Türkerler İnşaat projeleri

Türkerler İnşaat projeleri

Ankara'da ikinci Mahall projesini yapacaklarını açıklayan Türker, Çukurambar'da 54 bin metrekarelik arazide 1 milyar lira hasılat bekledikleri projenin satışına eylülde başlayacağız. . Yine mahalle kültürünü yaşatacak proje yapacağız dedi...

Göztepe, Türkerler Holding ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Türkiye'de inşaat ve enerji sektöründeki yatırımlarla adından söz ettiren Türkerler Holding, Göztepe ile 4. kez sponsorluk anlaşması imzaladı

Mahall Ankara'da son 39 ofis satışta!

Türkerler İnşaat tarafından hayata geçirilen Mahall Ankara projesinde son 39 ofis alıcılarını bekliyor. Proje kapsamında 60 ay 0 faiz ve 1 yıl sonra ödeme avantajı sunuluyor.

Ferit Şahenk, Çiftçiler Holding ve Türkerler İnşaat'a dava açmış!

Son zamanlarda hem yurt içinde hem de yurt dışında bazı gayrimenkullerini satan Şahenk, hem Çiftçiler Holding hem de Türkerler İnşaat'a proje zamanında teslim edilmediği için dava açmış. Diğer bazı yatırımcılar da dava açmış...

Türkerler İnşaat, Münih Expo’da 3 projesiyle yer alacak!

Türkiye’de 25 yılı aşkın süredir inşaat sektörüne öncülük eden Türkerler, Expo 2018 Fuarı’nda Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve İstanbul Çiftçi Towers projelerini tanıtacak.

Türkerler'den 75 milyar dolarlık 3 büyük proje!

İnşaat sektöründe aktif rol oynayan Türkerler Holding, yatırımlarına hızla devam edecek. Şirket, 75 milyar dolarlık 3 büyük projeyi hayata geçirecek.

Mahall Bomonti'de yüzde 20 indirim fırsatı!

Türkerler İnşaat tarafından İzmir'de yükselen Mahall Bomonti'de 50 ay sıfır faiz imkanı bulunuyor. Proje kapsamında peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. 

Mahall Ankara'da fiyatlar 386 bin 677 TL'den başlıyor!

Türkerler İnşaat tarafından Ankara'nın Çankaya ilçesinde hayata geçirilen Mahall Bomonti'de konut fiyatları 386 bin 677 TL'den başlıyor. Proje 40 bin 628 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Mahall Bomonti teslimat!

Mahall Bomonti teslimat bilgileri haberimizde yer alıyor. Türkerler İnşaat tarafından hayata geçirilen projede konutların yanı sıra ofisler de bulunuyor.

Mahall Bomonti ne zaman teslim?

Mahall Bomonti projesi 3 bloktan meydana geliyor. 470 daire, 572 ofis ve 30 ticari üniteden meydana gelen proje Türkerler İnşaat imzasını taşıyor.

Mahall Bomonti'de yüzde 20 indirim!

Mahall Bomonti'de yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor.  Türkerler İnşaat imzası taşıyan Mahall Bomonti İzmir projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1, 3,5+1 ve loft daire seçeneklerine yer veriliyor. 

Türkerler Taahhüt İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Türkerler Taahhüt İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Burak Erbek tarafından kuruldu. 

Çiftçiler ile Türkerler ayrıldı!

Çiftçiler ile Türkerler ayrıldı. Türkerler İnşaat’ın ismi Çiftçi Towers sahasından kaldırıldı. İnşaatı Çiftçiler Holding tek başına tamamlayacak...

Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 15 peşinatla!

Türkerler İnşaat imzası taşıyan  Mahall Bomonti İzmir projesinde yüzde 15 peşinat ve 7 yıl yüzde 0 faiz avantajı sağlanıyor..

Türkerler İnşaat projeleri Haberi

Türkerler İnşaat projeleri

Ankara'da hayata geçirdiği Mahall Ankara projesi ilgiyle karşılanan Türkerler İnşaat 3 büyük ilde mahalle kurmaya karar verdi. Geçtiğimiz yılın sonuna doğru başkentteki Mahall Ankara projesine başladıklarını ifade eden Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, TOKİ'den hasılat paylaşımıyla aldıkları projeden 1 milyar lira gelir beklediklerini söyledi. Kazım Türker, konut, otel, ofis, mağaza ve city suitlerden oluşan projenin yüzde 30'unu sattıklarını ve projeyi 2015 sonunda tamamlamayı planladıkları söyledi. Kazım Türker İzmir'de Halkapınar'da yeni bir projeye başladıklarını açıkladı. Alsancak'a yakın bölgede 45 bin metrekarelik araziyi Özelleştirme İdaresi'nden geçen yılın sonlarına doğru 80 milyon dolara satın aldıklarını ifade eden Türker, projeden 1 milyar lira gelir beklediklerini ve satışlara eylülde başlayacaklarını kaydetti. 


ANKARA'YA 2. MAHALLE 

Ankara'da ikinci Mahall projesini yapacaklarını açıklayan Türker, "Çukurambar'da 54 bin...