Tyra Banks kaç evi var

Tyra Banks kaç evi var

Süpermodel, televizyon sunucusu Tyra Banks, Pasifik Palisades'tan 3 milyon doların üzerinde bir ev satın aldı.

Tyra Banks Pacific Palisades'tan ev aldı!

Süpermodel, televizyon sunucusu Tyra Banks, Pasifik Palisades'tan 3 milyon doların üzerinde bir ev satın aldı.

Tyra Banks, Kaliforniya’daki malikanesini sattı!

Tyra Banks, Kaliforniya’daki malikanesini sattı. 6.4 milyon dolara (yaklaşık 19 milyon TL) satılan evde dört yatak odası ve yedi banyosu bulunuyor.

Tyra Banks, Beverly Hills’teki evini 6.5 milyon dolara satıyor!

Süpermodel Tyra Banks, Beverly Hills’teki 600 metrekare büyüklüğünde olan muhteşem evini satılığa çıkardı. Geçtiğimiz eylül ayında 7.75 milyon dolardan satışa sunulan malikane, alıcı olmaması üzerine 6.5 milyon dolardan yeni sahibini bekliyor.

Tyra Banks'ın, Bevely Hills'teki malikanesi 8 milyon dolara satışta!

Tyra Banks, Bevely Hills'teki malikanesini satışa çıkardı. İçinde SPA ve spor merkezi bulunan mülk, 8 milyon dolara alıcı bekliyor.

Eylül ayı kira artış oranı yüzde kaç?

Mesken kiralamalarında kira sözleşmenizin yenilendiğini ve ev sahibinizin kira bedeline zam yapmaya hazırlandığını farz edelim. Ev sahibi en fazla ne kadar zam yapabilir? Eylül ayı kira artış oranı yüzde kaç?

Yenişehir'deki otoparklardan gökdelen kısmındakiler kaç araç kapasiteli olacak?

Yenişehir'deki otoparklardan gökdelen kısmındakiler kaç araç kapasiteli olacak sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Yenişehir'in yüksek tepelerine gökdelenler, kanal ile tepe arasında kalan alana ise apartmanlar, villalar ve teras e

Yenişehir'deki otoparklardan köprü kısmındakiler kaç araç kapasiteli olacak?

Yenişehir'deki otoparklardan köprü kısmındakiler kaç araç kapasiteli olacak sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Yeni Şehir projesi İstanbul' da toplam 453 milyon metrekare alan üzerine kurulacak

Yenişehir'de konut ve ticari alanlar kaç metrekare olacak?

Yenişehir'de konut ve ticari alanlar kaç metrekare olacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. 460 gökdelen, apartmanlar, teras evler ve villalardan oluşacak projenin toplam alanı 453 milyon metrekare olacak.

Yenişehir'deki yeşil alan oranı yüzde kaç olacak?

Yenişehir'deki yeşil alan oranı yüzde kaç olacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Toplamda 453 milyon metrekarelik alana kurulan projede yeşil alan ise 146 milyon metrekare...

Yeni Şehir'deki imar parseli kaç metrekare olarak belirlendi?

Yeni Şehir'deki imar parseli kaç metrekare olarak belirlendi sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Toplam 453 milyon metrekarelik projede yaşayan kişi sayısı ise 7.5 milyon olacak.

Yenişehir'de kaç ağaç yer alacak?

Yenişehir'de kaç ağaç yer alacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. 167 milyon metrekare imar parseline sahip Yeni Şehir projesinin yüzde 42'si yeşil alanlardan meydana gelecek.

Yenişehir'de toplam kaç konut yer alacak?

Yenişehir'de toplam kaç konut yer alacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. 453 milyon metrekare alanda kurulan Yeni Şehir İstanbul'da apartmanlar, teras evler ve villalar bulunuyor.

Yenişehir'deki apartmanlar kaç katlı olacak?

Yenişehir'deki apartmanlar kaç katlı olacak sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Projede serbest bölge, camii, küçük tekneler için marina, gösteri merkezi, kültür merkezi, müze ve sergi alanları, park ve rekreasyon alanları yer alıyor

Tyra Banks kaç evi var

Tyra Banks kaç evi var Tyra Banks kaç evi var

Süpermodel, televizyon sunucusu Tyra Banks, Pasifik Palisades'tan ev aldı. Banks, aynı aile tarafından 70 yıldır sahip olunan 1949 geleneksel evi, 3 milyon doların üzerinde bir fiyata satın aldı.

Ameriken medyasında yer alan habere göre, büyük bir tadilattan sonra eve yerleşmeyi planlıyor. Dört yatak odalı, iki banyolu ev pist kraliçesi tarafından çiftlik evlerinden esinlenilmiş bir plaj kulübesine dönüştürülecek.

6 bin 300 metrekarelik bir arazide yer alan tek katlı evde, kapılı bir veranda bulunuyor. İç mekanlarda bin 600 metrekareden fazla iç mekanda mozaik parke ahşap zeminler, resmi oturma ve yemek odaları, güneş odası ve taş duvarlı şömineli bir yemek odası yer alıyor.

Sürgülü cam kapılar, kapalı bir tuğla veranda bulunan peyzajlı arka bahçeye açılıyor. Banks satın aldığı bu evle, son iki yıl...