TOKİ Şanlıurfa Viranşehir

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir projesinde toplamda 62 adet daire yer alıyor. Peki TOKİ Şanlıurfa Viranşehir son başvuru günü ne zaman?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları başladı ve devam ediyor. Toplamda 103 adet konutun satışa çıkarıldığı proje aylık taksitler 659,64 TL'den başlıyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de başvurular bugün başladı!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de başvurular bugün başladı. Projede başvurular 30 Haziran'a kadar sürecek. 37 adet dairenin açık artırma usulüyle satışa çıkarıldığı proje aylık taksitler 659,64 TL olarak belirlendi.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 267 TL taksitle!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 267 TL taksitle daire sahibi olunabiliyor. Başvuruların 31 Aralık 2015 tarihinde sona ereceği projede konutların büyüklükleri 73,93 metrekareden oluşuyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 9 bin 617 TL peşinatla!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 9 bin 617 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Daire fiyatlarının 80 bin 139 TL'den başladığı projede satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülüyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 126 konut satıyor!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 126 konut satıyor. Başvuruların 2 Kasım 2015 tarihi itibariyle kabul edileceği projede satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir kura çekilişi!

Daire fiyatlarının 80 bin 139 TL'den başladığı TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Konutları'nda 467 konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir kura çekilişi 7 Ağustos'ta.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları bugün son!

Daire fiyatlarının 138 bin 737 TL'den başlangıç gösterdiği TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri'nde 149 konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları bugün son.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları bitti mi?

Aylık taksitlerin 267 TL'den başlangıç gösterdiği TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri'nde 467 adet konut satışa sunuyor. Peki TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları bitti mi?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 220 adet konut yaptıracak!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir'de 220 adet konut, 1 adet sosyal tesis, 1 adet ticaret binası ve 300 kişilik camii inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi yaptıracak. İhalesi 10 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleşecek.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir fiyat listesi!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri 'nde toplam 149 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir satış duyurusu!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri 'nde toplam 149 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir satış duyurusu haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 2015!

Başvuru bedeli olarak 1.000 TL alınan TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri'nde toplam 467 konut satılıyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir başvuruları 2015 ise haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir grubu başvuruları ne zaman?

Başvuru bedeli olarak 1.000 TL ödeme yapılabilen TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir grubu projesinde 467 konut satışa sunuluyor. Peki TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir grubu başvuruları ne zaman?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir son başvuru günü!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri'nde başvuru bedeli olarak 2 bin TL ödeme yapılıyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir son başvuru günü 29 Temmuz 2015 olarak belirlendi.

Şanlıurfa Viranşehir Millet Bahçesi'nin detayları belli oldu!

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir'de hayata geçecek millet bahçesi projesinin detaylarını anlattı. Başkan Ekinci, 140 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan devasa millet bahçesi projesi için ihale yapılacağını açıkladı. 

Şanlıurfa Viranşehir Millet Bahçesi 25 Mart'ta ihaleye çıkıyor!

Şanlıurfa İli, Viranşehir İlçesi, Yenişehir Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 25 Mart 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Şanlıurfa Viranşehir alt gelir TOKİ başvuru tarihleri!

Şanlıurfa Viranşehir alt gelir TOKİ başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. İşte Şanlıurfa Viranşehir alt gelir TOKİ başvuru tarihleri ve TOKİ Viranşehir başvuru detayları...

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir başvuruları 30 Haziran'da sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 2020 alt gelir projesi için başvuru dönemi 30 Haziran'da sona erecek.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir başvuru tarihleri 2020!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir alt gelir başvuru tarihleri 2020 haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutlar 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

Şanlıurfa Viranşehir TOKİ alt gelir başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir alt gelir grubu projesi için başvuru dönemi başladı.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 2020 projesinde yer alan konutlar için başvurular başladı.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuru şartları!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuru şartları haberimizde yer alıyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 fiyatları ne kadar?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap projesinde yer alan 95 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2. Etap başvuruları bugün sona eriyor!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2. Etap projesinde yer alan 61 adet konut için başvuru dönemi sona eriyor.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap projesi için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2. Etap başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Viranşehir 2. Etap projesi için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

Şanlıurfa Viranşehir'de 2 katlı ev çöktü: 1 ölü, 2 yaralı!

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, tadilat halinde olan 2 katlı ev çöktü. Olay sonucu enkazın altında kalan Aslan Durmaz hayatını kaybetti, 2 işçi ise yaralandı.

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Haberi

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Şanlıurfa Viranşehir Toplu Konut Uygulaması kapsamında 62 adet konut; şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.


Konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Viranşehir Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 16 Ocak -30 Haziran 2017 tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecektir.Sözleşme bedeli üzerinden yüzde 0,948 (binde dokuz virgül kırk sekiz) oranında damga vergisi, peşinat bedeli üzerinden yüzde 0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş)oranında BSMV satış sırasında bankaca tahsil edilecektir.


TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Evleri'nde daire fiyatları 138 bin 737 TL ile 181 bin 723 TL  arasında...