türkiyenin en beğenilen otelleri

türkiyenin en beğenilen otelleri

Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinden biri olan Limak Turizm Grubu’ nun Antalya’da bulunan 4 oteli, Otelpuan.com üyeleri tarafından Türkiye’ nin en beğenilen otelleri seçildi.

En beğenilen inşaat şirketleri 2020!

"En Beğenilen Şirketler" araştırması iş dünyasının 20 kriterde en iyi olmayı başaran şirketlerini belirliyor. Peki araştırmada inşaat sektöründen hangi şirketler yer alıyor? 

Eston Şehir Koru’da yaşam başladı!

Değeri her geçen gün artan Bahçeşehir’in en beğenilen projeleri arasında yer alan Eston Şehir Koru’nun ilk etabında yaşam başladı

MESA yurt dışına açılıyor!

MESA, Capital'in 20. kez gerçekleştirdiği "En beğenilen şirketler" listesinde yer aldı. MESA Mesken Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mert Boysanoğlu, MESA'nın gelecek planlarını açıkladı ve yurt dışında büyümeyi planladıklarını söyledi.

Akçansa, 19 yıldır çimento sektörünün en beğenilen şirketi!

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, Zenna Araştırma ve Danışmanlık ile Capital Dergisi iş birliğiyle gerçekleştirilen organizasyonda “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketi” seçilerek önemli bir başarıya imza attı.

​İnşaat ve Konut sektörünün birincisi MESA oldu!

İnşaat sektöründe 50 seneyi aşan köklü geçmişiyle adı ‘kalite’ ve ‘güven’le özdeşleşen ve her yıl Capital tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” arasında ilk üçe giren MESA, bu sene inşaat/konut kategorisinin “en beğenilen” şirketi oldu. 

İstanbul meydanları için kazanan tasarımlar belli oldu!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin; Taksim ve Bakırköy meydanları ve Üsküdar Salacak Sahili tasarımı için başlattığı oylama sona erdi. 352 bin 784 kişinin oy kullandığı yarışmada en beğenilen projeler seçildi. 

Rhinos Back in Town, Nef’in desteği ile online da gezilebilecek!

Rhinos Back in Town sergisi, üç yıl üst üste Türkiye’nin en beğenilen gayrimenkul şirketi seçilen ve Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında olan tek gayrimenkul şirketi olan Nef sayesinde evlere gidebiliyor.

Eston Şehir Koru’dan ‘Anneler Günü’ne özel fırsatlar!

Bahçeşehir’in en beğenilen projesi olan Eston Şehir Koru'da mevcut indirimlere ek olarak Anneler Günü’ne özel fırsatlar sunuluyor.

Nef yeni yıla yeni hedeflerle giriyor!

3 yıl boyunca sektörün en beğenilen şirketi seçilen Nef, bir yılda 2 bin 47 konut teslim etti. Firma, yeni yıla yeni yatırımlarla girmeye hazırlanıyor.

TÜRSAB'ın Beşiktaş genel merkez binası 100 milyon TL'ye icradan satışta!

İstanbul 10. İcra Dairesi Müdürlüğü, TÜRSAB'ın Beşiktaş'ta yer alan genel merkez binasını 100 milyon TL'ye icradan satışa çıkardı...

Erden Timur: Yurt dışına odaklandık!

İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırmasında kendi kategorilerinde dereceye giren şirketler, yenilikçi uygulamaları ve sosyal sorumluluk faaliyetleriyle dikkat çekiyor. "İnşaat-Konut" kategorisinin birincisi Nef, hedefleri büyüttü. Firmanın, bu yoldaki hedefleri ise şu şekilde...

Dünyanın en görkemli yapıları belli oldu!

Dünyanın en görkemli ve en çok beğenilen yapıları açıklandı. Ranks'ın verilerine göre Türkiye'den listeye 3 yapı girdi. İşte o haber...

Nef en beğenilen konut markası oldu!

Nef, ürettiği konutların yarısından fazlasını ‘müşteri tavsiyesi’ üzerine satarak sektöründen ayrışıyor. Nef, bir kez daha ‘sektörünün en beğenilen şirketi’ seçildi. 

türkiyenin en beğenilen otelleri Haberi

türkiyenin en beğenilen otelleri

Otellerinde yaşattığı keyifli deneyimle dünyanın dört bir yanından misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Limak Turizm Grubu’nun Antalya’daki 4 oteli, Otelpuan.com tarafından bu sene altıncısı düzenlenen yarışmada ödüle layık görüldü.

4 bine yakın otel arasından 350 binden fazla kişinin yorumu ile seçilen Limak Arcadia Golf & Sport Resort, Limak Lara De Luxe, Limak Limra Resort ve Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort ‘Türkiye’nin en çok beğenilen otelleri’ oldu.


Limak Turizm Grubu Koordinatörü K. Kaan Kavaloğlu, otellerde konaklayan misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olarak en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını ve bu çalışmanın sonucunda aldıkları ödüllerin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Kavaloğlu, “Bu ödülü sıcak misafirperverliğimiz ve hizmetimizdeki mükemmellik anlayışımız dolayısıyla aldık. Bunun bir ekip işi olduğuna inanıyoruz. Otellerimizde görev yapan herkes titiz bir...