TOKİ Karabük Bulak kura çekimi 2016

TOKİ Karabük Bulak kura çekimi 2016

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın “Emekliye İkinci Bahar Projesi” kapsamında Safranbolu’da 426 konut projesi ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile işbirliğinde Bulak’ta yapılan 66 konut projesinin kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Karabük Yenice projesinin ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karabük Yenice 2020 projesinin ihalesi yapıldı.

TOKİ Karabük Yenice 218 konut ihalesi yarın!

Karabük Yenice İsmetpaşa Mahallesi, 2. Etap 218 Adet Konut, 1 Adet 3 Dükkanlı Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 17 Mart 2020 tarihinde saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Karabük Yenice 218 konut ihalesi 17 Mart'ta!

Karabük Yenice İsmetpaşa Mahallesi, 2. Etap 218 Adet Konut, 1 Adet 3 Dükkanlı Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 17 Mart 2020 tarihinde saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ Karabük’te 437 emekliyi ev sahibi yaptı!

TOKİ tarafından Karabük Belen Mahallesi'nde inşa edilen 703 konut için kuralar çekildi. Karabük’te 437 emekli ev sahibi oldu.

TOKİ Karabük alt gelir başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karabük Merkez Belen alt gelir grubu projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün sona eriyor.

TOKİ Karabük Belen orta gelir başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karabük Merkez Belen orta gelir grubu projesinde yer alan konutlar için başvurular bugün sona eriyor.

TOKİ Karabük orta gelir başvuruları 31 Ekim'de sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karabük Merkez Belen orta gelir grubu projesi için başvuru dönemi 31 Ekim'de sona eriyor.

TOKİ Karabük Belen alt gelir başvuruları 31 Ekim'de sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karabük Merkez Belen alt gelir grubu projesi için başvuru dönemi 31 Ekim'de sona eriyor.

TOKİ Karabük Belen ilçesi 2'nci başvuru 14-31 Ekim’de!

Karabük  Belen Mahallesi’nde yapılacak olan TOKİ konutlarının 2’nci başvurularının 14 - 31 Ekim tarihleri arasında yapılabileceğini duyuruldu…

TOKİ Karabük Belen orta gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karabük Belen orta gelir grubu projesi için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

TOKİ Karabük alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karabük Merkez Belen alt gelir grubu projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Karabük Yenice 2019 projesinde kuralar çekildi!

TOKİ, Karabük'ün Yenice ilçesinde inşa edilen sosyal konutların hak sahipleri, kurayla belirlendi. Daire almaya hak kazanan vatandaşlar sevinçlerini yakınlarıyla paylaştı....

TOKİ Karabük Yenice 2019 kura çekilişi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karabük Yenice projesinde yer alan konutların kura çekilişi bugün gerçekleştirilecek.

TOKİ Karabük Bulak kura çekimi 2016

TOKİ Karabük Bulak kura çekimi 2016 TOKİ Karabük Bulak kura çekimi 2016

Karabüklüler, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) iki ayrı konut projesi için çifte kura heyecanı yaşadı. “Emekliye İkinci Bahar Projesi” kapsamında Safranbolu’da 426 konut projesi ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile işbirliğinde Bulak’ta yapılan 66 konut projesinin kuraları çekildi.

“Emekliye İkinci Bahar Projesi” kapsamındaki Safranbolu konutlarının başvuruları 9 – 30 Aralık 2015 tarihleri arasında alındı. Konut sahibi olacak ekmeklileri belirlemek amacıyla 12 Şubat 2016’da, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in de katılımıyla, Karabük Spor Salonu’nda noter huzurunda kura çekilişi gerçekleştirildi. Yoğun ilginin olduğu kura sonucu hak sahibi olanlar büyük sevinç yaşadı.

Safranbolu TOKİ projesinde yer alan konutlar yaklaşık 75 metrekare ve 2+1 planında tasarlandı. Emeklilerimiz ödemelerini yüzde 12 peşinat 180 ay vade ya da yüzde 20 peşinat 240...