Tolga Karel arsa

Tolga Karel arsa

Türkiye’den taşınmış olan ünlü oyuncu Tolga Karel, Amerika’ya yerleşmesinin ardından ev satın almıştı. Ünlü oyuncunun şimdi de arsa satın aldığı öğrenildi.

Tolga Karel Florida’da arsa aldı!

Türkiye’den taşınmış olan ünlü oyuncu Tolga Karel, Amerika’ya yerleşmesinin ardından ev satın almıştı. Ünlü oyuncunun şimdi de arsa satın aldığı öğrenildi.

Tolga Sarıtaş İzmir'de 3 milyon TL'ye arsa aldı! 

Şu sıralar Arıza dizisi ile ekranlarda olan oyuncu Tolga Sarıtaş İzmir'de 3 milyon TL'ye arsa satın aldı. Sarıtaş arsa üzerinde ev inşa ettirecek. 

Tolga Karel Florida'dan ev aldı!

Sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan ve Amerika'ya yerleşen Tolga Karel, uzun bir süredir tır şoförü olarak çalışıyor. Ailesiyle birlikte Florida'ya taşınan Karel, yeni evinin fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. 

Tolga Karel'in Beylerbeyi'ndeki villasına tedbir!

Tolga Karel’e nafaka davası açan Günay Musayeva, oyuncunun Beylerbeyi’ndeki 1 milyon 200 bin TL’ye satışa çıkan villasına tedbir koydurttu.

Tolga Karel, Beylerbeyi'ndeki evini 900 bin TL'ye sattı!

Dominik Cumhuriyeti’nde Sarah Scotti’yle evlenen Tolga Karel, ABD’ye yerleşme kararı aldı. Tolga Karel Beylerbeyi’ndeki üç katlı evini 900 bin TL’ye sattı.

Tolga Karel Beylerbeyi'ndeki evini 1 milyon TL’ye satışa çıkardı!

Son olarak oynadığı projeden parasını alamayan Tolga Karel, Beylerbeyi’ndeki üç katlı evini 1 milyon TL’ye satışa çıkardı.

Tolga Karel, Dominik Playa Las Ballenas adasını 90 bin dolara kiraladı!

Sarah Margaret Scott’la evlenecek olan Tolga Karel, düğün için Dominik'te bulunan Playa Las Ballenas adasını bir haftalığına kiraladı. Bu hazırlık ünlü oyuncuya 90 bin dolara mâl oldu.

Tolga Karel Türkiye'deki 2 evini sattı!

Tolga Karel ve 4 yıllık eşi Azeri model Günay Müsayeva'dan geçtiğimiz salı günü boşandı. Karel boşanmanın ardından 2 evini satıp Amerika'ya yerleşti.

Tolga Karel evini 1.4 milyon TL'ye satışa çıkardı!

Geçen yıl Survivor'e katılan Tolga Karel, ada dönüşü bile dizilerden teklif alamayınca zor günler geçirmeye başladı. Eşiyle boşanmak üzere olan oyuncu, iki ay önce Beylerbeyi'ndeki dairesini boşaltıp baba evine taşındı.

Tolga Karel'in evine icra memurları geldi!

“Survivor” yarışmacısı olan ve şuan yarışma dolayısı ile Dominik'te olan Tolga Karel’in Beylerbeyi’ndeki evinin kapısında önceki gün haciz memurları vardı. Karel’den boşanacağı konuşulan Musayeva, tepkiliydi...

Tolga Karel'in evine hırsız girdi!

Sema Çelebi ve Tolga Karel hırsız şoku yaşıyor. Çelebi ’nin 200 bin liralık ziynet eşyasını çalan hizmetçisi yakalandı. Karel ’in evini soyanlar ise hala aranıyor

Kıvanç Tatlıtuğ Ulus'tan Beylerbeyi'ne taşındı!

Kıvanç Tatlıtuğ Beylerbeyi'nde Tolga Karel'in oturduğu mahallede 4 ay önce villa kiraladı

Tolga Karel, evinin bacasına baz istasyonu mu taktırdı

Tolga Karel'in komşuları 'Bacasında baz istasyonu gizliyor' diye ayaklandı. Ünlü oyuncu ise inkar ediyor: Hayır, o bacayı şömine için yaptırdım!

Tolga Karel arsa Haberi

Tolga Karel arsa

Ünlü oyuncu Tolga Karel, Türkiye’den taşındıktan sonra Amerika’ya yerleşti. Hürriyet’te yer alan habere göre; Amerika’da işlerini ilerleten ünlü oyuncu 2020 yılında Florida’da ev aldı.  Karel, yeni yatırım olarak şimdi de bir arsa satın aldı.

Önce ev sonra arsa

Ünlü oyuncu Tolga Karel, Türkiye’de oyunculuk yapmayı bırakarak Amerika’ya taşındı. Amerika’da yaşayan Karel’in 2020 yılında satın almış olduğu evin fiyatı 320 bin dolardı. Ünlü oyuncu Tolga Karel’in arsa satın alarak yeni yatırım yaptığı öğrenildi.

Evinin fotoğraflarını paylaştı

2020 yılında 320 bin dolar ödeyerek aldığı evinin fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşan Karel, fotoğraflar ile birlikte bir yazı yayınladı. Fotoğrafların açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

'Yeni evimiz... Tüm güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkürler hayırlı olsun inşallah! Güzel anılar biriktireceğiz evlatlarımla... Bunca emek, alın teri boşuna değilmiş̧! Rabbim...