Uzman Danışmanlık iletişim

Uzman Danışmanlık iletişim

Uzman Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Kartal Soğanlık Şubesi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Uzman Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Kartal Soğanlık Şubesi açıldı!

Uzman Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Kartal Soğanlık Şubesi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Vesta Global'in iletişim danışmanlığını Event-Farm yapacak!

Yurtdışı emlak yatırımı konusunda yeni nesil gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren, yüzde 100 Türk şirketi Vesta Global'in stratejik iletişim danışmanlığını Event-Farm yapacak...

Reysaş GYO Çayırova'daki deposunu 1 milyon dolara kiraya verdi!

Reysaş GYO Çayırova'daki deposunu 1 milyon dolara DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş.'ye kiraya verdi.

Esmart İç Ve Dış Ticaret Teknoloji İletişim Danışmanlık İnşaat İthalat İhracat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Esmart İç Ve Dış Ticaret Teknoloji İletişim Danışmanlık İnşaat İthalat İhracat Sanayi Limited Şirketi Ahmad Fadlallah tarafından 100 bin TL sermaye ile 3 Ekim 2017 tarihinde kuruldu.

Lejant Proje'nin PR ajansı Brandworks İletişim oldu!

Mimarlık, iç mimari ve kentsel tasarım konularında yurtiçi ve yurtdışında proje ve danışmanlık hizmeti veren Lejant Proje’nin kurumsal iletişim ve medya ilişkileri yönetimini Brandworks üstlendi.

Babacan Holding'in PR ajansı Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu!

İletişim danışmanlığı sektörünün uzman markası Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı; inşaat, turizm ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Babacan Holding ile el sıkıştı.

Konut yatırımı yaparken uzman kişilere danışın!

Plattin Finans Yatırım Danışmanlığı firmasının sahibi Hakan Aşıkan, Türkiye'de danışmanlık kavramının tam olarak bilinmediğini belirterek, yatırımcıların bu konuda uzman kişilere ve firmalara başvurmaları gerektiğini söyledi.

Integrus İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Integrus İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi, Ömer Cenk Dumlu tarafından 10 bin TL sermaye ile 27 Ekim'de Beşiktaş, Levazım Mahallesi, Karaca Sokak Birkent Sitesi'nde kuruldu.

Optimum, Kozzy ve Piazza'nın PR ajansı Team İletişim oldu!

Rönesans Yönetim A.Ş.’nin bünyesinde bulunan alışveriş merkezlerinin iletişim çalışmalarını bundan böyle Team İletişim ve Danışmanlık yürütecek.

Uzman Dekorasyon Organizasyon Danışmanlık Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Uzman Dekorasyon Organizasyon Danışmanlık Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Erdoğdu tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 20 Nisan'da Esenler Oruçreis Mahallesi'nde kuruldu.

İndream Otomotiv Otelcilik Danışmanlık İletişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İndream Otomotiv Otelcilik Danışmanlık İletişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Turgut Özbey tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 29 Aralık 2014 tarihinde kuruldu.

Dato İletişim Danışmanlık ve İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dato İletişim Danışmanlık ve İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İhsan Karataş tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 7 Kasım 2014 tarihinde kuruldu.

Ertürk Emlak İletişim Danışmanlık Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ertürk Emlak İletişim Danışmanlık Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Ednan Ertürk tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 9 Eylül'de Büyükçekmece, Hürriyet Mahallesi, Atatürk Caddesi'nde kuruldu.

Uzman Danışmanlık iletişim

Uzman Danışmanlık iletişim Uzman Danışmanlık iletişim

Uzman Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Kartal Soğanlık Şubesi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Uzman Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Kartal Soğanlık Şubesi konusu:
Yurtiçinde ve yurtdışında finans, ekonomi, hukuki, ticari, mali ve idari tüm alanlarda yönetim, finans ve yatırım danışmanlığı yapmak kaydıyla, her türlü danışmanlık ve yönetim hizmeti vermek ve tüm bu alanlarda iştigal eden kamu,yerli ve yabancı özel sektör kuruluş ve şirketlerin danışmanlığını ve yönetimini üstlenmek ve 2.7.2015 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Uzman Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Kartal Soğanlık Şubesi adres: Orta Mah.Yalnız Selvi Cad. No:9/1...