ULI Türkiye

ULI Türkiye

ULI Türkiye tarafından Tesis Yönetimi – 2017 Avrupa Konferansına Doğru: Birleştirme/Bütünleştirme/Değerleme Forumu gerçekleşti. Türk gayrimenkul sektörünün bir araya geldiği forumda, gündeme ilişkin konular konuşuldu.

Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu kuruldu!

Gayrimenkul sektöründe azımsanmayacak sayıda kadın çalışan ve yönetici bulunmasına karşın, kadın temsilinin yeterli olmadığı düşünülerek, ilki 02 Mayıs 2016’da gerçekleştirilen panelle ivme kazanan “Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu” kuruldu.

ULI Türkiye MIPIM’de belediye başkanlarını yatırımcılarla buluşturdu!

15-18 Mart tarihlerinde Fransa’nın Cannes kentinde yapılan MIPIM Gayrimenkul Buluşması’nda, ULI Türkiye, belediye başkanlarını yatırımcılarla görüştürmek üzere özel bir oturum düzenledi.

Türkiye'de orta sınıfın alışveriş kültürü gelişiyor

ULI Türkiye Başkanı Haluk Sur, orta sınıfta alışveriş kültürünün geliştiğini belirtti.

Emre Çamlıbel: Krizden en çok inşaat etkilendi

Soyak Holding CEO Vekili ve Gayrimenkul Grup Başkanı Emre Çamlıbel, "Dar gelirlileri ev sahibi yapmak için kamu ve özel sektör birlikte çalışmalı" dedi

Kiler GYO'da sessiz darbe!

Kiler GYO A.Ş'de geçen yıl yönetimden çekilen Kiler kardeşler bu yıl sessiz sedasız yönetimi ele geçirdi

İstanbul'u elit kent yapma çalışmaları sürüyor!

ULI, Avrupa'nın beş büyük kentini içine alan bir halka kurdu

Haluk Sur yeni şirket kurdu!

GYODER Eski Başkanı ve ULI Türkiye Başkanı Haluk Sur yeni bir şirket kurdu

Haluk Sur: 10 milyon konutu yeniden yapalım

Hürriyet'teki inşaat sektörü zirvesinden, “Elazığ depremi İstanbul'a ders olsun” mesajı çıktı

Yapı sektörü EKODesign 2010'da buluştu

Yapı sektörünün ve mimarlık alanının  karar vericileri "yapılaşmanın ekolojik gerekliliği" odağında EKODesign Konferansı'nda buluştu

EIRE Fuarı'na Türkiye standı kuruluyor!

TOKİ liderliğinde Milano'da gerçekleştirilecek EIRE fuarında Türkiye standı kuruluyor

Gayrimenkul sektörü körfez yatırımcılarıyla buluşacak

"Türk gayrimenkul sektörünün körfez yatırımcıları ile buluşması" 13 - 14 Nisan 2009 tarihlerinde İstanbul Swissotel'de gerçekleştirilecek

Gayrimenkulde körfez çıkarması

Türk Gayrimenkul Sektörünün Körfez Yatırımcıları ile Buluşması 13 - 14 Nisan 2009 tarihlerinde İstanbul Swissotel'de gerçekleştirilecek

Dumankaya körfez yatırımcılarıyla buluşuyor

Dumankaya, 13-14 Nisan 2009 tarihlerinde İstanbul Swissotel'de yapılacak olan "Türk Gayrimenkul Sektörünün Körfez Yatırımcıları İle Buluşması" toplantısına sponsor oldu.

Körfez'in İstanbul aşkı yatırıma dönecek

Körfez'de yaklaşık 1.5 trilyon dolarlık fonu temsil eden yatırımcılar İstanbul'da proje turuna çıktı. Körfezli fonlar Türkiye'yi yatırıma değer bulduklarını söyledi...

Atatürk Havalimanı nasıl dönüştürülebilir?

ULI Türkiye tarafından düzenlenen ve konusunda uzman kişilerin katıldığı forumda, ‘Atatürk Havalimanı Nasıl Dönüştürülebilir?’ sorusu konuşuldu.

Gayrimenkul sektörü yaza merhaba partisinde buluştu!

Gayrimenkul sektörü, ULI Türkiye, ULI Next, ULI Young Leaders, Gayrimenkulde Kadın Liderler ve Gayrimenkul Türkiye’nin Ferko Signature Assembly’de ortaklaşa düzenlediği ‘Yaza Merhaba Partisi’nde biraraya geldi.

ULI Türkiye'den Tesis Yönetimi konferansı!

ULI Türkiye ‘Tesis Yönetimi – 2017 Avrupa Konferansına Doğru: Birleştirme/Bütünleştirme/Değerleme’ başlıklı bir forum düzenledi.

Tesis yönetimi gayrimenkulün değerini belirler!

ULI Türkiye tarafından Tesis Yönetimi – 2017 Avrupa Konferansına Doğru: Birleştirme/Bütünleştirme/Değerleme Forumu gerçekleşti. Türk gayrimenkul sektörünün bir araya geldiği forumda, gündeme ilişkin konular konuşuldu.

