28 / 11 / 2022

trafik sigortası kaç lira oldu

trafik sigortası kaç lira oldu

Trafik sigortası primlerine Eylül ayından geçerli olmak üzere yüzde 20 zam uygulanırken, aylık artış oranı da yüzde 4.75’e yükseltildi. İşte diğer ayrıntılar...

Milyonlarca sürücüye, kötü haber! Yüzde 100 zam geliyor! 1 Haziran'dan itibaren yürürlüğe girecek!

Arabası olan milyonlarca sürücüyü çok yakından ilgilendiriyor. Büyük zam yolda! 17 Mayıs'ta yapılan yeni düzenleme ile trafik sigortalarına zam kararı alındı. Yüzde 100 artış yaşanacak! Yeni uygulama 1 Haziran itibarı ile geçerli olacak! En yüksek ödemeyi 7 bin 529 lira ile İstanbul'daki sürücüler

Milyonlarca sürücüye kötü haber az önce resmen duyuruldu: Yüzde 50'ye varan zam yapılacak!

Trafikte kayıtlı araçlara yaptırılması zorunlu olan trafik sigortasına zam geldi. Zamlı tarife Mayıs ayına göre Haziran'da daha da artacak. Trafik sigortası yönetmeliğine ilişkin değişiklik Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. İşte detaylar..

Koalay ve Sodexo’dan ortak proje! Trafik sigortasında 300, kaskoda 600 TL indirim çeki

Yetkili sigorta aracısı Koalay ve dijital hediye çeki sağlayıcısı Sodexo, ortak bir projeye imza attı. Koalay ve Sodexo’nun duyurduğu yeni kampanya ile trafik sigortasında 300 TL’ye, kaskoda 600 TL’ye varan hediye çeki kazanma fırsatına sahip olacaksınız.

Arabası olanlar artık teyakkuza geçti! 81 ilde fiyatlara büyük zamlar geldi! İşte detaylar!

Arabası olanlar artık daha çok dikkat edecek. Zorunlu trafik sigortasına gelen artışlar gündemde yer alıyor. İşte detaylar!

Dikkat, 1 Eylül'de başladı! Büyük cezası var

Trafik sigortasında uygulanan güncel tarifeye göre 1 Eylül itibariyle taksi, minibüs, otobüs ve kamyon gibi gruplara yüzde 10, diğer araçlara ise yüzde 20 zam geldi. Bu gelişme ile birlikte İstanbul’da en ucuz sigorta 2 bin 296 liraya çıktı.

Tüm araç sahiplerini ilgilendiriyor! Sigorta tarifelerine ZAM!

Araç sahiplerini yakından ilgilendiren Zorunlu Trafik Sigortasının yeni ücret tarifeleri belli oldu.

Yeni sigorta tarifesi resmen açıklandı! 1 Eylül’den itibaren plakaya göre güncel araç sigorta fiyatları…

Tüm araç sahiplerini ilgilendiren ‘Zorunlu Trafik Sigortası’ ücretleri 1 Eylül 2022 tarihi itibarıyla %20 arttı. Buna ek olarak tavan fiyatlar için uygulanan aylık artış oranı da yüzde 2.25’ten 4.75’lere çıktı. Hasarsızlık indiriminde oranlar ise düştü. İşte, 1 Eylül 2022 fiyatları..

Bütün araç sahiplerini ilgilendiriyor! Milyon liralar ödeyebilirsiniz! Bunu sakın yapmayın

Zorunlu trafik sigortasına geçtiğimiz zamanlarda % 20 oranında zam geldi. Zam sonrası milyonlarca araç sahibi zorunlu trafik sigortası yaptırmadı. Ama zorunlu trafik sigortası yaptırmayan araç sahiplerini kaza durumunda daha yüksek bedeller ödüyor.  Örneğin arabanız ortalama 400 bin lira maliyetinde

Kasko yaptırmak artık lüks mü olacak! Fiyatlardaki artış can yakmaya başladı!

Kasko fiyatları giderek artmaya devam ediyor. SEDDK tarafından trafik sigortası fiyatlarına getirilen yeni düzenlemeyle daha da yükselmesi bekleniyor. İşte detaylar!

Zorunlu trafik sigortası ne kadar oldu? 2022 trafik sigortasına ne kadar zam geldi?

Zorunlu trafik sigortası fiyatları araç sahipleri tarafından araştırılıyor. Peki Zorunlu trafik sigortası ne kadar oldu? İşte detaylar!

Trafik sigortası primlerine güncelleme! Trafik sigortası yapacaklara kötü haber!

Trafik sigortası primlerine güncelleme getirildi. Bu haber trafik sigortası yapacakları ilgilendiriyor. İşte detaylar!

Otomobili olanlar dikkat: Yeni zam kapıda! Trafik sigortasına Eylül zammı geliyor

Aylık ortalama yüzde 1-1,5 zam yapılan, sonra da 2,25’e yükseltilen trafik sigortası primlerine yapılan artış oranı Eylülden itibaren yüzde 4,75’e çıkıyor. Basamak basamak sigorta primlerinin ücreti ne olacak?

Milyonlarca sürücüyü ilgilendiriyor! Yüzde 20 zamlandı! 1 Eylül'den itibaren...

Trafik sigortası primlerine Eylül ayından geçerli olmak üzere yüzde 20 zam uygulanırken, aylık artış oranı da yüzde 4.75’e yükseltildi. İşte diğer ayrıntılar...

Araç sahipleri dikkat! Zorunlu Trafik Sigortası’nda fiyatlar güncellendi! İşte İstanbul, Ankara, İzmir’de azami tutarlar

Her ay belirlenen Zorunlu Trafik Sigortasında ağustos ayı fiyatları yayımlandı. Bu sene trafik sigortası yaptırmayan kişilere kesilecek cezanın tutarı 169 lira oldu. İşte Zorunlu Trafik Sigortası haberinin detayları...

Zorunlu trafik sigortasına güncelleme yapıldı! Artık 5 katını geçmeyecek!

Zorunlu trafik sigortası ile ilgili yeni bir düzenlemeye gidildi. İşte milyonlarca araç sahibini ilgilendiren yeni düzenleme!

trafik sigortası kaç lira oldu Haberi

trafik sigortası kaç lira oldu

Motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortasında poliçe düzenlemekten kaçındığı tespit edilen sigorta şirketlerinin poliçe düzenleme ve yenileme yetkisi bir aya kadar askıya alınabilecek.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) tarafından Resmi Gazete'de yayımlanan ve karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortasında tarife uygulama esasları hakkında yönetmelikte değişiklikler gerçekleştiren yönetmelik bunun yanı sıra zorunlu trafik sigortası azami prim oranlarında artış tahmin edilirken, hasarsızlık prim indirim oranları ise indirildi.

Düzenlemeye göre, zorunlu trafik sigortasında poliçe düzenlemekten kaçındığı tespit edilen sigorta şirketlerinin, belirlenen sigorta branşlarında ya da tüm sigorta branşlarında poliçe düzenleme ve yenileme yetkisi 3 günden az 30 günden fazla olmamak şartıyla geçici olarak sonlandırılabilecek.

Kaçınmanın sürmesi durumunda...