toki gaziantep beylerbeyi son başvuru tarihi ne zaman

toki gaziantep beylerbeyi son başvuru tarihi ne zaman

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi projesinde yer alan 195 adet konutu satışa çıkardı.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil başvuruları başladı!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi projesi için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Gaziantep Beylerbeyi başvuru tarihleri!

TOKİ Gaziantep Beylerbeyi başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede toplam 195 adet konut bulunuyor.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil 666 konut ihalesi bugün!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi Mahallesi 666 konut, 2 ticaret merkezi, 2 cami inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi bugün gerçekleşecek.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi'nde 666 konut yaptıracak!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi Mahallesi 666 konut, 2 ticaret merkezi, 2 cami inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 23 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek.

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap'ta 198 konut yaptıracak!

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap 198 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 24 Kasım 2015 tarihinde saat 14.30'da gerçekleşecek.

TOKİ Gaziantep'te gazetecilere konut inşa edecek!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Gaziantep'te yaşayan gazetecilere toplu konut yapacak. Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) uzun süredir üzerinde çalıştığı projede mutlu sona ulaştı.

TOKİ Gaziantep'te 50 bin konutluk projeye imza atıyor!

TOKİ Gaziantep'te dünyanın en büyük yerleşim projesini devreye alıyor. Şehrin kuzeyinde 50 bin konutluk dev bir yapı yükselecek.

TOKİ Gaziantep Mavikent kura sonuçları!

TOKİ Gaziantep Mavikent kura sonuçları henüz açıklanmadı. Kura çekilişi bugün saat 09.00'da başlayan projede toplamda 1.000 adet konut satışa sunuluyor.

TOKİ Gaziantep Mavikent kura çekilişi 2015!

Toplamda 1.000 adet daireden oluşan Gaziantep Şahinbey Mavikent konut kurası bugün çekiliyor. Projede 2+1 olarak tasarlanan daireler bulunuyor. İşte TOKİ Gaziantep Mavikent kura çekilişi 2015 detayları...

TOKİ Gaziantep Mavikent kura satışları ne zaman?

Ödeme planı kapsamında 12 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen TOKİ Gaziantep Mavikent 4. Etap'ta başvurular 30 Haziran 2015 tarihinde sona erdi. Peki TOKİ Gaziantep Mavikent kura satışları ne zaman yapılacak?

TOKİ Gaziantep Mavikent 4. etap kura çekilişi 2015!

TOKİ Şahinbey Belediyesi tarafından inşa edilen Gaziantep Mavikent Konutları 4.Etap'ta toplam 1.000 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Gaziantep Mavikent 4. etap kura çekilişi 2015...

TOKİ Gaziantep Mavikent Evleri kuraları!

Aylık taksitler 400 TL'den başlangıç gösterdiği projede toplam 1.000 adet ev kuralı satış yöntemi ile satışa sunuldu. TOKİ Gaziantep Mavikent Evleri kuraları Temmuz - Ağustos aylarında çekilecek.

TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları kura çekilişi ne zaman?

Ödeme planı kapsamında projede 12 bin TL peşinat kabul edilen projede daireler 90 metrekare alana sahip. Peki TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları kura çekilişi ne zaman?

toki gaziantep beylerbeyi son başvuru tarihi ne zaman

toki gaziantep beylerbeyi son başvuru tarihi ne zaman toki gaziantep beylerbeyi son başvuru tarihi ne zaman

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi projesindeki konutları satışa çıkardı. 

Başvuruların bugün itibariyle başladığı projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Proje için son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 olarak belirlendi.

TOKİ Beylerbeyi projesinde en düşük konut bedeli 174 bin 387 TL, en yüksek konut bedeli ise 316 bin 865 TL olarak belirlendi.

Yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 96 ay, 108 ay ve 120 ay vade imkanı sağlanıyor.

En düşük peşinat bedelinin 17 bin 438 TL olduğu projeden aylık 1089 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor.