05 / 07 / 2022

TOKİ Bolu Yeniçağa satılık daire

TOKİ Bolu Yeniçağa satılık daire

TOKİ Bolu Yeniçağa projesinde 2 adet konut satışa sunuluyor. Projede satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş Yeniçağa Şubesi aracılığıyla yapılacak. TOKİ Bolu Yeniçağa başvuru dönemi...

TOKİ Bolu Yeniçağa başvuruları için bugün son gün!

TOKİ Bolu Yeniçağa başvuruları için bugün son gün. Kura çekimi 13 Ekim Salı günü yapılacak olan projede daire fiyatları 61 bin 915 TL'den başlangıç gösteriyor.

TOKİ Bolu Yeniçağa Konutları kura çekimi!

TOKİ Bolu Yeniçağa Konutları kura çekimi 13 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşecek. Başvuru bedeli olarak bin TL talep edilen projede 120 aya varan vade fırsatı sunuluyor.

TOKİ Bolu Yeniçağa başvuruları!

TOKİ Bolu Yeniçağa başvuruları 30 Eylül 2015 tarihi itibariyle başlayacak. Dairelerin 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildiği projede 7 bin 430 TL peşinatla ödeme yapılabilecek.

TOKİ Bolu Yeniçağa son başvuru günü!

TOKİ Bolu Yeniçağa son başvuru günü 9 Ekim 2015. Aylık 206,38 TL taksitle daire sahibi olunabilen projede yüzde 12 peşinatta 180 ay vade imkanı sağlanıyor.

'Gidin dolarınızı satın!' diyen İslam Memiş'ten yeni açıklama! Düzen bozuldu şimdi bunlar olacak...

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) TL ticari krediler için yeni kararının açıkladı. Kararın ardından  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten yeni açıklama geldi....

TOKİ'den İstanbul'a 3.581 yeni konut müjdesi! Resmen düğmeye basıldı, tarihler belli oldu! 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul projelerini resmen duyurdu. TOKİ'den İstanbul'a 3.581 yeni konut geliyor. İşte beklenen o tarihler...

TOKİ'den kiradan ucuza ev sahibi olma fırsatı! Sıfırdan başlayacak projeler açıklandı

Konut krizinin iyice derinleştiği bugünlerde hükümet soruna çare olması için peş peşe projeler açıklıyor. Konut finansmanı kapsamında kaynak ayrılan TOKİ, yeni lokasyonlarda yeni evler inşa edecek. Peki TOKİ'nin inşa edeceği yeni evler nerelere yapılacak?

15 bin TL nakiti olana TOKİ'den büyük müjde! 40'a yakın ilde sıfır 2+1 ve 3+1 konut fırsatı! Ucuz ev arayanlar dikkat!

Dar gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni açık artırmasını yarın gerçekleştirecek. İşte TOKİ'nin 40'a yakın ildeki konut satışa çıkaracağı o açık artırmanın detayları...

TOKİ Bolu Büyük Sanayi Sitesi projesi için düğmeye bastı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden TOKİ, Bolu Büyük Sanayi Sitesi projesi kapsamında 988 yeni dükkan inşa edecek.

TOKİ Bolu Dörtdivan 139 konut ihalesi yarın!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut hayata geçirmeyi planlayan TOKİ, Bolu Dörtdivan'da 139 yeni konut inşa edecek...

Cengiz Şimşek: Gaziantep OSB'de fabrikalar kapanmadı, yeni tesisler açıldı!

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi (GAOSB) Başkanı Cengiz Şimşek, 43 milyon 250 bin metrekare alanla Türkiye’nin en büyük OSB’sine sahip olduklarını söyleyerek, ''Pandemi nedeniyle kapanan fabrikamız olmadığı gibi bu süreçte yeni açılan tesislerimiz var” açıklamasında bulundu.

Yeni açılan Kağıthane Kültür Merkezi'nde 2.2 milyon TL'lik güçlendirme!

Kağıthane Belediyesi, 2019'da açılır açılmaz statik sorunlar yaşanan kültür merkezini acilen güçlendirdi. 42.6 milyon TL harcanarak yapılan yeni kültür merkezi için 2.2 milyon TL'lik güçlendirme çalışması yapılmasının kamu zararı yarattığını ileri süren Kağıthane Belediye Meclisi’nin İYİ Parti’li üy

Yeniçağ Emlak Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Yeniçağ Emlak Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Pendik'te 30 bin TL sermaye bedeli ile Muammer Köksal tarafından kuruldu.

İstanbul'da 2021'de 5 yeni metro açılacak! 

İBB 2021 yılında 5 yeni metro hattı açacak. Peki yeni açılacak metrolar nereden geçecek? Ev alacaklar nereye yatırım yapmalı? İşte detaylar...

Gaziosmanpaşa'ya kentsel dönüşümle yeni okul!

Gaziosmanpaşa’da dönüşüm projesi kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Gaziosmanpaşa Belediyesi iş birliğiyle 32 derslikli okulun temeli atıldı.

Yeni Çağ Yapı Beton Çelik Test Laboratuvarı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Çağ Yapı Beton Çelik Test Laboratuvarı Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Sinan Hazım Gürsoy tarafından kuruldu.

TOKİ 3 bin 358 ucuz konutu satışa çıkardı!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bugün itibariyle 5 yeni kampanya başladı. TOKİ'nin satışa çıkardığı projelerden 507 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün.

TOKİ Bolu Yeniçağa satılık daire Haberi

TOKİ Bolu Yeniçağa satılık daire


Açık satış yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek olan TOKİ Bolu Yeniçağa Evleri'nde 2 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre satılıyor. 


TOKİ Bolu Yeniçağa başvuru dönemi!


TOKİ Bolu Yeniçağa başvuru dönemi 11 Temmuz – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında olarak belirlendi. 


TOKİ Bolu Yeniçağa projesinde dairelerin satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş Yeniçağa Şubesi aracılığıyla yapılacak.


Satış duyurusu için