TOKİ Erzurum Palandöken 793 konut ihalesi

TOKİ Erzurum Palandöken 793 konut ihalesi

Erzurum İli , Palandöken İlçesi , Hüseyin Avni Ulaş Mah. Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi; 1. Etap 793 Adet Konut , 1 Adet Cami ve 5 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlenmesi İşi ihalesi 4 Ağustos'ta yapılacak.

TOKİ Erzurum Palandöken'de 50 yeni konut inşa edecek! 

Dar gelirli aileleri düşük peşinat bede taksitlerle ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Erzurum Palandöken'de 50 yeni konut hayata geçirecek.

Erzurum Palandöken'de 9.3 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Palandöken İlçe Belediye Başkanlığı, Erzurum Palandöken'de yer alan 4 adet arsayı 9 milyon 346 bin 392 TL bedelle satışa çıkardı.

Erzurum Palandöken'de 45 milyon TL'ye satılık akaryakıt istasyonu ve arsası!

Erzurum Enerji Üretim Dağıtım Doğalgaz Petrol Metal Taş. San.Tic.A.Ş., Erzurum ili, Palandöken ilçesi, Şehit İsmail Aksu Mahallesi, 1421 ada 6 parselde yer alan akaryakıt istasyonu ve arsasını 45 milyon TL'ye satıyor...

Halk GYO Palandöken arsaları revize değerleme raporu!

Halk GYO'nun portföyünde bulunan ve tapuda 12476 ada 5-6-7-8-9 parsel olmak üzere toplam 5 parsel olarak kayıtlı bulunan Erzurum Palandöken merkezli arsalar, imar uygulaması sonrası 7 adet parsel olarak tescillendi. Arsaların revize değerleme raporu yayınlandı. 

Erzurum Palandöken'de kentsel dönüşüm kararı!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Erzurum Palandöken'de bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edildi...

Erzurum Palandöken 642 konut ihalesi yarın!

Erzurum İli Palandöken İlçesi Osmangazi Mahallesi 642 Konut 1 er Adet Cami ve Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

Halk GYO'nun Palandöken'deki arsalarının yıl sonu değerleme raporu!

Halk GYO'nun portföyünde yer alan Erzurum Palandöken merkezli arsalara ait 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınlandı. 

Halk GYO Erzurum Palandöken arsası 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Erzurum merkezli "Palandöken Arsası"nın 2019 yılsonu değerleme raporu yayınlandı...

Erzurum Palandöken 2. Etap TOKİ başvuruları sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Palandöken Hüseyin Avni Ulaş 2. Etap projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Erzurum Palandöken 1. Etap başvuruları sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Palandöken Hüseyin Avni Ulaş 1. Etap projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi sona eriyor.

Erzurum Palandöken 1. Etap kura çekilişi ne zaman?

Erzurum Palandöken 1. Etap kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 3+1 daire tipleri mevcut.

Erzurum Palandöken 2. Etap TOKİ kura tarihi!

Erzurum  Palandöken 2. Etap TOKİ kura tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

TOKİ Erzurum Palandöken 2. Etap başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Palandöken 2. Etap projesinde yer alan 25 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Erzurum Palandöken 793 konut ihalesi Haberi

TOKİ Erzurum Palandöken 793 konut ihalesi

Erzurum İli , Palandöken İlçesi , Hüseyin Avni Ulaş Mah. Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi; 1. Etap 793 Adet Konut , 1 Adet Cami ve 5 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlenmesi İşi ihalesi 4 Ağustos Perşembe günü saat 14:30'da yapılacak. 


İhale İlanı:


Erzurum İli, Palandöken İlçesi, Hüseyin Avni Ulaş Mah Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi; 1Etap 793 Adet Konut, 1 Adet Cami ve 5 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlenmesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İhale Kayıt Numarası : 2016/252759  

1-İdarenin

a) Adresi : İstanbul Hizmet Binası Atakent Mah. 221 Sok. No.5...