toki muş projesi 2019

toki muş projesi 2019

TOKİ Muş alt gelir grubu son başvuru tarihi 2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konut tiplerine yer veriliyor.

TOKİ Muş Ovası 1. Kısım projesi inşaatı ihalesi yarın!

Muş Ovası Sulaması 1 Merhale (1 Kısım) Projesi İnşaatı (E-İHALE) işi ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Muş Merkez kura sonuçları 28 Mayıs 2020!

TOKİ Muş Merkez kura sonuçları 28 Mayıs 2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Muş Merkez kura sonuçları 28 Mayıs 2020 ve TOKİ Muş Merkez kura sonucu listesi...

TOKİ Muş Merkez 2020 kuraları bugün çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın 100 bin konut projesi kapsamında inşa edilen Muş Merkez projesindeki 400 konutun kuraları bugün çekiliyor...

TOKİ Muş Merkez Kepenek başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Muş Merkez Kepenek projesinde yer alan 9 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

TOKİ Muş Merkez Kepenek başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Muş Merkez Kepenek projesi yarın itibariyle satışa çıkıyor.

Kayseri Aksubağları alt gelir TOKİ 2020 projesi satışa çıktı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın TOKİ Kayseri Aksubağları alt gelir grubu projesindeki 1 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

Mudurnu TOKİ 2020 projesi yarın satışa çıkıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Mudurnu Kaygana orta gelir grubu projesi yarın başlıyor.

TOKİ Bursa Harmancık 2020 fiyatları ve başvuruları!

TOKİ Bursa Harmancık 2020 fiyatları ve başvuruları haberimizde yer alıyor. TOKİ Bursa Harmancık 2020 fiyatları ne kadar? İşte Bursa Harmancık TOKİ 2020 projesi detayları...

TOKİ 100 bin yeni sosyal konut Haymana başvuru şartları!

TOKİ 100 bin yeni sosyal konut Haymana başvuru şartları haberimizde yer alıyor. Haymana TOKİ 2020 projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Muş Merkez başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Muş Merkez projesini bugün itibariyle satışa çıkardı.

TOKİ Muş Merkez 2019 başvuruları 9 Aralık'ta başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Muş Merkez 2019 projesi için başvurular 9 Aralık'ta başlıyor.

Bursa Osmangazi TOKİ 2019 projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bursa Osmangazi projesi için başvuru dönemi bugün başladı.

TOKİ Muş Merkez Kale projesindeki 17 iş yeri satışa çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Muş Merkez Kale projesinde yer alan 17 adet iş yeri yarın itibariyle satışa çıkıyor. 

toki muş projesi 2019 Haberi

toki muş projesi 2019

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Muş Kepenek alt gelir grubu projesini yarın satışa çıkarıyor.

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapan TOKİ'nin Muş Merkez Kepenek alt gelir grubu projesinde 12 adet konut mevcut. TOKİ Muş alt gelir grubu son başvuru tarihi 2019 haberimizde yer alıyor.

Başvuru heyecanının başladığı TOKİ Muş alt gelir grubu projesinde 2 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. TOKİ Muş alt gelir grubu son başvuru tarihi 30 Eylül 2019 olarak belirlendi.

Kepenek alt gelir grubu TOKİ projesi için yapılacak başvurular Halk Bankası aracılığıyla kabul edilecek.

Konut fiyatlarının 121 bin 178 TL ile 146 bin 798 TL arasında değiştiği TOKİ Muş projesinden yüzde 12 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

En düşük peşinat bedelinin 10 bin...