12 / 08 / 2022

Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 2015

Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 2015

Anadolu Ajansının " global iletişim ortağı " olduğu, 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı - ICCI 2015 kapılarını açtı.

Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı yarın başlıyor!

Anadolu Ajansının "global iletişim ortağı" olduğu, 36 oturum ve 200 sunum yapılacak 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı - ICCI 2015 yarın kapılarını açıyor.

New Pro Enerji Ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Kuruldu!

New Pro Enerji Ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Tuzla’da Özgür Kaplan tarafından kuruldu.

Techofint Enerji Ve Mühendislik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Techofint Enerji Ve Mühendislik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de Emsal Demir tarafından kuruldu.

BM: Dünya en ciddi gıda, enerji ve ekonomik krizin eşiğinde

Birleşmiş Milletler 105 gün önce 24 Şubat Perşembe tarihinde başlayan Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle tüm dünyanın en ciddi gıda, enerji ve ekonomik krizin eşiğinde olduğunu açıkladı. Krizden dünyadaki hiçbir ülkenin etkilenmemesinin mümkün olmadığı ifade edildi.

Hcsı Uluslararası Hizmetler Ve İnşaat Anonim Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Hcsı Uluslararası Hizmetler Ve İnşaat Anonim Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Hcsı Uluslararası Hizmetler Ve İnşaat Anonim Şirketi'nin merkezi Sarıyer'de yapıldı.

Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarları hangi tarihlerde? 2022 ve 2023 yılında gerçekleştirilecek olan inşaat fuarları!

İnşaat sektörünün merakla beklediği Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarları 2022 ve 2023 tarihleri belli oldu. İşte tüm sektörün merakla beklediği o tarihler...

Exertion Enerji ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Exertion Enerji ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Adil Köroğlu, Halil Çelik ve Mustafa İlhan Kayabaş ortaklığında Bakırköy'de kuruldu.

Astia Yapı Enerji Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Astia Yapı Enerji Ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy'de KAdir Ardal ve Ramazan Karabulut ortaklığında kuruldu.

Alba Akaryakıt Enerji Ve İnşaat Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Alba Akaryakıt Enerji Ve İnşaat Yatırımları Anonim Şirketi bugün Fatih'te Adnan Albayrak tarafından kuruldu.

Woltrotech Enerji Ve Güç Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Woltrotech Enerji Ve Güç Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Demirel ve Lütfü Demirel ortaklığında kuruldu.

Enerji ve emtia fiyatları nereye gider?

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, "Enerji ve emtia fiyatları nereye gider?" başlıklı analizini kaleme aldı. İşte Kireçci'nin 10 maddelik o analizi...

Afim Enerji Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nin merkez nakli yapıldı!

Afim Enerji Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nin merkez nakli yapıldı.  Afim Enerji Ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nin merkez nakli Beyoğlu’nda yapıldı.

Vepica Uluslararası Proje Ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Vepica Uluslararası Proje Ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Vepıca Grupo Internacıonal Sl tarafından kuruldu.

Orta Asya Uluslararası Ticaret ve Ekonomi Merkezi'nin inşaatı başladı! 

Kazakistan ve Özbekistan sınırında yapılacak Orta Asya Uluslararası Ticaret ve Ekonomi Merkezi'nin inşaat çalışmaları başladı. 

Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 2015 Haberi

Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 2015

Anadolu Ajansının "global iletişim ortağı" olduğu, 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı- ICCI-2015, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın katıldığı açılış töreni ile başladı. 


"Enerji Sanayi Sektöründe 21. Yıl" sloganı ile Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi'nde üç gün sürecek fuar ve konferansta, Enerji Piyasaları İşletme Anonim Şirketi'nin (EPİAŞ) ilk geniş katılımlı tanıtımı gerçekleştirilecek. 


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) destekleri ile gerçekleşecek ICCI 2015 - 21.Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı'na 35 ülkeden 400'e yakın firma katılıyor.


ICCI-2015'te 36 farklı oturumda 200 sunum gerçekleştirilecek. Oturumlarda, elektrik dağıtım sektörü, yenilenebilir enerji yatırımları, elektrik piyasası mevzuatı, güneş enerji sistemleri, hidrolik kapasiteler, termik santraller, kömür işletmeciliği, nükleer enerji, rüzgar enerji sektörü gibi çeşitli...