toki yoksul konutu rantı

toki yoksul konutu rantı

TOKİ `yoksul konutu' projesinden konut alanları uyardı. TOKİ'den yapılan açıklamada `Alt ve yoksul grubu projelerinden konut alıp borç bitene kadar içinde oturmayanların sözleşmeleri feshedilecek' denildi

TOKİ'den Ağustos ayı daire fırsatları!

Binlerce vatandaşı ev ve işyeri sahibi yapan TOKİ yüzlerce konutu açık arttırma ile satıyor. Açık satış yöntemi ile satışa çıkarılan evleri almak isteyenler TOKİ'ye başvuru yapabiliyor.

TOKİ binlerce konutu satışa çıkardı!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmayı amaçlayan TOKİ birçok ildeki binlerce konutu satışa çıkardı. Açık satış yöntemi ile satılan evleri almak isteyenler TOKİ’ye başvurabiliyor.

TOKİ 267 konutu satışa çıkardı!

Dar gelirli vatandaşlar TOKİ sayesinde ev sahibi olma fırsatını yakalıyor. TOKİ tarafından yayımlanan ihale ilanına göre İstanbul, Manisa, Bursa ve Balıkesir'in yer aldığı illerdeki 267 adet konut için satış yapılacak. 

TOKİ'den konutu olmayan er ve erbaşlara öncelik!

Yeni askerlik sistemi teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Buna göre, TOKİ yaptığı konutların tahsisinde, kendi üzerine kayıtlı konutu olmayan erbaş ve erler öncelikli istifade ettirilebilecek...

TOKİ'den Eylül ayında kuralı konut fırsatı!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapan TOKİ 1008 konutu kuralı olarak satışa çıkarıyor. TOKİ Eylül ayı içerisinde 371 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi yapmaya devam ediyor.

TOKİ 262 iş yeri ve 24 konutu yarın satışa çıkarıyor!

TOKİ, 36 ilde 262 iş yerini ve 12 ilde 24 adet konutu açık artırma ile yarın satışa çıkarıyor. Açık artırma yarın saat 14.00’te TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkez binasında ve TOKİ İstanbul hizmet binasında yapılacak.

TOKİ 36 ildeki 3 bin 618 konutu satıyor!

TOKİ, 3 bin 618 konutu satışa çıkardı. 36 ilde bulunan konutlar, dar gelirli, engelli, emekli ve şehit ailelerine özel imkanlarla satılıyor. 

TOKİ 26 ilde 3 bin 500 konutu satışa sundu!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmak için konut üreten TOKİ, 3 bin 500 konutu açık artırma usulüyle satacak. TOKİ, 26 ilde 80’den fazla projeden ev sahibi yapıyor. 

TOKİ'nin 35 ildeki 125 iş yeri ve 28 konutu bugün satışta!

TOKİ, portföyünde yer alan 14 ildeki 125 iş yeri ile 11 ildeki 28 konutu Emlak Yönetimi aracılığıyla bugün satıyor..

TOKİ 8 ildeki 5 bin 166 konutu teslim ediyor!

TOKİ, İstanbul Kayaşehir'de 420 konutun da yer aldığı 8 ildeki toplam 5 bin 166 konutu hak sahiplerine teslim ediyor..

TOKİ Nisan ayında 1.521 konutu kurayla satacak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Nisan ayında 6 ilde toplam 1.521 konutu kurayla satışa çıkarıyor. İşte TOKİ'nin Nisan 2018 kura listesi..

TOKİ 33 ilde 147 iş yeri ve 20 konutu satıyor!

TOKİ 33 ilde yer alan 147 adet iş yeri ve 20 adet konutu 12 Nisan'da satışa çıkarıyor. Konutlar için yüzde 25, iş yerleri için yüzde 10 peşinatla ödeme yapılabiliyor...

TOKİ 6 bin 256 konutu satışa çıkardı!

Türkiye’nin farklı noktalarında konut inşa etmeye devam eden TOKİ, 6 bin 256 konutu satışa çıkardı.

toki yoksul konutu rantı

toki yoksul konutu rantı toki yoksul konutu rantı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), alt ve yoksul grubuna yönelik projelerden konut alanları, sözleşmenin şartlarını yerine getirmeleri konusunda uyardı. Erdoğan Bayraktar'ın başkanı olduğu TOKİ'den yapılan açıklamada `alt ve yoksul grubu projelerinden konut alıp, borç bitene kadar içinde oturmayanların sözleşmeleri fesh edilecek' uyarısında bulunuldu. Bugüne kadar yoksul vatandaşlar için 3 bin 353, alt gelir grubundakiler için, hizmetli daireleri dahil 60 bin 912 konut uygulaması yapan TOKİ, çok uygun şartlarla satışa sunulan bu konutlarla ilgili suistimallere yönelik şikayetler üzerine, bir açıklama yaptı. Alt gelir ve yoksul grubu konut projesi kapsamında yer alan konut projelerinin `özellikli' olduğuna işaret edilen açıklamada, bu projelere başvuruda bulunabilmek için TOKİ tarafından belirlenen şartların...