04 / 07 / 2022

toki bursa gemlik 2022 projesi son durum

toki bursa gemlik 2022 projesi son durum

Yeni konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bursa'daki yeni projesi için düğmeye bastı. TOKİ'nin Bursa projesinde 509 yeni konut yer alacak.

TOKİ Bursa'daki yeni projesi için düğmeye bastı! Gemlik'e 509 ucuz konut geliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden TOKİ, Bursa Gemlik'te 509 konutluk yeni proje inşa edecek. TOKİ'nin Gemlik projesinin ihalesi 16 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Bursa Gemlik projesi için düğmeye bastı! 509 konutluk yeni proje geliyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Bursa Gemlik projesinin ihalesini 16 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirecek. Projede 509 konut yer alacak.

TOKİ'den Bursa Gemlik'e 509 konutluk yeni proje geliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Bursa'da 509 konutluk yeni proje inşa edecek. Projenin ihalesi bugün gerçekleştirilecek.

TOKİ'den Gemlik'e 509 yeni konut geliyor!

Dar gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bursa Gemlik'te 509 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den Bursa Gemlik'e 509 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bursa Gemlik projesinin ihalesini 7 Aralık tarihinde gerçekleştirecek.

Bursa Gemlik'te 2.Etap konutları hak sahiplerine teslim ediliyor!

Bursa Gemlik Belediyesi tarafından inşa edilen toplu konutlarda ikinci etap anahtar teslimler başladı. 

TOKİ Bursa Gemlik Cihatlı kura sonucu 26.09.2020!

TOKİ Bursa Gemlik Cihatlı kura sonucu 26.09.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Bursa Gemlik Cihatlı kura sonucu 26.09.2020 ve TOKİ Gemlik kura sonuçları kazananlar listesi...

TOKİ Bursa Gemlik başvuruları bugün sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bursa Gemlik Cihatlı projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor...

TOKİ Bursa Gemlik Cihatlı başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bursa Gemlik Cihatlı projesi için başvuru dönemi başladı.

Bursa Gemlik'te istinat duvarı çöktü!

Bursa'nın Gemlik ilçesi Kurşunlu Mahallesi'nde yer alan sahil yolu kenarındaki istinat duvarı şiddetli yağış sebebiyle çöktü.

TOKİ Bursa Gemlik kura sonuçları 18 Haziran 2020 isim listesi!

TOKİ Bursa Gemlik kura sonuçları 18 Haziran 2020 isim listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Bursa Gemlik kura sonuçları 18 Haziran 2020 isim listesi ve TOKİ Gemlik kura sonuçları 2+1 ve 3+1...

TOKİ Bursa Gemlik 100 bin konut kura çekilişi bugün!

Yatırımlarına devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bursa Gemlik 100 bin konut projesinin kura çekilişi bugün yapılacak.

Bursa Gemlik'te 38  toplanma alanı var!

Son zamanlarda art arda yaşanan depremler olası afet durumuna yönelik çalışmaları artırdı. Son olarak Bursa Gemlik'te bulunan 38 acil toplanma alanı vatandaşlar ile paylaşıldı...

toki bursa gemlik 2022 projesi son durum Haberi

toki bursa gemlik 2022 projesi son durum

Dar gelirli aileleri düşük taksitlerle ev sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeleri için düğmeye bastı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın en yeni projelerinden biri Bursa'da inşa edilecek. Merakla beklenen TOKİ Bursa 2022 projesinde 509 adet konuta yer verilecek. 

Peki TOKİ'nin Bursalıların yüzünü güldüren yeni projesi hangi ilçede inşa edilecek? Bursa TOKİ projesinin ihalesi ne zaman gerçekleştirilecek. İşte merak edilen o soruların cevapları...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın merakla beklenen Bursa projesi Gemlik ilçesinde hayata geçirilecek. Gemlik'in Cihatlı Mahallesi'nde yükselecek olan TOKİ Bursa projesinin ihalesi yarın saat 11:30'da gerçekleştirilecek.

Bursalıların yüzünü güldüren TOKİ Bursa Gemlik projesinde konutların yanı sıra 12 derslikli ilköğretim okulu ve 1 adet camiye de yer verilecek.

TOKİ...