vedat ergin

vedat ergin

Edirne'de, 2007-2008 eğitim öğretim yılının başlamasına az bir süre kala üniversite öğrencilerinin ev tutma telaşı başladı.

Bakan Vedat Bilgin açıkladı! 19 bin 501 öğrenciye destek verilecek!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 19 bin 501 öğrenciye 73,6 milyon lira eğitim yardımı yapılacağını belirtti. Bakan Vedat Bilgin, ilk, orta ve yüksek öğretime yapılacak yardım miktarını da açıkladı.

Bursa Nabi Ergin Özel Ormanı'nda inşaat yapılamayacak!

Özel Orman Hissedarı Hüseyin Cihangir Dönmez, Bursa Nabi Ergin Özel Ormanı'nındaki inşaat yasağını kaleme aldı. 

Son dakika! Bakan Vedat Bilgin'den kısa çalışma ödeneği açıklaması geldi!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, “Kısa çalışma süresi 1 Nisan’dan başlamak üzere 3 ay uzatıldı.” ifadesini kullandı.

Bursa Nabi Ergin Özel Ormanı'na inşaat yapılamayacak!

Bursa Nabi Ergin Özel Ormanı'nın 460 dönümlük kısmında inşaat yapılamayacak. Peki bu karar nasıl alındı? Özel Orman Mesul Müdürü Hüseyin Cihangir Dönmez, anlattı...

Ergin Kaya, Halk GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Halk GYO'nun Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Ergin Kaya'nın, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği'ne Mehmet Tanrıverdi'nin seçilmesine karar verildi. 

Ergin Kırmaç İnşaat Taahhüt Mimarlık Kuyumculuk Tekstil Ve Ayakkabı İmalatı San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Ergin Kırmaç İnşaat Taahhüt Mimarlık Kuyumculuk Tekstil Ve Ayakkabı İmalatı San.Tic.Ltd.Şti. bugün Arnavutköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ergin Kırmaç ve Yasin Kırmaç ortaklığında kuruldu.

Ergin Kaya kimdir? 

Halk GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kaya kimdir? Ergin Kaya daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Ergin Kaya'nın biyografisi...

Ali Vedat Çiftçi kimdir?

Ali Vedat Çiftçi kimdir? Ali Vedat Çiftçi hangi görevlerde bulundu?

Ali Vedat Çiftçi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndaki görevinden alındı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Vedat Çiftçi görevden alındı. 

Ergin Ulutaş'tan İstanbul depremi uyarısı! 

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü'nden Doç. Dr. Ergin Ulutaş, beklenen İstanbul depreminden sonra özellikle Tuzla ve Çınarcık'ta yaşanacak depremle birlikte 1.5 metrelik dalgaların oluşacağını beklediklerini söyledi.

Ergin Group Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Limited Şirketi kuruldu!

Ergin Group Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Kerem Kaan Hotaman ve Metehan Ergin ortaklığında kuruldu.

Vedat Arslan: Haziran sonrası konut alma hareketi başlayacak!

Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüs salgınının gayrimenkul sektörü üzerindeki etkisi hakkında değerlendirmede bulunan Aremas Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Arslan, ''Haziran ayı ve sonrasında Çin ve İran başta olmak üzere, pasaport amaçlı konut alma hareketi tekrar başlayacak'' dedi.

Trend GYO, Arkan Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2020 2020 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi için Arkan Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş. ile anlaştı...

vedat ergin Haberi

vedat ergin


Edirne'de öğrenciler yurtlar yerine, daha özgür bir ortamda "öğrencilik hayatı" geçirmek için evde kalmayı tercih ediyorlar.


Edirne Emlakçılar Odası Başkanı Vedat Ergin, yaptığı açıklamada, Edirne'de kiraların öğrencilere endeksli olduğunu belirterek, "Edirne'de bir daire 300-500 YTL arasında kiraya veriliyor. Öğrencilerin ev aramaya başlamasıyla ev kiraları yükselmeye başladı. Edirne'de yurt sıkıntısı olmamasına rağmen, öğrenciler daha özgür bir ortamda yaşamak için evleri tercih ediyor" dedi.


-TOPLU YAŞAMDA AVANTAJ VE DEZAVANTAJLAR -


Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Süleyman Doğan da öğrencilik yaşamı sırasında toplu yaşamların avantajlarının olduğu kadar dezavantajlarının da olduğunu belirtti.


Kiranın paylaşılması noktasında ortak payda da buluşan öğrencilerin zaman zaman kültürel farklılıklardan kaynaklanan sorunlar yaşayabildiğini anlatan Doğan, şunları kaydetti: "Öğrenciler kiraların yüksek olmasından dolayı beraber...