ünlülerin gözde mekanları

ünlülerin gözde mekanları

Milyonerler, şirket patronları ve ünlülerin yeni gözde mekanı Karadağ oldu. Jet sosyetenin birçok ünlü ismi Karadağ sahillerinden ev alırken ülkenin popülerliği de hızla artıyor.

Gözde Grubu MyWay 202 teslim tarihi!

Toplam 202 adet daireden oluşan Gözde Grubu MyWay 202 projesinde daire fiyatları 179 bin TL'den başlıyor. İşte Gözde Grubu MyWay 202 teslim tarihi...

İşte ünlülerin çiftlik evleri!

Sözcü Gazetesi köşe yazarı olan Yüksel Şengül bugünkü yazısında çiftlik evinde yaşayan ünlüleri açıkladı. İşte ünlülerin doğa sevdasıyla şekillenen evleri...

Vitra Tech-Slate serisi mekanları farklılaştırıyor!

Pek çok uluslararası ödüle layık görülen ve ilhamını Londra’dan alan Tech-Slate serisi mekanları farklılaştırıyor.

İşte ünlülerin merak edilen evleri!

Ünlü isimlerin giydikleri, aldıkları, yaptıkları kadar yaşadıkları evleri de merak konusu... İşte sizin için derlediğimiz ünlülerin evleri...

Gözde Grubu projelerini tanıtmaya hazırlanıyor!

Gözde Grubu tarafından inşa edilen Gözde Kuşadası Hastanesi 30 milyon dolarlık yatırımla faaliyete geçti. Gözde Grubu bu sefer konut projelerini basına tanıtmaya hazırlanıyor.

Konut yatırımı yapılacak en gözde 10 bölge!

Türkiye’nin rekortmen emlak danışmanlarından Evrim Kırmızıtaş Başaran, konut yatırımı için bu yılın gözde bölgelerini açıkladı.

Yaşam sokağı konsepti Ankara’da çok sevildi!

Ankara, son yılların gözde mekanları “yaşam sokak”larına bu kez üst düzey bir sokak ekliyor. OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, yaşam sokağı konseptinin Ankara’da da çok sevildiğini kaydetti.

En Gözde Restaurant Bornova'da açıldı!

En Gözde Restaurant Bornova'da şube açtı. Restaurant, Folkart Towers karşısında törenle açıldı.

The Business Year Office mekanları esnek çalışma ortamı sunuyor!

The Business Year Office iç mekanları, malzeme kullanımı ve mekan kurgusuyla, kullanıcılarına esnek bir çalışma ortamı sağlıyor.

Ünlülerin evleri kaç metrekare?

Giydikleri, yedikleri, içtikleri kısacası attıkları adımları haber olan ünlü isimler hakkında en çok merak edilen şeylerden biri de yaşadıkları evler... Peki ünlülerin ev kaç metrekare

Gözde Girişim, Farmamak Ambalaj'ı 136 milyon TL'ye sattı!

Gözde girişim sahibi olduğu Farmamak Ambalaj'ın tamamını 136 milyon TL karşlığında Alman Klöckner Pentaplast'a sattı.

Bien, Cersaie Fuarı'na en gözde tasarımlarıyla katılacak!

Türkiye seramik sektörünün çevre dostu ve yenilikçi markası Bien, dünyanın en önemli seramik fuarlarından Cersaie’de son teknoloji ile üretilmiş en gözde ve ödüllü tasarımlarıyla katılacak.

İzmir inşaat sektöründe gözde il!

Hükümetin ulaşım projeleriyle Ankara ve İstanbul gibi kentlere ortalama 3.5 saatte ulaşılabilir hale gelecek İzmir, inşaat sektörünün de gözde illerinden biri oldu..

ünlülerin gözde mekanları

ünlülerin gözde mekanları ünlülerin gözde mekanları
 

Dünyanın en genç bağımsız ülkesi olan Karadağ'da geçmişte yaşanan savaşa karşın ünlüler, bu ülkeye gelmekte bir sakınca görmüyorlar. Sırbistan'dan ayrılmalarından 1 yıl geçmesine rağmen Rolling Stones buradaki ünlü Budva plajında konser verdi. Geçtiğimiz haftaki konserin ardından Karadağ'daki küçük bir otelde 1 hafta tatil yapan grup ülkede farklı rüzgarların da esmesine neden oldu.

James Bond'un son serisi Casino Royale'nin poker sahnesinin de Karadağ'da çekilmiş olmasının ülkeye yönelen ilgide etkili olduğu belirtiliyor. Michael Douglas Catherine Zeta-Jones çifti de Karadağ'dan yeni bir ev satın alırken, ünlü Formula 1 yarışçısı Ralf Schumacher de bir arsa satın almış. Chelsea'nın sahibi ünlü Rus işadamı Roman Abromoviç de burada yatıyla tatile gelmiş. Abromoviç'le bağlantısı bulunan metal zengini...