Ünlü İtalyan markası Moroso

Ünlü İtalyan markası Moroso

Ünlü İtalyan markası Moroso’ nun sahibi ve kreatif direktörü Patrizia Moroso 5 Haziran Çarşamba günü Haaz'da düzenlenecek konferansta mimarlar ile buluşuyor...

Süreyya Yalçın Miami'deki evinin kapılarını 1.5 milyon TL'ye açmadı!

Sosyetik isim Süreyya Yalçın ve eşi Ozan Baran'ın, Amerika-Miami'deki 25 milyon TL'lik malikanesine dünyaca ünlü İtalyan modaevi Versace talip oldu. Yalçın, ise 1.5 milyon TL teklifle evinde yapılacak moda çekimini reddetti.

Fendi Casa, Türkiye'de binaları da giydirecek!

Dünyaca ünlü İtalyan markası Fendi, binaları giydirecek. Fendi Casa, Dubai ve Miami’den sonra üçüncü durak olarak İstanbul’u seçti..

Antplato’nun örnek ofislerinde ödüllü masa!

Ant Yapı Türkiye’deki ilk ofis projesi Antplato’nun örnek ofislerinde dünyaca ünlü İtalyan Tasarımcı Mauro Lipparini’nin ‘Best of Year 2016’ ödüllü masasını tercih ediyor.

Rational, Floo mutfak serisi ile ayrıcalığı hissettiriyor!

AYT HOME’un dünyaca ünlü mutfak markası Rational, ünlü tasarımcı Karim Rashid’in Floo mutfak serisini kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Çin'de Nanjing Kuleleri projesi hayata geçiyor!

Ünlü İtalyan Mimar Stefano Boeri, Çin'deki ilk dikey orman projesini hayata geçirecek. İki bina şeklinde yükselecek Nanjing Kuleleri ile çevre kirliliği ve kirli hava sorunu çözülecek.

Abercrombie&Fitch ABD'de 35 mağazasını kapatacak!

Ünlü giyim markası Abercrombie&Fitch, satış gelirlerinin düşüklüğü nedeniyle ABD'de 35 mağazasını kapatacak.

İtalyan mutfak markası Stosa üretimini Türkiye'ye taşıyor!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Aykar İnşaat, İtalyan mutfak markası Stosa'yı Türkiye'ye getirdi. Markanın ilk mağazalarını Bakırköy ve Avcılarda açan şirket, İstanbul dışında franchise vererek büyüme hedefinde.

Club Monaco Türkiye'deki ilk mağazasını açtı!

Amerikalı ünlü perakende markası Club Monaco, Türkiye'deki ilk mağazasını Beymen işbirliği ile Akasya Acıbadem'de açtı.

STOSA, Türkiye pazarına girdi!

Türkiye'nin geleceğine ve ekonomisine güvenen ünlü İtalyan markası 'STOSA Cucine',Türkiye pazarına girdi.

La Lorraine, Manisa’da 100 milyon TL'lik fabrika kurdu!

Belçika’nın ünlü yiyecek markası La Lorraine, 100 milyon liralık yatırım yaparak Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrika kurdu.

Carluccio's Bağdat Caddesi'ndeki restoranını kapattı!

Bağdat Caddesi aşırı yüksek kiralarıyla adından söz ettiriyor. Caddeden mağazalar bir bir ayrılmaya başladı. Caddeden son olarak kısa süre önce ünlü İtalyan restoran zinciri Carluccio's çıktı.

ODE Yalıtım, İtalyan L'ISOLANTE’nin tüm hisselerini devraldı!

Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda her alandaki yatırımlarına ara vermeden devam eden ODE, kauçuk köpüğü üretimindeki İtalyan ortağı L'ISOLANTE’nin tüm hisselerini resmen devraldı.

Alaçatı Momo Italian Restaurant hizmete açıldı!

Alaçatı’daki Momo Italian Restaurant & Lounge Bar’ın açılışında, İstanbul ve İzmir cemiyetinden ünlü isimler bir araya geldi. Momo’da, ünlü İtalyan şefler Lorenzo Pellechia ve Pasquale Pressani’nin yönettiği 100 kişilik restoran yer alıyor.

Ünlü İtalyan markası Moroso

Ünlü İtalyan markası Moroso Ünlü İtalyan markası Moroso


Moroso’ nun İstanbul’ daki tek temsilcisi olan “Haaz”, geçen yıl 60. yılını kutlayan markanın sahibi ve kreatif direktörü olan  “Patrizia Moroso”, Haziran ayında yapılacak konferans ile mimarlarla bir araya geliyor.


Moroso ürünlerini 1952 yılından bu yana İtalya’ nın Udine şehrinde kaliteli ve çevre duyarlılığı sertifikalı mobilyalar üreten ünlü İtalyan mobilya devi Moroso, dünyanın en tanınmış tasarımcılarından Ron Arad, Patricia Urquiola, Ross Lovegrove, Konstantin Grcic, Alfredo Haberli, Marcel Wanders, Tokujin Yoshioka, Nendo ve Ayşe Birsel isimleri ile çalışarak, tüketicinin yaşam stilini, ihtiyaçlarını ve alanları efektif kullanma biçimini dikkate almasıyla tanınıyor. 

Markanın yaratıcısının kızı ve aynı zamanda Moroso’ nun kreatif direktörü Patrizia Moroso, Haaz’ da mimarlarla buluşacağı konferansta aynı zamanda markanın 60 yıllık hikayesini anlatan “Metamorphosis” kitabınıda lanse ediyor...