TOKİ borç ödeme kampanyası 2018

TOKİ borç ödeme kampanyası 2018

TOKİ'nin, borcunu vadesinden önce ödeyerek tapusunu erken almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına dönük düzenlediği yüzde 24 indirim kampanyasıyla 13 bini aşkın alıcı yaklaşık 592 milyon TL ödeme yaptı.

TOKİ'nin sunduğu ödeme kolaylıkları neler?

TOKİ'nin satışa çıkardığı konutlarda uygun ödeme fırsatları bulunuyor. Birçok vatandaş TOKİ'nin sunduğu ucuz konut fırsatlarıyla ev sahibi oluyor. Peki TOKİ'nin sunduğu ödeme kolaylıkları neler? İşte TOKİ ödemelerine ilişkin detaylar...

İnegöl Belediyesi'nden 'İmar Durumu Sorgulama' hizmeti!

Dijital dönüşümde birçok adım atan İnegöl Belediyesi'nin internet sitesi üzerinden İhale Sorgulama, Beyan Bilgileri Sorgulama, İmar Durumu Sorgulama, Bilgilendirilme İsteği, Meclis Gündem Sorgulama, Borç Ödeme gibi işlemler yapabiliyor.

TOKİ 100 bin sosyal konut ödeme planı 2020!

100 bin sosyal konut projesine başvurular devam ediyor. 100 bin konuta bir haftada 469 bin başvuru geldi. İşte TOKİ taksit ödeme tablosu, TOKİ ödeme planı ve TOKİ ev fiyatları hakkında merak edilenler…

Antalya Alanya TOKİ 2020 başvuru tarihi ve fiyatları!

Antalya Alanya TOKİ 2020 başvuru tarihi ve fiyatları haberimizde yer alıyor. Antalya Alanya TOKİ 2020 ödeme planı nasıl? Antalya Alanya TOKİ 2020 başvuru tarihleri ne zaman? İşte detaylı bilgiler...

TOKİ 100 bin sosyal konut projesi fiyat ve ödeme bilgisi!

TOKİ 100 bin sosyal konut projesi fiyat ve ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. Projeler için başvuru dönemi 16 Aralık'ta başlıyor.

Çankaya Belediyesi'nden ruhsat ve imar işlemi kolaylığı!

Çankaya Belediyesi’nin Hoş Geldiniz Masası’nda iş yeri açma, ruhsat başvurusu, emlak rayiç değeri ödeme, sicil birleştirme, borç ödeme, borcu yoktur belgesi alma, imar başvurusu ve imar durum bilgisi alma işlemleri kısa sürede gerçekleşti.

Emlak Konut’tan borcunu erken ödeyene avantaj!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, daha önce şirketten konut alanlar için hayata geçirdiği borç ödeme kampanyasını başlattı.

TOKİ 2019 indirim kampanyasıyla 510 milyon TL'lik borç kapatıldı!

TOKİ' nin borcunu vadesinden önce ödeyip tapusunu erken almak isteyen alıcılara yönetik olarak başlattığı indirim kampanyasından 8 bin 735 kişi yararlandı. Kampanya sayesinde yaklaşık 510 milyon TL borç kapatıldı.

TOKİ 50 bin sosyal konut ödeme planı ve taksit tutarı!

TOKİ 50 bin sosyal konut ödeme planı ve taksit tutarı haberimizde yer alıyor. Projedeki konutların fiyatları 116 bin TL ile 399 bin TL arasında değişiyor.

TOKİ'ye borcu olanlar dikkat!

TOKİ'den ev alan vatandaşlar sözleşme imzaladıktan sonra ödeme sürecine başlıyor. Bu süreçte konut alan vatandaşlar tarafından TOKİ'ye çok fazla soru geliyor. İşte TOKİ borç ödeme ile ilgili çok sık sorulan 9 soru ve cevabı...

Murat Kurum'dan TOKİ borç güncellemesi müjdesi!

Bakan Murat Kurum, "Daha önce bizden konut almış vatandaşlarımızla alakalı Toplu Konut İdaresi Başkanlığımız çalışıyor. Borçların güncellenmesi noktasında, enflasyonun daha altında güncellemeyi meydana getirecek bir düzenleme yapılıyor." dedi...

TOKİ Silivri Orta Gelir ödeme planı!

TOKİ Silivri Orta Gelir Grubu projesinde toplamda 422 konut yer alıyor. TOKİ Silivri Orta Gelir ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor.

Emlak Konut'un borç ödeme kampanyasından nasıl faydalanılır?

Emlak Konut GYO tarafından 20 Ekim'de başlatılan borç ödeme kampanyası "Borcunu Öde Fırsatı Yakala" sloganıyla duyurulmuştu. 50 projenin dahil olduğu kampanya 11 Aralık'a kadar devam edecek. Peki Emlak Konut'un borç ödeme kampanyasından nasıl faydalanılır?

TOKİ borç ödeme kampanyası 2018

TOKİ borç ödeme kampanyası 2018 TOKİ borç ödeme kampanyası 2018

Talep doğrultusunda geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için bu yıl Eylül ayında düzenlenen ikinci indirim kampanyasından 13 bin 374 kişi yararlandı ve 591 milyon 523 bin TL borç kapatıldı.

TOKİ Dergi’de yer alan habere göre; Sosyal konut satın alan çoğu alt gelir grubundan vatandaşın yararlandığı yüzde 24 erken ödeme indirimiyle elde edilen hasılatın yüzde 97'si (575 milyon TL) yastık altı denilen kişisel tasarruflardan ödendi. Kampanyayla 11 bin 454 konut ve iş yeri alıcısı 526 milyon 588 bin TL'lik borçlarını kapatarak tapularını almaya hak kazandı.

ESNEK ÖDEMEYLE 64 MİLYONLUK BORÇ KAPATILDI

Esnek ödeme planı da uygulanan kampanyada, borcunun tamamını kapatanların yanı sıra borcunun en az yüzde 25'ini ödeyerek kampanyaya katılan bin 920 kişi, 64 milyon 934 bin TL ödeme yaparak indirimden yararlandı. Söz...