10 / 08 / 2022

Trabzon Ortahisar gayrimenkul satışı

Trabzon Ortahisar gayrimenkul satışı

Trabzon İli Ortahisar İlçesi Çağlayan Mahallesi Yanlıca Mevkii'nde yer alan iş yeri vasıflı gayrimenkul 5 milyon 900 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

TOKİ'den Trabzonlulara son dakika müjdesi! O tarih resmen belli oldu!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon projesi için düğmeye bastı. TOKİ'nin Trabzon projesi Ortahisar ilçesinde inşa edilecek. İşte TOKİ Trabzon Ortahisar projesi detayları...

Maçka Sosyal Yardımlaşma Başkanlığı Trabzon'da 2 gayrimenkul satıyor! Yatırımcılar dikkat!

Maçka Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı, Trabzon Maçka'da yer alan 2 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. İşte bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan o ihale ilanı...

Trabzon Büyükşehir Belediyesi dükkan, kafe ve restoran satıyor! Yatırımcılar dikkat!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Trabzon Ortahisar'da yer alan dükkan, kafe ve restoranı satışa çıkardı. İşte ihale detayları...

Trabzon Büyükşehir Belediyesi arsa satıyor! Yatırımcılara Ortahisar'da arsa fırsatı!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Trabzon Ortahisar'da yer alan arsa için satış ihalesi düzenliyor. İşte söz konusu ihale ile ilgili detaylar...

TOKİ'den Trabzon Ortahisar'a 327 konutluk yeni proje!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon Ortahisar'da 327 adet konut ve 4 adet dükkan hayata geçirecek.

TOKİ Trabzon Ortahisar'daki iş yerlerini satışa çıkardı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon Ortahisar'da yer alan 3 adet iş yerini bugün itibariyle satışa çıkardı.

TOKİ Trabzon Ortahisar 40 konut ihalesi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Ortahisar kentsel dönüşüm projesinin ihalesini bugün saat 14:30'da gerçekleştirecek.

Trabzon Ortahisar kentsel dönüşüm ihalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon Ortahisar kentsel döbüşüm projesinin ihalesini yarın saat 14:30'da gerçekleştirecek.

TOKİ Trabzon Ortahisar kentsel dönüşüm ihalesi 2 Kasım'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon İli Ortahisar İlçesi Bahçecik Mahallesi kentsel dönüşüm projesi için düğmeye bastı.

Trabzon Büyükşehir'den 60.1 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon ili, Ortahisar ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi'nde yer alan 14 gayrimenkulü 60 milyon 140 bin TL'ye satıyor...

Trabzon Ortahisar için acele kamulaştırma kararı!

Trabzon ili, Ortahisar ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. 

Trabzon Ortahisar Millet Bahçesi'nin inşaatı tamamlandı!

Trabzon'da bir süredir inşa edilen millet bahçesinin yapımı tamamlandı. Yeni millet bahçesini Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım inceledi. 

TOKİ Trabzon Ortahisar kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

Kentsel dönüşüm projelerine hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon Ortahisar projesinin ihalesini bugün gerçekleştirecek.

Trabzon Ortahisar gayrimenkul satışı Haberi

Trabzon Ortahisar gayrimenkul satışı

Trabzon İli Ortahisar İlçesi Çağlayan Mahallesi Yanlıca Mevkii'nde bulunan iş yeri vasıflı gayrimenkul icradan satışa sunuldu. Satışa konu gayrimenkul için 5 milyon 900 bin TL bedel isteniyor.

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri:Trabzon İli Ortahisar İlçesi Çağlayan Mahallesi Yanlıca Mevkii 3169 Ada 9 Parsel 2.884,87 M2 Yüzölçümlü Kargir Bina Ve Arsası 14/38 Arsa Paylı Tam Hisseli 1. Kat 2 Nolu İşyeri(Ofis) Nitelikli Taşınmaz.

Kıymeti : 2.250.000,00 TL
1. Satış Günü : 11/04/2019 günü 10:30 - 10:35 arası
2. Satış Günü : 06/05/2019 günü 10:30 - 10:35 arası
Satış Yeri : Trabzon Adliyesi Zemin Kat (Z-57 nolu)Satış Odası Kaşüstü/YOMRA / TRABZON

2 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri:Trabzon İli Ortahisar İlçesi Çağlayan Mahallesi Yanlıca Mevkii 3169 Ada 9 Parsel 2.884,87 M2. Kargir Bina Ve Arsası 24/38 Arsa Paylı...