Üsküdar Yatırım İnşaat adres

Üsküdar Yatırım İnşaat adres

Üsküdar Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, 22 Mart 2016 tarihinde 50 bin TL sermaye ile Hüseyin Tellioğlu tarafından İstanbul Ümraniye'de kuruldu...

Bb Toprak Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bb Toprak Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Üsküdar’da  500 bin TL sermaye bedeli  ile Bilal Toprak ve Bünyamin Toprak tarafından kuruldu.

Sayın Yatırım İnşaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Sayın Yatırım İnşaat Ticaret Ve Sanayi  Anonim Şirketi  Sarıyer’de  50 milyon TL sermaye bedeli ile Özen Kuzu Ve Onur Soysal tarafından kuruldu.

Larimar Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Larimar Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Merter Cansın Mert tarafından kuruldu.

Varvil Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Varvil Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Merter Cansın Mert tarafından kuruldu.

Lagard Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Lagard Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile MErter Cansın Mert ve Volkan Selçuk ortaklığında kuruldu.

Pünhan Grup Yatırım İnşaat Altın Petrol Tekstil Turizm Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pünhan Grup Yatırım İnşaat Altın Petrol Tekstil Turizm Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 1 milyon TL sermaye bedeli ile Punhana Aliyeva tarafından kuruldu.

Enda Yatırım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enda Yatırım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nilgün Koç tarafından kuruldu.

Günışığı Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Günışığı Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Veysi Nazlıcan tarafından kuruldu...

Boyland Gayrimenkul Yatırım İnşaat'ın merkez nakli yapıldı!

Boyland Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi gerçekleştirildi. Boyland Gayrimenkul Yatırım İnşaat'ın merkez nakli Çekmeköy'e yapıldı.

Bes Yatırım İnşaat Otomotiv Gıda Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bes Yatırım İnşaat Otomotiv Gıda Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar’da 200 bin TL sermaye bedeli ile Salih Aslan Gönlüşener tarafından kuruldu. 

Alze Oy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Alze Oy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi bugün Üsküdar’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Osman Keçici, Oya Keçici ve Zekiye Şen ortaklığında kuruldu.

Aslar Yatırım İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aslar Yatırım İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Dursun Bacak ve Şenol Mıynat ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 30 Mayıs'ta Kartal, Yukarı Mahallesi, Üsküdar Caddesi, Çırçır Sokak'ta kuruldu.

Üsküdar Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Üsküdar Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, 22 Mart 2016 tarihinde 50 bin TL sermaye ile Hüseyin Tellioğlu tarafından İstanbul Ümraniye'de kuruldu...

Üsküdar Yatırım İnşaat adres Haberi

Üsküdar Yatırım İnşaat adres


Üsküdar Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, 22 Mart 2016 tarihinde 50 bin TL sermaye ile Hüseyin Tellioğlu tarafından kuruldu. Üsküdar Yatırım İnşaat Anonim Şirketi'nin ofisi İstanbul Ümraniye'de yer alıyor.İş konusu;


1-Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak 2-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek 3-Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma...