15 / 08 / 2022

üsküdara ne kadarlık yatırım yapıldı

üsküdara ne kadarlık yatırım yapıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, "13 yılda İstanbul’a 98 milyar lira, Üsküdar’a da 3.6 milyar lira yatırım yaptık." dedi.

TOGG ne zaman çıkıyor? TOGG ne zaman satışa çıkacak? İşte TOGG’un özellikleri!

Togg ne zaman çıkıyor? Togg çıktı mı? Togg ne zaman satışa çıkacak? soruları vatandaşlar tarafından sorulmaya devam ediliyor. İşte detaylar!

Lüksüne düşkün olanlar bu araba tam size göre: BMW Z4 Roadster! Peki BMW Z4 Roadster  fiyatı ne kadar?

BMW ailesinin en çok beğenilen modeli olan Z4 Roadster'ın Temmuz ayına özel güncel fiyat listesi belli oldu. BMW Z4 Roadster en çok keyfine düşkün olanlar tarafından tercih ediliyor. eki BMW Z4 Roadster ne kadar? BMW Z4 Roadster kaç para? İşte 5 Temmuz 2022 fiyat listesi.

Kurbanlık alacaklar dikkat! Fiyatlar uçtu: Büyükbaş, küçükbaş kurban fiyatları ne kadar? 

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla vatandaşlar hazırlıkları tamamlandı. 2022 güncel kurbanlık fiyatları ne kadar? Küçükbaş kurbanlıklar kaç lira? Büyükbaş kurbanlıklar ne kadar oldu?

Kızılay Kurban Vekâlet fiyatları 2022 ne kadar? Küçükbaş, büyükbaş kurban fiyatları kaç TL? 9 Haziran 2022 fiyat listesi

Kurban Bayramına kısa süre kala vatandaşlar kurbanlık fiyatlarını araştırmaya başladı. Bugün Kızılay'in "Vekâletle Kurban Kesim Kampanyası" fiyatlarını listeledik. Peki Vekâletle Kurban Kesim ücreti ne kadar? İşte 9 Haziran 2022 fiyat listesi....

Konutta rekor üstüne rekor! Satılık ev fiyatları yüzde 172, kiralar yüzde 152 arttı! İstanbul yine zirvede!

Satılık ve kiralık ev fiyatları rekor üstüne rekor kırıyor. Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksacom tarafından Türkiye'deki konut fiyat artışları ve konut fiyatları değerlendirildi. Bu kapsamda satılık ev fiyatlarının yüzde 172, kiraların yüzde 152 arttığı belirlendi...

Trend GYO ilk 3 ayda ne kadarlık satış gerçekleştirdi?

Trend GYO tarafından 1 Ocak 2022-31 Mart 2022 dönemine ilişkin Gelir Tablosunu yayınladı. Yayınlanan gelir tablosuna göre şirket, bu dönemde 17 milyon 962 bin TL'lik yurt içi satış gerçekleştirdi. 

Bakan Kurum'dan Kanal İstanbul'la ilgili şok açıklama! Katarlılar ne kadar yer aldı?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum son zamanlarda sık sık gündeme gelen Kanal İstanbul projesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Katarlıların Kanal İstanbul'dan ne kadarlık alan aldığını açıkladı. Peki Katarlılar Kanal İstanbul'dan ne kadarlık alan aldı?

Mistral GYO ilk 3 ayda ne kadarlık satış yaptı?

Mistral GYO, 31 Mart 2022 tarihi itibarıyla yurt içi satışlardan 30 milyon 689 bin 177 TL gelir elde etti.

Yuki Nitro Jet Skı fiyatı ne kadar? İşte 11 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Tatil beldelerinin vazgeçilmez eğlence ve spor araçı Jet Skı havaların ısınmasıyla rağbet görmeye başladı. Peki Yuki model Nitro Jet Skı fiyatı ne kadar, özellikleri neler? İşte 11 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Ecrimisil davası ne kadar sürer?

Ecrimisil davası, bir kimsenin bir taşınmazı haksız yere kullanması nedeni ile açılır. Bu davayı açanlar ne kadarlık bir süre zarfında sonuçlanacağını merak ediyor. Peki, ecrimisil davası ne kadar sürer?

KİPTAŞ Kırlangıç evler fiyatları ne kadar? Kırlangıç Evler fiyat listesi!

KİPTAŞ Kırlangıç evler fiyatları ne kadar sorusunun yanıtı merak ediliyor ve aratılıyor. İşte Kırlangıç Evler fiyat listesi...

Kira kaç gün gecikirse ihtar çekilir?

Taşınmazını kiraya veren ancak kira bedelinin tahsilinde zorluk yaşayanlar kiracısına ne kadarlık bir gecikme halinde ihtar çekebileceğini merak ediyor. Peki, kira kaç gün gecikirse ihtar çekilir?

Akiş GYO 2021'de ne kadarlık hasılat elde etti?

Akiş GYO tarafından yayınlanan finansal raporlara göre; şirket 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren hesap döneminde 415 milyon 948 bin 894 TL hasılat elde etti. 

üsküdara ne kadarlık yatırım yapıldı Haberi

üsküdara ne kadarlık yatırım yapıldı


İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Üsküdar Belediyesi’nde sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve Üsküdar Belediyesi çalışanlarıyla buluştu.


Yeni belediye binasının Üsküdar’a hayırlı olmasını dileyen Başkan Kadir Topbaş, geçmişte suları akmayan, çöpleri toplanmayan ve havası kirli bir İstanbul olduğunu hatırlatarak, “Bunlar geçmişte bize bir kader gibi anlatıldı. Bugün 17 milyona rağmen su problemi bulunmayan, tertemiz bir şehir var. İstanbul’u tarihinde olduğu gibi dünyanın gıpta ettiği şerefli yerine taşımaya çalışıyoruz. Gelecek kuşakların bu ülkede mutluluk içinde yaşamasını ve başka ülkelere özenmemesini sağlamak zorundayız. Gelişen dünyayı izler durumda kalmamak için çok çalışmak zorundayız” diye konuştu.İstanbul’un nüfus olarak dünyanın 124, ekonomi olarak 117 ülkesinden büyük olduğunu, Avrupa’nın da 23 ülkesinden daha büyük bir şehir olduğunu ifade eden Kadir Topbaş, şöyle konuştu; “İstanbul Türkiye’nin...