Triyanda Masal İzmir fiyatları

Triyanda Masal İzmir fiyatları

Egesel İnşaat imzası taşıyan Triyanda Masal Evleri, İzmir Torbalı'ya bağlı Ayrancılar bölgesinde yükseliyor. Triyanda Masal İzmir fiyatları 300 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Egesel İnşaat Triyanda Masal fiyatlar!

Egesel İnşaat Triyanda Masal fiyatları 285 bin TL'den başlayarak değişiyor. 29 Ekim'de teslim edilecek olan Triyanda Masal Evleri projesinde 317 daire yer alıyor...

Masal Enerji Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Masal Enerji Danışmanlık Sanayi Ticaret Ticaret  Limited Şirketi Sancaktepe’de  3 milyon TL sermaye bedeli ile Nihat Kızıl ve Serhan Kızıl tarafından kuruldu.

Masal Emlak ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Masal Emlak ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Deniz Tanman ve K. Kadhim Naser tarafından kuruldu.

İzmir'e 2. Alsancak geliyor!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yaptığı açıklamada tarihi elektrik fabrikasının olduğu bölgede ikinci bir Alsancak yaratacaklarını, Karabağlar ve Buca ilçelerine masal evleri kuracaklarını belirtti.

Izmir Halkapınar-Otogar Metrosu için ihaleye çıkılacak!

İkinci 100 Günlük Eylem Planı'ndan Ege Bölgesi'ni de yakından ilgilendiren projeler çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir Halkapınar - Otogar Metrosu'nun ihale ilanına çıkılması için çalışma başlatacaklarını söyledi.

Mahall Bomonti Izmir ödeme kampanyası!

Mahall Bomonti Izmir ödeme kampanyası haberimizde yer alıyor. 470 daire, 572 ofis ve 30 ticari üniteden oluşan proje İzmir'de hayata geçiriliyor.

Özmir Danışmanlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Özmir Danışmanlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Kemal Miroğlu tarafından kuruldu. 

Osmaniye’nin Disneyland’ı Masal Park açıldı!

100 milyon TL yatırımla şehrin merkezine yapılan Osmaniye'nin Disneyland'ı olarak bilinen Masal Park'ın açılışı 14 Ocak Pazar günü çok sayıda yetkilinin katıldığı bir törenle yapıldı... 

ABD'deki masal evi 825 bin dolara satılıyor!

ABD'nin başkenti Washington yakınlarındaki Olalla, Gizli Vadi'de bulunan bu masal evi bir emlak şirketi tarafından 825 bin dolar fiyatla satışa çıkarıldı.

Triyanda Masal Evleri fiyat listesi!

Triyanda Masal Evleri fiyat listesi 300 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Triyanda Masal Evleri'nde yüzde 1 peşinat imkanı sunuluyor...

İzmir Triyanda Masal telefon!

Yüzde 1 peşinatla ödeme yapılabilen Triyanda Masal İzmir projesi İzmir Torbalı'ya bağlı Ayrancılar bölgesinde yükseliyor. Projede 2+1 daireler 117 metrekare, 3+1 daireler 133 metrekare büyüklüğe sahip.

Triyanda Masal İzmir fiyatları!

Egesel İnşaat imzası taşıyan Triyanda Masal Evleri, İzmir Torbalı'ya bağlı Ayrancılar bölgesinde yükseliyor. Triyanda Masal İzmir fiyatları 300 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Ayrancılar Triyanda Masal ev fiyatları!

Ayrancılar Triyanda Masal ev fiyatları 300 bin TL'den başlıyor. Triyanda Masal Evleri'nde yüzde 1 peşinatla ödemeler yapılıyor...

Triyanda Masal fiyat listesi!

Triyanda Masal fiyat listesi 300 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Yaşamın başladığı Triyanda Masal İzmir'de yüzde 1 peşinat imkanı sunuluyor...

Triyanda Masal İzmir fiyatları Haberi

Triyanda Masal İzmir fiyatları

16 blok olarak yükselen Triyanda Masal projesinde toplam 317 daire bulunuyor. Yaşamın başladığı Triyanda Masal Evleri, hemen teslim ediliyor. 


2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunan Torbalı Triyanda Masal projesinde 2+1 daireler 117 metrekare, 3+1 daireler 133 metrekare büyüklüğe sahip.


Triyanda Masal projesinde dairelerin yanı sıra fitness, sauna, çocuk oyun alanları, spor alanları, kapalı otopark ve yüzme havuzu gibi bölümler yer alıyor. 


İzmir Torbalı'ya bağlı Ayrancılar bölgesinde hayata geçirilen Triyanda Masal Evleri Egesel İnşaat tarafından inşa ediliyor. 

Triyanda Masal İzmir fiyatları!

2 oda 1 salon daireler 300 bin TL'den,

3 oda 1 salon daireler 340 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yüzde 1 peşinatla ödeme yapılabiliyor.


Adres: 189 Sokak No:63 İnönü Mahallesi Ayrancılar-Torbalı/İzmir


Tel : 0232 999 33 30

Web : http://