlak Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Pendik'te 30 bin TL sermaye bedeli ile Muammer Köksal tarafından kuruldu.

İstanbul'da 2021'de 5 yeni metro açılacak! 

İBB 2021 yılında 5 yeni metro hattı açacak. Peki yeni açılacak metrolar nereden geçecek? Ev alacaklar nereye yatırım yapmalı? İşte detaylar...

Gaziosmanpaşa'ya kentsel dönüşümle yeni okul!

Gaziosmanpaşa’da dönüşüm projesi kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Gaziosmanpaşa Belediyesi iş birliğiyle 32 derslikli okulun temeli atıldı.

TOKİ Bolu Yeniçağa Evleri Haberi

TOKİ Bolu Yeniçağa Evleri


Açık satış yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek olan TOKİ Bolu Yeniçağa Evleri'nde 2 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre satılıyor. 


TOKİ Bolu Yeniçağa başvuru dönemi!


TOKİ Bolu Yeniçağa başvuru dönemi 11 Temmuz – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında olarak belirlendi. 


TOKİ Bolu Yeniçağa projesinde dairelerin satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş Yeniçağa Şubesi aracılığıyla yapılacak.


Satış duyurusu için