Vaya Yapı Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi adresi

Vaya Yapı Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi adresi

Vaya Yapı Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi, Mustafa Vedat Aloğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 4 Mart'ta Şişli, Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Caddesi'nde kuruldu.

Ekizoğlu Yapı Yatırım Turizm Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Ekizoğlu Yapı Yatırım Turizm Danışmanlık Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Ekiz tarafından kuruldu.

TMSF, Yapı Yatırım ve Gayrimenkul'ün Maltepe'deki dükkanlarını satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Yapı Yatırım A.Ş. ye ait Maltepe’de 2 adet dükkanın yüzde 50’sinin birlikte satışını gerçekleştirecek.

Evia Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Evia Yapı Yatırım Anonim Şirketi bugün Şişli'de 14 milyon TL sermaye bedeli ile Hasan Peker ve Ayşegül Peker ortaklığında kuruldu.

Sede Yapı Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Sede Yapı Yatırım İnşaat Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Akın Akçalı ve Serter Akçalı ortaklığında kuruldu.

Homera Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Homera Yapı Yatırım Anonim Şirketi bugün Kağıthane 50 bin TL sermaye bedeli ile Orhun Şimşek tarafından kuruldu.

Esla Yapı Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Esla Yapı Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 60 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Eriş tarafından kuruldu.

Balmumcu Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Balmumcu Yapı Yatırım Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Yılmaz Turhan, Cem Turhan ve Ceylan Turhan ortaklığında kuruldu.

Kervansaray Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!  

Kervansaray Yapı Yatırım Anonim Şirketi Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Batuhan Cenk Memik ve Emin Alpaslan ortaklığında kuruldu.

CE Gayrimenkul Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

CE Gayrimenkul Yapı Yatırım Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Şahin Özcan tarafından kuruldu.

Asra Grup Mimarlık Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Asra Grup Mimarlık Yapı Yatırım Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Sacit Öğdür tarafından kuruldu.

Erkanlı Öğrenci Evi Ve Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Erkanlı Öğrenci Evi Ve Yapı Yatırım Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Rıza Hüseyin Erkanlı tarafından kuruldu. 

Konfor Yapı Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Konfor Yapı Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Raif Yeni tarafından kuruldu. 

Erkanlı Uluslararası Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Erkanlı Uluslararası Yapı Yatırım Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Rıza Hüseyin Erkanlı tarafından kuruldu.

Vaya Yapı Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi adresi Haberi

Vaya Yapı Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi adresi

Vaya Yapı Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi, Mustafa Vedat Aloğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 4 Mart'ta Şişli, Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Caddesi'nde kuruldu. 


Vaya Yapı Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; - Şirketin Amaç ve konusu başlıca Şunlardır; a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b.  Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar,baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c.Türkiye sınırları içinde veya yabancı...