Velvet Towers ne zaman teslim edilecek

Velvet Towers ne zaman teslim edilecek

Velvet Towers Fikirtepe ev fiyatları konutların kat ve cephelerine göre değişiyor. 26 katlı 3 blok halinde yükselen proje Boğaziçi Köprüsü'ne 5 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Esenyurt Delta Dubai Towers daire fiyatları ne kadar?

Delta İnşaat imzası taşıyan Esenyurt Dubai Tower projesi 1.153 adet konut, 38 dükkan ve 11 villadan oluşuyor. Peki Esenyurt Delta Dubai Towers daire fiyatları ne kadar?

Mina Towers fiyatları ne kadar?

Mina Towers Kadıköy projesi 1.500 daire ve 95 ticari birimden meydana geliyor. Mina Towers fiyatları ne kadar?

Fikirtepe Mina Towers ne zaman bitecek?

Mina Towers projesinde daire fiyatları 520 bin TL ile 2 milyon 850 bin TL aralığında belirlendi. Proje 26 bin metrekare arsa alanında konumlandırılıyor...

Referans Kartal Evleri ne zaman teslim?

Toplam 451 konut ve 800 metrekare ticaret alanından oluşan Referans Kartal Towers projesi İstanbul Anadolu Yakası'nda Kartal-Atalar bölgesinde inşa ediliyor. Peki Referans Kartal Evleri ne zaman teslim?

Referans Kartal Towers ne zaman teslim?

Kartal Referans Towers projesi 451 daire ve 800 metrekarelik ticaret alanından meydana geliyor.Proje 2 blok şeklinde yükseliyor. Peki Referans Kartal Towers ne zaman teslim?

Kidzmondo bilet fiyatları 2017 ne kadar?

Kidzmondo İstanbul Trump Towers'ta hizmet veriyor. Kidzmondo bilet fiyatları 2017 ne kadar, Kidzmondo giriş ücreti 2017 ne kadar? İşte Kidzmondo bilet fiyatları 2017...

Fikirtepe Mina Towers teslimleri!

Başaran İnşaat imzasıyla yükselen Mina Towers projesi 6 bloktan meydana geliyor. Peki Fikirtepe Mina Towers teslimleri ne zaman yapılacak?

Mina Towers Kadıköy ne zaman teslim?

Toplam 1.500 konut ve 95 mağazadan meydana gelen Mina Towers projesi İstanbul Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de inşa ediliyor. Peki Mina Towers Kadıköy ne zaman teslim?

Dubai Towers Delta teslimleri ne zaman?

Konuma göre Esenyurt Şehitler Parkı'na 520 metre uzaklıkta bulunan projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Peki Dubai Towers Delta teslimleri ne zaman?

Delta Dubai Towers ne zaman teslim?

Delta Dubai Towers Konutları 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Proje 20 bin 510 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Peki Delta Dubai Towers ne zaman teslim edilecek?

Göztepe Velvet Towers'ta 385 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Şubat ayında satışa açılması planlanan 1.250 dairelik ultra lüks konut projesi Velvet Towers'ta fiyatlar 385 bin liradan başlangıç gösteriyor..

Kidzmondo Şişli bilet fiyatı 2016 ne kadar?

Kidzmondo İstanbul Şişli Trump Towers'ta yer alıyor. Kidzmondo Şişli bilet fiyatı 2016 ne kadar, Kidzmondo’ya giriş ücretli mi, Kidzmondo giriş ücreti 2016 kaç TL? İşte Kidzmondo bilet fiyatı 2016...

Palma D’oro May İnşaat'a sözleşme fesih davası açıldı!

Palma D’oro May İnşaat’ın Fikirtepe'de hayata geçirdiği Velvet Towers projesinin hak sahipleri kandırıldıklarını ileri sürerek sözleşme iptali için dava açtı, dava 26 Kasım 2015 tarihinde Kartal 15. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülecek.

Velvet Towers ne zaman teslim edilecek

Velvet Towers ne zaman teslim edilecek Velvet Towers ne zaman teslim edilecek

Velvet Towers İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe bölgesinde inşa ediliyor. Teslim tarihi 2018 yılı olarak belirlenen projede dairelerin alanları 40 - 135 metrekare şeklinde tasarlandı. 


Velvet Towers Fikirtepe ev fiyatları daire tiplerine bağlı olarak farklılık gösteriyor. Ekşioğlu - Palmadoro May İnşaat işbirliğinde hayata geçirilen proje 27 katlı 3 bloktan oluşuyor. 


Konutların stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandığı Kadıköy Velvet Towers 24 bin metrekarelik arsa alanı üzerine yayılıyor. Proje 1.250 adet daireden meydana geliyor. 


Fikirtepe Velvet Towes'ta her daireye kapalı otopark, hobi ve eğlence salonları, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, sauna, mağazalar, açık - kapalı yüzme havuzları, cafeler, yürüyüş parkurları, 24 saat güvenlik gibi ortak kullanım alanları sunuluyor. 


Velvet Towers Fikirtepe ev fiyatları 385...