06 / 12 / 2022

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir

TOKİ, 250 bin Sosyal Konut Projeleri bütününde Şanlıurfa’da da yeni projeleri hayata sokacak. Peki, TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Projesi’nde kaç konut yapılacak ve nasıl başvurulacak?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir son başvuru 2017!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir projesinde toplamda 62 adet daire yer alıyor. Peki TOKİ Şanlıurfa Viranşehir son başvuru günü ne zaman?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı ve devam ediyor. Toplamda 103 adet konutun satışa çıkarıldığı proje aylık taksitler 659,64 TL'den başlıyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de başvurular bugün başladı!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de başvurular bugün başladı. Projede başvurular 30 Haziran'a kadar sürecek. 37 adet dairenin açık artırma usulüyle satışa çıkarıldığı proje aylık taksitler 659,64 TL olarak belirlendi.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 267 TL taksitle!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 267 TL taksitle daire sahibi olunabiliyor. Başvuruların 31 Aralık 2015 tarihinde sona ereceği projede konutların büyüklükleri 73,93 metrekareden oluşuyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 9 bin 617 TL peşinatla!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 9 bin 617 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Daire fiyatlarının 80 bin 139 TL'den başladığı projede satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülüyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 126 konut satıyor!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 126 konut satıyor. Başvuruların 2 Kasım 2015 tarihi itibariyle kabul edileceği projede satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir kura çekilişi!

Daire fiyatlarının 80 bin 139 TL'den başladığı TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Konutları'nda 467 konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir kura çekilişi 7 Ağustos'ta.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları bugün son!

Daire fiyatlarının 138 bin 737 TL'den başlangıç gösterdiği TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri'nde 149 konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları bugün son.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları bitti mi?

Aylık taksitlerin 267 TL'den başlangıç gösterdiği TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri'nde 467 adet konut satışa sunuyor. Peki TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları bitti mi?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 220 adet konut yaptıracak!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 220 adet konut, 1 adet sosyal tesis, 1 adet ticaret binası ve 300 kişilik camii inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi yaptıracak. İhalesi 10 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleşecek.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir fiyat listesi!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri 'nde toplam 149 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir satış duyurusu!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri 'nde toplam 149 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir satış duyurusu haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 2015!

Başvuru bedeli olarak 1.000 TL alınan TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri'nde toplam 467 konut satılıyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 2015 ise haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir grubu başvuruları ne zaman?

Başvuru bedeli olarak 1.000 TL ödeme yapılabilen TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir grubu projesinde 467 konut satışa sunuluyor. Peki TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir grubu başvuruları ne zaman?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir’de 240 ay taksitle! 10 soruda TOKİ Viranşehir

TOKİ, 250 bin Sosyal Konut Projeleri bütününde Şanlıurfa’da da yeni projeleri hayata sokacak. Peki, TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Projesi’nde kaç konut yapılacak ve nasıl başvurulacak?

Şanlıurfa Viranşehir Millet Bahçesi'nin detayları belli oldu!

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir'de hayata geçecek millet bahçesi projesinin detaylarını anlattı. Başkan Ekinci, 140 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan devasa millet bahçesi projesi için ihale yapılacağını açıkladı. 

Şanlıurfa Viranşehir Millet Bahçesi 25 Mart'ta ihaleye çıkıyor!

Şanlıurfa İli, Viranşehir İlçesi, Yenişehir Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 25 Mart 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Şanlıurfa Viranşehir alt gelir TOKİ başvuru tarihleri!

Şanlıurfa Viranşehir alt gelir TOKİ başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. İşte Şanlıurfa Viranşehir alt gelir TOKİ başvuru tarihleri ve TOKİ Viranşehir başvuru detayları...

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir başvuruları 30 Haziran'da sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 2020 alt gelir projesi için başvuru dönemi 30 Haziran'da sona erecek.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir başvuru tarihleri 2020!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir başvuru tarihleri 2020 haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutlar 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

Şanlıurfa Viranşehir TOKİ alt gelir başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir alt gelir grubu projesi için başvuru dönemi başladı.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 2020 projesinde yer alan konutlar için başvurular başladı.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuru şartları!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuru şartları haberimizde yer alıyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 fiyatları ne kadar?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap projesinde yer alan 95 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2. Etap başvuruları bugün sona eriyor!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2. Etap projesinde yer alan 61 adet konut için başvuru dönemi sona eriyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap projesi için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2. Etap başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 2. Etap projesi için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Haberi

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz Salı günü gerçekleştirdiği basın toplantısında tüm Türkiye’nin büyük bir merak ile beklemiş olduğu Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut TOKİ projesinin ayrıntılarını tek tek açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bizzat açıklamış olduğu detayların ardından TOKİ Ucuz Konut Projesi’nin başvuruları Çarşamba günü başladı.

‘İlk Evim ve İlk İşyerim’ ismi ile 81 ilimizde yapılacak olan TOKİ 2022 Sosyal Konut Projesi’ne 24 saat içerisinde tam 1 milyon 565 bin 841 kişi başvuru yaptı.

10 SORUDA TOKİ ŞANLIURFA VİRANŞEHİR 2022 UCUZ KONUT PROJESİ

1. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Ucuz Konut Projesi’nde kaç konut yer alacak? 
- TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Projesi’nde toplamda 500 konut inşa edilecek.

2. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir  Projesi için başvurular hangi banka tarafından kabul ediliyor? 
-Proje için başvurular Halk Bank tarafından kabul alacak.

3....