14 / 08 / 2022

TOKİ Trabzon Millet Bahçesi

TOKİ Trabzon Millet Bahçesi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon Millet Bahçesi için düğmeye bastı. İşte Trabzon Millet Bahçesi projesinin ihale tarihi...

TOKİ Trabzon Millet Bahçesi projesi için düğmeye bastı! İşte Trabzonluların beklediği o tarih!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon Millet Bahçesi için düğmeye bastı. İşte Trabzon Millet Bahçesi projesinin ihale tarihi...

Trabzon millet bahçesine gelecek ay kavuşuyor!

Trabzon'da, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 62 dönümlük alanda inşası süren Ortahisar Millet Bahçesinin gelecek ay hizmete açılması planlanıyor.

Trabzon Millet Bahçesi yıl sonuna kadar tamamlanacak!

Trabzon'da yapımı devam eden Millet Bahçesi'nin yıl sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

Trabzon Millet Bahçesi Eylül'de açılacak!

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, eskiden Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nun bulunduğu bu alanın, Trabzon'un çok önemli bir merkezi olduğunu belirtti ve millet bahçesinin Eylül'de açılacağını söyledi...

Trabzon Millet Bahçesi 2020'nin ikinci yarısında tamam!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, eski Avni Aker Stadı’nın yer aldığı bölgede inşaatına  başlanılan Millet Bahçesi çalışmalarını yerinde denetledi.

Atilla Ataman'dan Trabzon Millet Bahçesi açıklaması!

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi I. Başkan Vekili Atilla Ataman, Avni Aker Stadyumu’nun yer aldığı bölgede yapılacak olan millet bahçesi ve amatör spor kulüplerinin ihtiyaçlarına yanıt verilmesi hususunda değerlendirmeler yaptı.

TOKİ Trabzon Millet Bahçesi ihalesi bugün!

TOKİ Trabzon İli, Vakfıkebir İlçesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün...

TOKİ Trabzon Millet Bahçesi ihalesi 10 Eylül'de!

TOKİ Trabzon İli, Vakfıkebir İlçesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 10 Eylül'de yapılacak...

Trabzon Millet Kıraathanesi açıldı!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Trabzon Botanik bünyesinde hayata geçirilen Millet Kıraathanesi, Bitki Kütüphanesi ve Kök Müzesi gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı.

Trabzon Millet Bahçesi ihalesi 29 Mart'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Millet Bahçesi projesinin ihalesini 29 Mart 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirecek.

Trabzon Millet Bahçesi ihalesi 26 Şubat'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Millet Bahçesi projesinin ihalesini 26 Şubat 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirecek.

TOKİ Trabzon Zağnos Konutları başvuruları ne zaman?

TOKİ Trabzon Zağnos Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilen 46 adet konut açık satışa sunulacak. Peki TOKİ Trabzon Zağnos Konutları başvuruları ne zaman?

TOKİ Trabzon Çaykara'da hizmet ve teknik danışmanlık alımı işi yaptıracak!

TOKİ Trabzon Çaykara'da kentsel dönüşüm ve gelişim projesi hizmet ve teknik danışmanlık alımı işi yapım işi ihalesi 22 Haziran 2015 tarihinde saat 11:00'da yapılacak.

TOKİ Trabzon Millet Bahçesi Haberi

TOKİ Trabzon Millet Bahçesi

Dar gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni yatırımlarını da hız kesmeden sürdürüyor.

81 ilde 81 milyon metrekare Millet Bahçesi inşa edecek olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Millet Bahçesi projesinin de ihale tarihini açıklandı. 

Peki Trabzon Millet Bahçesi projesi nerede inşa edilecek? Trabzon Millet Bahçesi projesinin ihalesi ne zaman? İşte merak edilen o soruların yanıtları...

TOKİ'nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, Trabzon Millet Bahçesi projesi Ortahisar ilçesinde hayata geçirilecek.

Eski Avni Aker Stadyumu'nun yerinde inşa edilecek olan millet bahçesinde sosyal donatı alanları da yer alıyor.

Trabzonluların yüzünü güldüren TOKİ Trabzon Millet Bahçesi projesinin ihalesi 16 Haziran 2022 tarihinde saat 11:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Mersin projesi için beklenen müjde...