03 / 07 / 2022

Nuvo Dragos'ta taksitlerinizi kira gelirinizle ödeyin!

Nuvo Dragos'ta taksitlerinizi kira gelirinizle ödeyin!

Firma: Özderici GYO

Proje: Nuvo Dragos

Nuvo Dragos'ta yüzde 1’lik KDV avantajı sunuluyor. Sınırlı süre için geçerli kampanyaya göre projede peşin ödeme yapmak isteyenler için ise yüzde 20 indirim fırsatı sağlanıyor. Nuvo Dragos'ta ister hemen taşının, ister kiraya verin taksitlerinizi kira gelirinizle ödemeye başlayın.  Yüksek tavanlar, çift banyolu daireler, geniş balkonlar,en yeni teknolojiye sahip ankastre ürünlere yer verilen projede kısa süre geçerli kampanyaya göre peşin ödeme yapmak isteyenler için ise yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

Nuvo Dragos ta taksitlerinizi kira gelirinizle ödeyin!

Yaşam kalitesini yükselten proje…

İstanbul Maltepe ve çevresinin en geniş sosyal alanına sahip projesi  Nuvo Dragos  yaşam kalitesini yükseltiyor. Projede tüm aile fertlerinin yanı sıra evcil hayvanların bile sıkılmadan zaman geçireceği alanlar bulunuyor.


2726 metrekare alan üzerinde, açık ve kapalı sosyal alanlarıyla yaşam kalitesini yükselten, metropolün getirdiği streslerden uzaklaştıran, 7’den 70’e tüm sakinlerin keyifli ve eğlenceli zaman geçireceği özel bir proje. Nuvo Dragos’ta özel peysajlı geniş bahçeler, açık ve kapalı 2 adet yüzme havuzu, basketbol, voleybol sahaları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, plates stüdyo odası, ortak kullanımlı seyir terasları, koşu ve yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ve köpek gezdirme alanları yer alıyor. Tüm bu sosyal imkanlara İstanbul’un en özel manzaralarından Adalar manzarası da eklenince Nuvo Dragos’tan ev değil dört dörtlük bir yaşam satın almış oluyorsunuz. 

Nuvo Dragos ta taksitlerinizi kira gelirinizle ödeyin!


Tüm ulaşım hatlarının ortasında

Nuvo Dragos, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.  Nuvo Dragos ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor. E-5 Karayolu'nun Maltepe sahili tarafında,  Marmaray  ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede yer alan  Nuvo Dragos  E5,TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine ve Carrefour Maltepe Park AVM’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Projenin yakınında Kartal Adliye Sarayı, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Koşuyolu Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli kamu kurumları bulunuyor. Ayrıca Nuvo Dragos çevresinde özel hastaneler, kamu ve vakıf üniversiteleri, eğlence ve alışveriş merkezleri gibi eğitim, sağlık ve sosyal hayata yönelik pek çok kurum da yer alıyor. 


Tel: 0216 370 89 89 
Web: http://www.nuvodragos.com/
 


projeye sor