Versus Dragos ödeme planı

Versus Dragos ödeme planı

Versus Dragos projesinde 0 faizle ödemeler yapılıyor. Dubai Modeli ile inşaat ilerledikçe ödeme yapılan projede toplamda 227 daire yer alıyor. 

Versus Dragos'tan Dubai Modeli İnşaat İlerledikçe ödeme planı!

Toplamda 227 daireden meydana gelen Versus Dragos'tan ev sahibi olmak isteyenler "Dubai Modeli" "İnşaat İlerledikçe" ödeme planından faydalanabiliyor..

Versus Dragos fiyat listesi 2017!

Toplam 114 daireden meydana Versus Dragos fiyat listesi 2017 1+1 dairelerde 523 bin 834 bin TL'den başlıyor. Peşinde yüzde 25 indirim sağlanan projede "Ver evini al evini" kampanyası başladı.

Nuvo Dragos’ta 0.98 faize ek sıfır KDV!

Maltepe Bölgesi’nin en çok tercih edilen projesi Nuvo Dragos’ta şimdi de ev sahiplerine büyük ödeme avantajı ile özel bir kampanya başladı. Nuvo Dragos’ta 0.98 faize ek sıfır KDV imkanı sunuluyor. 

Nest Dragos ödeme planı 2018!

Nest Dragos ödeme planı 2018 haberimizde yer alıyor. BGS Nest Yaşam tarafından hayata geçirilen projede 49 bin TL peşinat ödemesi yapılıyor. 

Özderici Nuvo Dragos ödeme planı!

Özderici Nuvo Dragos ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Özderici GYO imzasını taşıyan proje İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçiriliyor.

Nuvo Dragos'ta taksitlerinizi kira gelirinizle ödeyin!

Nuvo Dragos'ta yüzde 1’lik KDV avantajı sunuluyor. Sınırlı süre için geçerli kampanyaya göre projede peşin ödeme yapmak isteyenler için ise yüzde 20 indirim fırsatı sağlanıyor. 

Versus Dragos'ta 0 faizle!

Versus Dragos projesinde 0 faizle ödemeler yapılıyor. Dubai Modeli ile inşaat ilerledikçe ödeme yapılan projede toplamda 227 daire yer alıyor. 

Versus Dragos'ta Dubai Modeli ile ödeme fırsatı!

RESİM YAPI güvencesiyle hayata geçirilen Versus Dragos'tan ev sahibi olmak isteyenler "Dubai Modeli" "İnşaat İlerledikçe" ödeme planından faydalanabiliyor..

Versus Dragos fiyat ve ödeme planı!

Kartal Kordonboyu Mahallesi'nde hayata geçirilen Versus Dragos projesinde Dubai Modeli ödeme planı ile ev sahibi olunabiliyor..

Özderici Nuvo Dragos ödeme planı 2018!

Özderici GYO imzasını taşıyan  Nuvo Dragos projesinde yüzde 1’lik KDV avantajı sunuluyor. Proje E-5, TEM, sahil yolu ve minibüs yolu gibi ulaşım seçeneklerine yakın mesafede inşa edildi.

Özderici Nuvo Dragos ödeme seçenekleri!

Özderici Nuvo Dragos ödeme seçenekleri haberimizde yer alıyor. Maltepe'de Carrefour Maltepe Park AVM'ye yakın konumda yükselen projede 1+1'den 3+1'e kadar daire tipleri sunuluyor.

Versus Dragos'tan Dubai Modeli İnşaat İlerledikçe ödeme planı!

Toplamda 227 daireden meydana gelen Versus Dragos'tan ev sahibi olmak isteyenler "Dubai Modeli" "İnşaat İlerledikçe" ödeme planından faydalanabiliyor..

Versus Dragos'un Sevgililer Günü kampanyası 18 Şubat'a uzatıldı!

Kartal Kordonboyu Sahil Yoluna ve Marmaray Metro Durağına 5 dakika yürüyüş mesafesinde yer alan Versus Dragos'un Sevgililer Günü kampanyası 18 Şubat'a uzatıldı..

Versus Dragos’tan Sevgililer Günü’ne özel kampanya!

Resim Yapı ve Gayrimenkul Geliştirme’nin İstanbul Dragos’ta yükselen projesi VERSUS DRAGOS,  Sevgililer Günü’ne özel yüzde 5+ yüzde 5’lik ekstra indirim avantajı ile tüm sevgili sahiplerini bekliyor... 

Kordonboyu Versus Dragos'ta 48 ay sıfır faiz!

Versus Dragos projesi Resim Yapı ve Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kordonboyu Mahallesi'nde inşa ediliyor. 48 ay sıfır faiz avantajı bulunan projede lansmana özel peşin ödemelere yüzde 25 indirim imkanı sunuluyor...

Versus Dragos ödeme planı Haberi

Versus Dragos ödeme planı

Kartal Kordonboyu Sahil Yoluna,  Marmaray  Metro Durağına 5 dakika yürüyüş mesafesinde yer alan Versus Dragos projesinde satışlar devam ediyor. 

Versus Dragos projesi toplamda 227 daireden oluşuyor. Benzersiz lokasyonu, eksiksiz sosyal olanakları ve daha bir çok ayrıcalığa sahip Versus Dragos projesi RESİM YAPI güvencesi güvencesiyle yükseliyor. 

Versus Dragos'ta 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks daire seçenekleri sunuluyor. 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde 2 bloktan oluşan projede ev sahibi olmak isteyenler "Dubai Modeli" "İnşaat İlerledikçe" ödeme planından yararlanabiliyor. 

VERSUS DRAGOS'tan “DUBAİ MODELİ” “İNŞAAT İLERLEDİKÇE” Ödeme Planı ile;

- Hiç Faiz Ödemeden “Sıfır Faiz” ile,
- Bankasız, Kefilsiz,
- RESİM YAPI Güvencesiyle,
- Senetli Satış Fırsatıyla,
- Kartal Sahil Yolunun Dibinde,
- Kordonboyu...