türk mimarlık şirketi brener

türk mimarlık şirketi brener

Türk mimarlık şirketi Brener, `Katar'ın İncisi' oldu. Katar Emiri Şeyh Hamad Bin Halifa El Tani'nin büyük önem verdiği "Kralın İncisi" isimli kültür, kongre ve turizm merkezini, Türk şirketi Brener tasarladı.

Türktaş Mimarlık Mühendislik Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Türktaş Mimarlık Mühendislik Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Emre Cebiroğlu, Hasan Salih ve Taha Yasin Akçay ortaklığında kuruldu.

Eserler Yapı İnşaat Taahhüt Ve Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eserler Yapı İnşaat Taahhüt Ve Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Silsüpür tarafından kuruldu.

Irak'ta Türk şirketin inşa ettiği hastane hizmete açıldı!

Irak'ın Zikar (Nasıriye) vilayetinde Türk Universal Acarsan Şirketi tarafından inşa edilen hastane hizmete açıldı...

Doka Proje Yapı Ve İnşaat Mimarlık Müteahhitlik Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Doka Proje Yapı Ve İnşaat Mimarlık Müteahhitlik Taahhüt Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cemil Ertürk tarafından kuruldu.

Dünyanın ilk yüzer ekolojik otelini Türkler yapacak!

Türk mimarlık firması Hayri Atak Mimari Tasarım Stüdyosu, Katar’a dünyanın ilk yüzer ekolojik otelini yapacak. Dünyada bir ilk olacak Eco-Floating Hotel, 2025 yılında hizmete açılacak.

Demirli Güç Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demirli Güç Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Oktay Demirli ve Sevde Dilay Öztürk ortaklığında kuruldu.

Albaraka Türk varlık kiralama şirketi kurdu!

Albaraka Türk, kurduğu varlık kiralama şirketiyle kira sertifikası alanındaki hedeflerini büyütüyor.

Neon Akustik Mühendislik Ses Yalıtım İç Mimarlık İç Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Neon Akustik Mühendislik Ses Yalıtım İç Mimarlık İç Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Sarıyer'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Kürşad Yıldız, Burak Can Eyliksever ve Rabia Tuğçe yıldız ortaklığında kuruldu.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2019 Paneli 3 Eylül'de!

San Deco sponsorluğunda düzenlenecek sergi ve paneller, toplam 5 etkinlik kapsamında gerçekleşiyor. Türkiye Mimarlık Yıllığı 2019 Paneli 3 Eylül'de düzenlenecek.

Çınart Mimarlık Mühendislik Yapı Proje Ve Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Çınart Mimarlık Mühendislik Yapı Proje Ve Taahhüt Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Harun Reşit Çinar tarafından kuruldu.

Türk mimarlardan şehirlerde değişim önerisi!

Koronavirüs salgınıyla birlikte büyük şehirlerde ‘riskin daha yoğun’ olması, şehir çeperlerinde yeni hayat kurmak isteyenlerin sayısını artırdı. Türk mimarlar, kırsala dönüşün arttığını belirtti ve yeni şehir sistemine ilişkin detayları paylaştı...

Mana Tasarım Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Mana Tasarım Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mevlüt Öztürk ve Yakup Gülmez tarafından kuruldu.

Türk uzmanlar Kırım'da Tatar aileler için yapılacak evlerin arazisini seçecek!

Türk uzmanlar, Ukrayna ve Türkiye arasında imzalanan anlaşma doğrultusunda, Kırımlı iç göçmenler için 500 dairenin inşa edileceği araziyi seçmek üzere, Ukrayna’ya gidecek...

türk mimarlık şirketi brener Haberi

türk mimarlık şirketi brener

Emir'in, masasında bulunan projeye onay vermesinin ardından, 2 milyar dolarlık Katar Kültür Vadisi'nin inşaatı başlayacak. Türk şirketin yaptığı yüksekliği 240 metre olan merkezin tasarımında, 3 ayrı bina gökyüzünde birleşerek ayrı bir ana binaya dönüşüyor.


2 MİLYAR DOLARLIK PROJE


Brener Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Türedi, "Katar Kültür Vadisi'nde, konferans salonları, müzeler, iş merkezleri, üniversite ve rezidanslar gibi pek çok unsur olacak" dedi. Türedi, Kültür Vadisi için 240 metre yüksekliğinde, 65 katlı bir bina tasarladıklarını aktararak, "2 milyar dolarlık dev bir proje. Merkez binasının etrafında 15 ayrı bina daha olacak" dedi.


Deniz...