Tufan Nişancı

Tufan Nişancı

Jura Jeoteknik Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Tufan Nişancı tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 21 Nisan'da Zeytinburnu, Yeşiltepe Mahallesi'nde kuruldu.

Tufan As Yapı Taahhüt İnşaat Nakliyat Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İst.Şubesi açıldı!

Tufan As Yapı Taahhüt İnşaat Nakliyat Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İst.Şubesi Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Amanet tarafından açıldı. 

Duşakabin Pazarı Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Duşakabin Pazarı Dış Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Tufan Salğut tarafından kuruldu.

Tufan Plus İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tufan Plus İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Yunus Ticco tarafından kuruldu.

Milernis İnşaat Otomotiv Elektrik Bilgisayar Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Milernis İnşaat Otomotiv Elektrik Bilgisayar Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün  Maltepe’de 650 bin TL sermaye bedeli ile Tufan Yazıcı tarafından kuruldu.

Toprak Araç Kiralama Turizm Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Toprak Araç Kiralama Turizm Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sinan Tufan tarafından kuruldu.

Trans Net İnşaat Elektrik Otomotiv Tekstil Medikal Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Trans Net İnşaat Elektrik Otomotiv Tekstil Medikal Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Tufan Akkoyun tarafından kuruldu.

Fatih'te yangında 4 katlı metruk bina yıkıldı!

Fatih Nişancı Mahallesi Türkeli Caddesi'nde yer alan 4 katlı binada yangın çıktı, ahşapların yanması sonucunda bina tamamen yıkıldı...

Tufan Mobilya Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tufan Mobilya Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Bilge Tufan tarafından kuruldu.

Net Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Net Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nuh Tufan tarafından kuruldu.

Miras beklerken, üvey kardeşlerinin borcu çıktı!

İzmirli emlak zengini iş insanı Turgay Nişancı'ya karşı açtığı ve yaklaşık 40 yıl süren babalık davasını kazanan Recep Nişancı, babasının kendisine miras bırakmadığını öğrenince bir kez daha mahkemeye başvurdu. 

Nişancı Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nişancı Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Nurullah Mahmut Dündar tarafından kuruldu. 

Gürkan Yacıoğlu: İnşaatlar mühendislik normlarına göre yapılmalı!

Başbakan Tufan Erhürman, Kıbrıs Türk Mühendisler ve Mimarlar Odası Birliği ile düzenlenen basın toplantısında konuşan İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gürkan Yacıoğlu, 'İnşaatlar, mühendislik normlarına göre yapılmalı'' diye konuştu.

ÇEİS’ten çimento zam iddialarına ilişkin açıklama!

ÇEİS Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Ünal, çimento fiyatlarında 1 Ocak 2019 itibariyle uygulamaya geçeceği iddia edilen yüzde 40'lık artış iddialarına ilişkin açıklamada bulundu...

Tufan Nişancı

Tufan Nişancı Tufan Nişancı
Jura Jeoteknik Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Tufan Nişancı tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 21 Nisan'da kuruldu.


Jura Jeoteknik Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; - Şirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak. Bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak. Çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat yapmak ve uygulamak. Üç boyutlu modelleme çizimi yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak, dekorasyon yapmak, tadilat, rövele restorasyon ve onarım yapmak. Açılan yurt içi ve yurt dışı proje yarışmalarına katılmak. Yurt içinden ve yurt dışından almış olduğu plan projelerin çizimi ve uygulamasını yapmak veya başka bir firma ile birlikte yürütmek. -...