ULI Türkiye sahaya indi!

ULI Türkiye’nin, düzenlediği “Sahaya İniyoruz” gezilerinin dördüncüsü gerçekleştirildi. ULI Türkiye Başkanı Ayşe Hasol Erktin, İstanbul’da, artı değer olarak kabul gören projeleri gayrimenkul sektörünün liderleriyle gezdiklerini; Uniq İstanbul’un ardından yeni gezilerin de sırada olduğunu söyledi.

ULI Türkiye Gayrimenkulde Kadın Liderler araştırması başlıyor!

ULI Gayrimenkulde Kadın Liderler 8 Mart’ta Gayrimenkulde Kadın Liderler araştırmasını başlatıyor. ULI, ABD’de ULI Kadın Liderler Girişimi‘nin, 8000 kadın üyesiyle yaptığı anket çalışmasını karşılaştırmalı olarak Türkiye’de de hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Gayrimenkul sektörü, 'Kentsel Dönüşümün Bilinmeyenleri'ni konuştu!

Kentsel Dönüşüm hakkında hiç konuşulmayanlar, Kalekim ve Winsa sponsorluğunda TMB, ULI Türkiye ve YEM işbirliğiyle İstanbul ve Ankara’da düzenlenen ‘Kentsel Dönüşümün Bilinmeyenleri’ konferanslarında ele alındı.

Kentsel dönüşümün bilinmeyenleri konuşulacak!

Kentsel dönüşümün bilinmeyenleri konuşulacak Türkiye Müteahhitler Birliği, Urban Land Institute (ULI) Türkiye ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından 8-9 Kasım'da istanbul ve Ankara'da 'Kentsel Dönüşümün Bilinmeyenleri' konferansı düzenlenecek

ULI Türkiye Gayrimenkul Finansmanı Eğitimi 11 Haziran'da!

Gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendiren zengin konuları içeren ULI Young Leaders 101 eğitimlerinin ikincisi olan Gayrimenkul Finansmanı Eğitimi 11 Haziran Cumatesi günü YEM’de mercek altına alınacak.

Gayrimenkulde Kadın Girişimi Paneli 2 Mayıs'ta!

Gayrimenkul sektöründe kadın görünürlülüğünü artırmayı amaçlayan Gayrimenkulde Kadın Girişimi Paneli , Yapı Endüstri Merkezi Fulya Tesisinde, 2 Mayıs 2016 Pazartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecektir. Panel, ULI Türkiye tarafından düzenleniyor.

Gayrimenkulde Kadın Girişimi toplantısı 2 Mayıs'ta!

Türkiye için henüz yeni olan girişimler, ULI Türkiye öncülüğünde ele alınmak üzere “Gayrimenkulde Kadın Girişimi” Toplantısı ile mercek altına alınacak.Gayrimenkulde Kadın Girişimi toplantısı 2 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

Büyüyen Şehirler için Çözümler etkinliği 15 Nisan'da!

ULI, Türkiye’de eğitim ve etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. 2016’nın ilk etkinliği “Gayrimenkulde Yoğunluk Arayışı: Büyüyen Şehirler için Çözümler” başlığıyla, Ak Portföy sponsorluğunda Sabancı Center’da düzenleniyor.

ULI Türkiye MIPIM’de belediye başkanlarını yatırımcılarla buluşturdu!

15-18 Mart tarihlerinde Fransa’nın Cannes kentinde yapılan MIPIM Gayrimenkul Buluşması’nda, ULI Türkiye, belediye başkanlarını yatırımcılarla görüştürmek üzere özel bir oturum düzenledi.

ULI Türkiye

ULI Türkiye ULI Türkiye

Gayrimenkul düşünce kuruluşu olan ULI Türkiye tarafından düzenlenen ‘Tesis Yönetimi – 2017 Avrupa Konferansına Doğru: Birleştirme/Bütünleştirme/Değerleme’ başlıklı forum Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. ULI Türkiye Başkanı Ayşe Hasol Erktin’in açılışını yaptığı forumun moderatörlüğünü Omurga Capital Emlak Yatırım Direktörü İlhami Akkum yaptı. Foruma konuşmacı olarak katılan JLL Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Yurdum, Altensis kurucu ortağı Berkay Somalı, Regus Türkiye ülke yöneticisi Betül Genç, Zorlu Center Tesis Yönetim Direktörü Bülent Gülcan, Soluto Genel Müdürü Erhan Demirtaş, KetenGrup Genel Müdürü Ferhat Keten, Pamir & Soyuer yönetici ortağı Firuz Soyuer, Reidin Avrupa Başkan Yardımcısı Mete Varas, Kuzeybatı Genel Müdürü Murat Ergin, Epos Gayrimenkul Geliştirme Danışmanı Nahit Öztürkcan, Omurga Capital Genel Müdürü Oğuz Kösebay, Sanko Gayrimenkul Genel Müdürü Ömer...