vbeykent üniversitesi arsa satışı

vbeykent üniversitesi arsa satışı

Beykent Üniversitesi İstanbul ili, Büyükçekmece ilçesi, Büyükçekmece Merkez Mahallesi'nde konumlanan yüzde 10 imarlı 2 arsayı satıyor...

Kültür Üniversitesi Bahçeşehir'de 2 arsa satıyor! 176.6 milyon TL'ye! 

Kültür Üniversitesi, İstanbul ili, Başakşehir ilçesi, Bahçeşehir Mahallesi'nde yer alan 2 arsayı toplam 176 milyon 613 bin 224 TL'ye satıyor. 

Metaverse'ten arsa alırken nelere dikkat edilmeli? Yatırımcılar dikkat!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kürşat Çağıltay son zamanlarda sık sık gündeme gelen metaverse ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Peki Metaverse'ten arsa alırken nelere dikkat edilmeli?

Kavacık'taki arsa Medipol Üniversitesi için Milli Emlak'a mı devredildi?

Kavacık'taki Karayolları Genel Müdürlüğü'ne ait 256 bin metrekarelik arsa Medipol Üniversitesi için Milli Emlak'a mı devredildi? Sözcü Gazetesi köşe yazarı Uğur Dündar anlattı...

Japonya'da arazi ve arsa düzenlemesi ile afetler azaltılıyor!

Tokyo Üniversitesi’nden Doçent Doktor SETA Fumihiko, Japonya’da gelişmiş “arazi ve arsa düzenlemesi (AAD)” yöntemleri ile, nispeten düşük maliyetler ile kentsel alanların ve altyapının bakımı sağlanarak afetin azaltılmasına katkıda bulunulmaktadır” dedi.

Atatürk Üniversitesi’nin öğrenci yurdunda usulsüz kiralama iddiası!

Erzurum Atatürk Üniversitesi’ne tahsis edilen arsa üzerinde inşa edilen ve 2016’da 113 bin TL kira alınan 7 katlı öğrenci yurdunun, 2017’de yıllık 5 bin 210 TL'ye bir vakfa pazarlık usulü ile kiralandığı öğrenildi. 

Uludağ Üniversitesi'nde usulsüz arsa tahsisi iddiası!

2019 yılı Sayıştay raporlarının yayınlanması ile birlikte pek çok kamu kurumunda yaşanan usulsüzlükler tespit edildi, Bursa Uludağ Üniversitesi’nde bir şirkete usulsüz arsa tahsis edildiği belirlendi.

Medipol’e arsa tahsisi üniversite kurulmadan başladı iddiası!

Medipol Üniversitesi’ne 200 milyon TL değerinde 17 dönümlük bir arsa tahsisinin daha yapıldığı belirtildi. CHP Milletvekili Emir, “Arsa, üniversite henüz kurulmadan, bağlı olduğu vakfa tahsis edilmiş” şeklinde konuştu.

Ankara Medipol Üniversitesi'nden arsa tahsisi açıklaması!

Ankara Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Zeki Şengil, Ankara Tren Garı binasının üniversiteye hibe edildiği yönündeki iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Ankara Numune Hastane arazisi Medipol Üniversitesi'ne devredildi iddiası!

Ankara Numune’nin kapanmasının ardından arazisinin gizlice Medipol Üniversitesi’ne devredilmek istendiği iddia edildi. Bir başka iddia ise Medipol Grubu’na kurulması planlanan Ankara Sağlık Vadisi’nden bedelsiz olarak 600 dönüm arsa, ayrıca üç kamu bankasından 900 milyon dolar kredi verildi iddiası

Beykent Üniversitesi 3 ildeki gayrimenkullerini satıyor!

Beykent Üniversitesi Ankara, İzmir ve Kocaeli'deki 2 bina, 2 arsa ve 64 işyerini satıyor. İhale 10 Ağustos 2018 günü saat 17:00'da gerçekleşecek.

Marmara Üniversitesi Nişantaşı arazisi DAP'ın oldu!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Şişli Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında satışa çıkardığı Marmara Üniversitesi'nin Nişantaşı arazisi Dap Yapı'nın oldu...

Marmara Üniversitesi Nişantaşı arazisi yarın sahibini bulacak!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Şişli Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında satışa çıkardığı Marmara Üniversitesi'nin Nişantaşı arazisi yarın sahibini bulacak...

Marmara Üniversitesi Nişantaşı arsa ihalesinin 2.oturumu 21 Mart'ta!

Emlak Konut, Marmara Üniversitesi'nin Nişantaşı arazisini satışa çıkardı. Arsa ihalesinin 1. oturumu 15 Mart'ta yapılmıştı. İhalenin kesin kazananın belli olacağı 2. oturum ise 21 Mart'ta yapılacak. Söz konusu arsanın toplam büyüklüğü yaklaşık 20 bin 677 metrekare büyüklüğünde...

vbeykent üniversitesi arsa satışı Haberi

vbeykent üniversitesi arsa satışı

Beykent Üniversitesi tarafından, İstanbul ili, Büyükçekmece ilçesi, Büyükçekmece Merkez Mahallesi'nde konumlanan 2 arsa satışa sunuldu.

Büyükçekmece Merkez Mahallesi Çamaşırdere mevkiinde bulunan arsalar için satış ihalesi 23 Mayıs 2022 tarihinde saat 14:30'da Beykent Üniversitesi İhale Salonu'nda yapılacak.

Peki yatırımcıların dikkatini çekebn arsaların büyüklükleri ne kadar? Büyükçekmece'de satışı yapılacak arsaların fiyatları kaç lira? İşte ayrıntılar...

Yüzde 10 imarlı olan arsalar, İstanbul ili, Büyükçekmece ilçesi, Büyükçekmece Merkez Mahallesi Çamaşırdere mevkii, 490 ada 1 ve 2 parsellerde yer alan arsaların ihalesi kapalı teklif usulü ile gerçekleştirilecek. 

490 ada 1 parselde yer alan arsanın büyüklüğü 50 bin 274 metrekare, 2 parselde yer alan arsanın büyüklüğü ise 50 bin 279 metrekare olarak belirlendi. 

490 ada 1 parseldeki arsanın muhammen bedeli 87 milyon 500 bin TL, 490...