05 / 07 / 2022

TOKİ Konya Altınekin başvuruları

TOKİ Konya Altınekin başvuruları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Altınekin projesinde yer alan konutlar için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Konya Altınekin projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Altınekin projesinde yer alan 6 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı. 

TOKİ Konya Altınekin başvuruları!

TOKİ'nin Konya Altınekin Toplu Konut Uygulaması projesindeki 47 adet konut açık satışa sunulacak. Peki, TOKİ Konya Altınekin başvuruları ne kadar sürecek?

TOKİ Konya Altınekin başvuru tarihleri 2017!

Toplamda 47 adet konutun kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile satışa sunulduğu TOKİ Konya Altınekin projesinde başvuru dönemi ne zaman başlayacak?

Konya Altınekin TOKİ başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Altınekin projesinde yer alan konutlar için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Konya Altınekin projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Altınekin projesinde yer alan 6 adet konut bugün itibariyle satışa çıktı. 

TOKİ Konya Akören alt gelir başvuruları başladı!

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapan TOKİ, Konya Akören projesinde yer alan 80 adet konutu satışa çıkardı.

Konya Altınekin ilçesi için acele kamulaştırma kararı!

Konya ili Altınekin ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. 

Konya Altın Çarşısı'nda yıkım çalışmaları tamamlanıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Mevlana Çarşısı ve Altın Çarşı’daki kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi. Çalışmaları değerlendiren Başkan Altay Altın Çarşısı'nda yıkımların tamamlanma aşamasına geldiğini dile getirdi.

TOKİ Konya Selçuklu alt gelir kura sonuçları 8 Nisan 2021!

TOKİ Konya Selçuklu alt gelir kura sonuçları 8 Nisan 2021 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Konya Selçuklu alt gelir kura sonuçları 8 Nisan 2021 ve proje detayları..

TOKİ Konya Selçuklu alt gelir kura çekilişi ne zaman 2021?

TOKİ Konya Selçuklu alt gelir kura çekilişi ne zaman 2021 sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Konya Selçuklu alt gelir kura çekilişi ne zaman 2021 sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Konya Altın Çarşı esnafı dönüşümden memnun!

Konya Büyükşehir Belediyesi, Altın Çarşı'da dönüşüm çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, çalışmalar kapsamında Altın Çarşı'da esnafla bir araya geldi. 

Konya Altın Çarşı'da yıkım başlıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Altın Çarşı'sının yıkımının1 Ocak itibarıyla başlayacağını açıkladı. 

TOKİ Konya 205 konut ihalesi yarın!

Konya İli, Altınekin İlçesi, 2. Etap 205 Konut ve 1 Adet Ticaret (3 Dükkanlı) İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Konya Altınekin'e 205 yeni konut!

Konya İli, Altınekin İlçesi, 2. Etap 205 Konut ve 1 Adet Ticaret (3 Dükkanlı) İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 30 Eylül 2020 tarihinde saat 14:00'de yapılacak.

TOKİ Konya Altınekin 2. Etap kura sonucu 8 Temmuz 2020 kazananlar listesi!

TOKİ Konya Altınekin 2. Etap kura sonucu 8 Temmuz 2020 kazananlar listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Konya Altınekin 2. Etap kura sonucu 8 Temmuz 2020 kazananlar listesi ve TOKİ Altınekin kura sonucu öğrenme detayları...

TOKİ Konya Altınekin 2. Etap kura çekimi bugün!

TOKİ Konya Altınekin 2. Etap projesinde yer alan 204 adet konutun hak sahipleri bugün belli olacak.

TOKİ Konya Altınekin başvuruları Haberi

TOKİ Konya Altınekin başvuruları

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Altınekin projesinde toplam 6 adet konut yer alıyor.

TOKİ Konya Altınekin projesinde yer alan konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Proje için başvurular Ziraaat Bankası aracılığıyla alınıyor.

Başvuru döneminin bugün sona erdiği Konya Altınekin projesi kuralı olarak satışa çıkarıldı. Projedeki konutların kura çekilişi 9 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek. 

Altınekin TOKİ 2022 projesinde en düşük konut bedeli 181 bin 573 lira, en yüksek konut bedeli 258 bin 394 lira olarak belirlendi. Projeden yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ Konya Altınekin projesi için ödenecek peşinat bedelleri 18 bin 157 liradan başlıyor, 25 bin 839 liraya kadar yükseliyor. Proje için vade süresi 180 ay olarak...