Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Esra Uçar tarafından kuruldu.

Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Esra Uçar tarafından kuruldu.

Demir-çelik ithalatına yüzde 30 gümrük vergisi!

Dünya Ticaret Örgütü üyesi olmayan ülkelerden demir-çelik alımına yüzde 30 gümrük vergisi getirildi.

Sözersan Demir Çelik ve İnşaat Malzemeleri Limited Şirketi kuruldu!    

Sözersan Demir Çelik ve İnşaat Malzemeleri Limited Şirketi Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile M.C. Ferudun Elifi tarafından kuruldu.

Asist Demir Çelik İnşaat Metal Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asist Demir Çelik İnşaat Metal Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ferudun Doygun tarafından kuruldu. 

Star Line İnşaat Tekstil Demir Çelik ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Star Line İnşaat Tekstil Demir Çelik ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hakkı Garzan tarafından kuruldu. 

Tanrıgül Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tanrıgül Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Tanrıgül tarafından kuruldu. 

Procsan İnşaat Metal Demir Çelik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Procsan İnşaat Metal Demir Çelik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Tavşan tarafından kuruldu. 

Saray Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Orman Ürünleri Plastik Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Saray Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Orman Ürünleri Plastik Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet  Bolat tarafından kuruldu. 

Ezel Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ezel Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Muzaffer Artut tarafından kuruldu.

Aysanat Yapı Demir Çelik İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aysanat Yapı Demir Çelik İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Recep Aygün tarafından kuruldu. 

YNR Demir Çelik İnşaat ve Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

YNR Demir Çelik İnşaat ve Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hakan Yener tarafından kuruldu.

Azmetli İnşaat Paslanmaz Demir Çelik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Azmetli İnşaat Paslanmaz Demir Çelik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Kartal'da Cesaret Aydın tarafından kuruldu. 

Dikaya İnşaat Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dikaya İnşaat Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Dılafruz Ortıkova ve Mehmet  Kaya ortaklığında kuruldu.

Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim  Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Esra Uçar tarafından kuruldu.

Uçr Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu: 
Her türlü demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç, külçe, platina, U demiri, L demiri, flanş, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü boru, dikişli ve çelik çekme boru ve bunların bağlantı parçalarının alımı, satımı, ihracatını ve ithalatını yapmak. Bilumum hırdavat malzemelerinin pazarlanmasını, ithalatını, ihracatını, toptan alımını satımını yapmaktır. Yurt içi ve yurt dışında her türlü demir, çelik, döküm veya sarıdan mamul cıvata, somun, gijon, bağlantı elemanlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve ticaretini yapmak. Her türlü kesici takım malzemelerini almak, satmak, imalatını...