vedat ergin

vedat ergin

Edirne'de, 2007-2008 eğitim öğretim yılının başlamasına az bir süre kala üniversite öğrencilerinin ev tutma telaşı başladı.

Ergin Group Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Limited Şirketi kuruldu!

Ergin Group Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Kerem Kaan Hotaman ve Metehan Ergin ortaklığında kuruldu.

Vedat Arslan: Haziran sonrası konut alma hareketi başlayacak!

Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüs salgınının gayrimenkul sektörü üzerindeki etkisi hakkında değerlendirmede bulunan Aremas Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Arslan, ''Haziran ayı ve sonrasında Çin ve İran başta olmak üzere, pasaport amaçlı konut alma hareketi tekrar başlayacak'' dedi.

Trend GYO, Arkan Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2020 2020 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi için Arkan Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş. ile anlaştı...

Mehmet Ali Ergin kimdir?

Re-pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Mehmet Ali Ergin kimdir? Mehmet Ali Ergin daha önce hangi görevlerde bulundu?

Akkök Holding'in acı günü! Mehmet Abdullah Merih Ergin vefat etti!

Akkök Holding'in Yöneticisi ve Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Abdullah Merih Ergin vefat etti.

Vedat Özden kimdir?

KİPTAŞ Genel Müdür Müşaviri Vedat Özden kimdir? Peki Vedat Özden daha önce hangi görevleri yürüttü, nerelerde çalıştı?

Ergin Ulutaş: Marmara kıyılarında 6 metreye kadar tsunami dalgaları olabilir!

Doç. Dr. Ergin Ulutaş, "Marmara'da tsunami tehlikesi var. Eğer Marmara'da deprem olursa 1,5- 2 metre yüksekliğinde tsunami oluşur. En önemli nokta Marmara denizinde oluşabilecek heyelanlardır. Lokal bazda kıyılarımızda 3-6 metre civarında tsunami dalgaları görülebilir" diye konuştu…

Leyla Alaton ve Vedat Aksel Alaton’a haciz şoku!

Türkiye'nin önde gelen iş insanlarından olan Leyla Alaton ve Vedat Aksel Alaton’a, hissedarı oldukları Alvimedica’nın bir bankaya olan kredi borcu nedeniyle haciz kararı geldi...

Trend GYO 2019 yılı için Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 yılı için Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş.'nin bağımsız denetim kuruluşu olarak seçti...

Trend GYO, Arkan Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 yılı için Arkan Ergin Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş. ile anlaştı...

Dağ Mühendislik'in PR ajansı Banu Ergin PR oldu!

Banu Ergin PR, 2016 yılında Türkiye’nin en çok satış yapan ilk üç firması arasında olan Dağ Mühendislik’in iletişim çalışmalarını yürütecek...

Trend GYO, Arkan Ergin Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Trend GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP), Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesine ilişkin açıklama yaptı.Trend GYO, Arkan Ergin Bağımsız Denetim ile anlaştı..

Mimar Vedat Tek'in torunu Yasemin Sarı intihar etti!

Giritli Sırrı Paşa ile Türk edebiyat ve musikisinde değerli eserler bırakan Leyla Hanım’ın oğlu Osmanlı'nın ünlü mimarlarından Vedat Tek'in torunu Yağmur Yasemin Sarı intihar etti. 

vedat ergin

vedat ergin vedat ergin


Edirne'de öğrenciler yurtlar yerine, daha özgür bir ortamda "öğrencilik hayatı" geçirmek için evde kalmayı tercih ediyorlar.


Edirne Emlakçılar Odası Başkanı Vedat Ergin, yaptığı açıklamada, Edirne'de kiraların öğrencilere endeksli olduğunu belirterek, "Edirne'de bir daire 300-500 YTL arasında kiraya veriliyor. Öğrencilerin ev aramaya başlamasıyla ev kiraları yükselmeye başladı. Edirne'de yurt sıkıntısı olmamasına rağmen, öğrenciler daha özgür bir ortamda yaşamak için evleri tercih ediyor" dedi.


-TOPLU YAŞAMDA AVANTAJ VE DEZAVANTAJLAR -


Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Süleyman Doğan da öğrencilik yaşamı sırasında toplu yaşamların avantajlarının olduğu kadar dezavantajlarının da olduğunu belirtti.


Kiranın paylaşılması noktasında ortak payda da buluşan öğrencilerin zaman zaman kültürel farklılıklardan kaynaklanan sorunlar yaşayabildiğini anlatan Doğan, şunları kaydetti: "Öğrenciler kiraların yüksek olmasından dolayı beraber...