29 / 06 / 2022

toki kura çekimleri 2020

toki kura çekimleri 2020

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın hayata geçireceği 100 bin yeni sosyal konut projesi için kura çekilişleri başladı.

TOKİ 100 bin konut kura çekilişi yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın hayata geçireceği 100 bin konut projesi için kura çekilişi yarın başlıyor.

İzmir Kemalpaşa TOKi kura sonucu 22 Nisan 2022 isim listesi!

İzmir Kemalpaşa TOKi kura sonucu 22 Nisan 2022 isim listesi haberimizde yer alıyor. Peki 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı Kemalpaşa TOKİ fiyatları ne kadar? İşte detayları...

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir 3. ve 4. Etap kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir 3. ve 4. Etap projesinde yer alan konutların kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Afyon Evciler Gökçek kura çekimi bugün!

TOKİ'nin Afyon Evciler Gökçek 2020 projesinde yer alan 200 adet konutun kura çekimleri bugün gerçekleştirilecek.

TOKİ Eskişehir Çifteler 2020 kura çekilişi bugün!

TOKİ Eskişehir Çifteler 2020 projesinde yer alan 100 adet konutun kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Erzincan kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzincan 2020 projesinde yer alan konutların kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Ardahan Merkez 2020 kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ardahan Merkez projesi kapsamındaki 400 konutun kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Edirne Merkez 210 konut kura çekimi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Edirne Merkez projesinde yer alan 210 adet konutun kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Rize Merkez 100 bin konut kura çekilişi bugün!

TOKİ Rize Merkez 100 bin konut projesinde yer alan 500 adet konutun kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 kura çekilişi bugün!

TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 projesinde yer alan 400 adet konutun kura çekimleri bugün yapılacak. Projede sadece 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor...

TOKİ Çorum Merkez 100 bin konut kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çorum Merkez 100 bin konut projesinde yer alan konutların kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Siirt Kurtalan kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Siirt Kurtalan 100 bin konut projesindeki konutların kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Hakkari 100 bin konut kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın TOKİ Hakkari 100 bin konut projesinde yer alan konutların kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ 100 bin konut Mersin kura çekilişi bugün!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Mersin projesinin kura çekimleri bugün saat 10:00'da gerçekleştirilecek.

toki kura çekimleri 2020 Haberi

toki kura çekimleri 2020

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs tedbirleri kapsamında hayata geçireceği 100 bin yeni sosyal konutun kura çekilişlerini ileri bir tarihe erteleyen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 100 Bin Yeni Sosyal Konutun kura çekilişlerini başlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinasyonu ve Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın desteğiyle yükselecek olan  "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi"nde 23 Mart tarihinde Koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verilen hak sahipliği belirleme kura çekimleri için ilk hak sahipleri belirlendi.

24 Şubat'ta İzmir Karabağlar'da hayata geçirilen proje ile başlayan  TOKİ  2020 projeleri kura törenleri koronavirüs tedbirleri kapsamında 12 Mart 2020'den itibaren vatandaşların katılımına kapalı olarak noter huzurunda gerçekleştirildi.

TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan 100 bin ucuz konut kura çekimi törenleri, hak sahibi olamayan vatandaşların başvuru bedellerinin banka şubelerinden iadesinde yaşanacak...