toki millet bahçeleri 2020

toki millet bahçeleri 2020

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı her şehre en az bir millet bahçesi inşa edecek.

Kars Millet Bahçesi ihalesi 23 Mart'ta!

TOKİ, Kars Cumhuriyet mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşini 23 Mart Pazartesi gerçekleştirecek.

TOKİ Erzurum Yakutiye Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Erzurum İli Yakutiye İlçesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 15:00'de gerçekleştirildi.

TOKİ'den Erzurum'a yeni millet bahçesi!

Yatırımlarına son sürat devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Erzurum Millet Bahçesi projesi için düğmeye bastı. Projenin ihalesi 3 Mart 2020 tarihinde yapılacak.

Güngören Millet Bahçesi planları onaylandı! 

TOKİ'nin İstanbul Güngören Millet Bahçesi için hazırladığı imar planları bugün askıya çıkarıldı. Millet Bahçesi kapsamında, 34 bin metrekarelik araziye yapılacak millet bahçesinde, millet kıraathanesi, ibadethane, sanat atölyeleri, tenis-basketbol, voleybol gibi spor alanları yapılacak...

TOKİ'den 11 yeni millet bahçesi geliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 11 yeni millet bahçesi için düğmeye bastı. Millet bahçelerinin ihaleleri Nisan ve Mayıs ayları içerisinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Kars Millet Bahçesi ihalesi bugün!

Kars İli Merkez İlçesi Örnek Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Kars Millet Bahçesi ihalesi 6 Nisan'da!

Kars İli Merkez İlçesi Örnek Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 6 Nisan tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ 9 millet bahçesi ihalesi yapacak!

TOKİ, önümüzdeki ay Ankara-Kahramankazan, Tekirdağ, Giresun-Bulancak, Konya- Meram,  Konya-Sarayönü, Konya-Karapınar olmak üzere 6, Mayıs ayında ise Ankara Kızılcahamam, Düzce, Kırıkkale olmak üzere üç millet bahçesi ihalesi gerçekleştirecek...

TOKİ'den Kırıkkale'ye millet bahçesi müjdesi!

Kırıkkale Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 13 Mayıs 2020 tarihinde yapılacak.

TOKİ'den Düzce'ye yeni millet bahçesi müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Düzce Millet Bahçesi projesi için düğmeye bastı.

TOKİ'den 129 millet bahçesi geliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı her şehre en az bir millet bahçesi inşa edecek.

Kars Millet Bahçesi ihalesi 23 Mart'ta!

TOKİ, Kars Cumhuriyet mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşini 23 Mart Pazartesi gerçekleştirecek.

TOKİ Kars Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Kars Merkez Cumhuriyet mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Erzurum Millet Bahçesi'nin ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Erzurum Millet Bahçesi'nin ihalesini gerçekleştirdi.

TOKİ'den Tekirdağ Çorlu'ya millet bahçesi müjdesi!

Millet Bahçesi projelerine hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Tekirdağ Çorlu projesi için düğmeye bastı.

TOKİ'den Giresun'a millet bahçesi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Giresun Bulancak Millet Bahçesi projesinin ihalesini 21 Nisan'da tarihinde gerçekleştirecek.

toki millet bahçeleri 2020

toki millet bahçeleri 2020 toki millet bahçeleri 2020

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) 18 yılda 868 bin 838 konut, 14 bin 972 sosyal donatı üretildi.

Türkiye geneline 129 millet bahçesi


TOKİ, Cumhurbaşkanlığının 100 Günlük İcraat Programları kapsamında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının koordinasyonunda her şehre en az bir millet bahçesi inşa edilmesi görevini yürütüyor.

Bu kapsamda, 129 projeden Batman, Bursa Eski Stat, Diyarbakır Sur İçkale, Diyarbakır Dicle Vadisi, Elazığ, Kayaşehir 1. Etap, İstanbul Pendik, Sakarya, Samsun ve Sivas millet bahçelerinin inşaatları tamamlandı ve açılışları gerçekleştirildi.

Millet bahçelerinden 14'ünün inşaatı devam ederken, 13'ü ihalede, 5'i ihaleye hazır, 87'si de proje aşamasında bulunuyor.

"Daha çok yeşil" anlayışıyla inşa edilmeye başlanan millet bahçeleriyle, kentlere yeni bir değer katılması ve gelecek nesillerin daha yeşil ortamlarda yaşamasına imkan...