tokiden ucuz ev

tokiden ucuz ev

TOKİ, bu ay sonuna kadar 45 ilde 10 bin konut satacak. Kura ve açık satış yöntemiyle satılacak evlerin fiyatları 39 ila 280 bin YTL arasında değişiyor.

Fırsatçı emlakçıların ucuz ev oyunu!

Emlakçılar gerçek dışı düşük fiyatlı ilanlarla tüketiciyi mağdur ediyor. Amaç ev alma arifesinde olanları ofislere yönlendirmek. Alıcı, ilan sitelerindeki bilgilere inanarak ofise gittiğinde beğendiği evin satıldığı yalanı söyleniyor ve daha yüksek fiyatlı evler sunuluyor.

TOKİ'den 126 bin TL'ye ev sahibi olma fırsatı!

TOKİ 2021 yılında da dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında satış yapan TOKİ ucuz konut satışları için duyuru yaptı.

TOKİ'den 7 ilde ucuz konut satışı! 

TOKİ, 7 şehirde ucuz konut kampanyası başlattı.  Kura yoluyla satılacak olan evler için aylık taksit tutarı 389 TL'den başlıyor. Kampanyadan ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar başvuru tarihinin açıklanmasını bekliyor. 

TOKİ'den 9 ilde ucuz konut satışı!

TOKİ, Türkiye genelinde evi olmayan vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında TOKİ, 9 il genelinde ucuz konut kampanyası başlattı. 

TOKİ'den nasıl ev sahibi olunur? Başvuru nasıl yapılır?

TOKİ, İstanbul dahil Türkiye'nin birçok ilinde ucuz konut satışı yapıyor. TOKİ'den ev sahibi olmak isteyen vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri satışa sunulan evlerin başvuru süreci oluyor.

TOKİ en ucuz konutlarını satışa çıkardı!

Bu zamana kadar binlerce kişiyi ev sahibi yapan TOKİ, Türkiye'nin çeşitli şehirde bulunan en ucuz konutlarını satışa çıkardı. Üstelik fiyatları ise 131 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

TOKİ'den ucuz konut fırsatı!

TOKİ engellilere özel satışa çıkardığı ucuz konutlarla yüzleri güldürmeye devam ediyor. TOKİ vatandaşlara aylık kolay ödenebilen taksitler ile ev alma şansını sunuyor...

Ucuz ev için ’yerli’ çözüm!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, inşaat malzemelerinin yüzde 100 yerli olması için adım atacaklarını açıkladı. Kurum, "Ülkemizde A’dan Z’ye her malzeme üretilecek” dedi. Yerli üretim konut fiyatlarını da etkileyecek...

TOKİ'den dar gelirli ve asgari ücretliye ucuz ev müjdesi!

TOKİ ev fırsatıyla dar gelirli vatandaşlar ev sahibi olabiliyor. TOKİ, dar ve orta gelirli vatandaşlar için kurasız, uygun fiyattan yüzlerce konutun satışa çıkarıldığını duyurdu.

İstanbul'da 120 bin TL'ye satılık ev fırsatı!

Konut kredisi faiz oranlarının düşürülmesiyle birlikte konuta olan talep arttı. Peki İstanbul'da en ucuz ev ilanları nerede? En ucuz konut fiyatı hangi semtte? İşte detaylar...

Ev almayı düşünenlere 'düşük maliyetli konut kredisi' müjdesi!

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından orta gelir grubunu ev sahibi yapacak ucuz konut kredisi bugün devreye alınıyor. Kredi paketiyle, konutta, orta gelirlilere kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunulacak...

TOKİ'den 5 bin lira peşinatla ev sahibi olma müjdesi!

2020 yılı TOKİ alt gelir grubu ucuz konut satış listesi yayınlandı. TOKİ, 5 bin lira peşinat ve 305 liradan başlayan taksitlerle alt gelir grubunu ev sahibi yapacak. 

ABD Atherton'da en ucuz ev 2,5 milyon dolar!

ABD'de, milyarderlerin yaşadığı lüks spor arabaları, havuzlu villalar ve tenis kortlarıyla dikkat çeken Atherton mahallesinde, en ucuz ev 2,5 milyon dolar...

tokiden ucuz ev Haberi

tokiden ucuz ev

Haftalık ekonomi dergisi Para, TOKİ'nin 10 bin konut satacağını duyurdu. 45 ilde satılacak 10 bin konutun fiyatları da çok cazip. 39 bin ile 280 bin YTL arasındaki konutlar için 180 aya kadar vade imkanı da mevcut.


TOKİ, 20 gün içinde 10 bin konut satacak

TOKİ, ay sonuna kadar 45 ilde 10 bin konut satacak. Kura ve açık satış yöntemiyle satılacak konutların fiyatları 39 bin-280 bin YTL arasında.

Konut denilince ilk akla gelen Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 2007 için koyduğu 250 bin konut hedefini aşarak 284 bin konuta ulaşırken, yıl bitmeden yeni bir hamle başlattı. Para dergisinin haberine göre; TOKİ, 45 ilde...