Ümraniye gayrimenkul ihalesi

Ümraniye gayrimenkul ihalesi

İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, İnkılap Mahallesi'nde yer alan dubleks daire vasıflı gayrimenkul 6 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Finansevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Organizasyon Paz.San.Ve Tic.A.Ş.Ümraniye 2 Şubesi açıldı!

Finansevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Organizasyon Paz.San.Ve Tic.A.Ş.Ümraniye 2 Şubesi bugün ümraniye'de 10 milyon TL sermaye bedeli ile Serdar Kolo tarafından kuruldu.

İktisatevim Gayrimenkul Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi açıldı!

İktisatevim Gayrimenkul Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi bugün 1 milyon TL sermaye bedeli ile Sadık Sağol tarafından açıldı. 

Tasarruf Organizasyon ve Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi açıldı!

Tasarruf Organizasyon ve Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi 400 bin TL sermaye bedeli ile Nimetullah Narman tarafından açıldı.

Vakıfevim Gayrimenkul Organizasyon  Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi açıldı!

Vakıfevim Gayrimenkul Organizasyon  Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi 1 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı.

Vizyonevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi açıldı!

Vizyonevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi bugün Ümraniye'de 10 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı.

Birikimevim Gayrimenkul Organizasyon Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi açıldı!

Birikimevim Gayrimenkul Organizasyon Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi bugün Ümraniye'de sermaye bedeli ile açıldı. 

Ümraniye Büyük Cami için açılan beton alım ihalesi iptal edildi!

Ümraniye’de inşaatı devam eden Büyük Camii’nin inşaatında kullanılmak üzere açılan hazır beton alım ihalesi ödenek yetmediği için iptal edildi.

Ankara'da satılık 42 gayrimenkul! İhalesi 26 Aralık'ta!

Ulus Emlak Müdürlüğü tarafından Ankara Pursaklar, Mamak, Keçiören, ilçelerinde bulunan 42 adet taşınmazın satış ihalesi 26 Aralık'ta yapılacak...

Ümraniye'de 12 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, İnkılap Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 12 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Ümraniye Carrefoursa yıkım işi ihalesi 22 Haziran'da!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Ümraniye İnkılap Mahallesi'nde yer alan CarrefourSa'nın yıkım işi için ihale düzenliyor. Ümraniye Carrefoursa yıkım işi ihalesi 22 Haziran'da yapılacak. 

Gül İnşaat gayrimenkul ihalesi ne zaman?

Gül İnşaat, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Sefaköy, Ataköy ve Basın Ekspres bölgelerinde yer alan 10 projesindeki toplam 212 konut ve işyerini açık artırma ile satışa çıkarıyor. Peki, Gül İnşaat gayrimenkul ihalesi ne zaman?

Ümraniye, gayrimenkul yatırımcıların gözdesi oldu!

Ümraniye konut, ofis, otel ve alışveriş merkezi yatırımcılarının gözdesi haline geldi. Bölgenin yıldızı her geçen gün parlıyor.

ÖİB'den Ankara'da satılık gayrimenkul ihalesi 20 Eylül'de!

ÖİB Ankara ili, Çankaya ilçesi, Eti Mahallesi'nde yer alan taşınmaz ve üzerindeki binayı satış yöntemi ile özelleştiriyor. İhale 20 Eylül'de gerçekleşecek..

Ümraniye gayrimenkul ihalesi

Ümraniye gayrimenkul ihalesi Ümraniye gayrimenkul ihalesi

İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, İnkılap Mahallesi'nde bulunan dubleks daire vasıflı gayrimenkul icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için 6 milyon TL bedel isteniyor. 

Özellikleri : Satılmasına karar verilen taşınmaz İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, 2381 Ada, 12 Parsel, tapuda İnkılap Mahallesi E21 blok 2+3 kat 4 Nolu Bağımsız bölüm dubleks mesken nitelikli taşınmazdır. 

Gayrimenkul bölge olarak Fatih Sultan Mehmet mahallesinde,E-80 İstanbul Çevreyolunun bitişiğinde, Balkan caddesine 250 metre mesafededir. Anılan caddede otobüs-minibüsler ile toplu taşıma imkanı bulunmakta, ayrıca Çakmak Metro İstasyonu na 1500 metre mesafededir. 

Bulunduğu site 10 yaşında 48 blok apartman ve ticaret merkezinden oluşan bir projedir. Sitenin Deprem Yönetmeliğine uygun bir taşıyıcı sistemi bulunduğu değerlendirilmiştir. Sitede fitness salonu, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basket sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, , yapay...