vodafone 35. istanbul maratonu kapatılacak yollar

vodafone 35. istanbul maratonu kapatılacak yollar

Vodafone'un sponsorluğunda gerçekleştirilecek İstanbul Maratonu bu yıl 35. kez düzenleniyor. İstanbul'da yarın yapılacak maraton öncesi, erkeklerde şimdiye kadar düzenlenen 34 yarıştan 11'ini Türk, 23'ünü ise yabancı atletler kazandı.

Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 35 peşinatla!

Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 35 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Firma bünyesinde 48 ay 0 faiz fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor...

İstanbul'da günlük kiralık ev operasyonu! 35 gözaltı!

İstanbul Esenyurt'ta düzenlenen günlük kiralık ev operasyonunda 35 şüpheli gözaltına alındı. Ev sahiplerine de 10 bin 383 lira para cezası kesildi...

35 soruda Motto İstanbul projesi!

Motto İstanbul projesi İstanbul Güneşli'de Basın Ekspres'te yer alıyor. 277 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılan projede tapular hemen teslim ediliyor. İşte 35 soruda Motto İstanbul projesi...

İstanbul'da 35 yeni otopark hizmete açıldı!

İSPARK yeni otoparklar açarak araç kapasitesini artırıyor. İstanbul'da yaşanan otopark sorununa çözmek için 10 bin araç kapasiteli 35 yeni otopark hizmete açıldı.

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli projesinin etüdü için 35 milyon lira ayrıldı!

İstanbul'un trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan "3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli" projesi için 35 milyon liralık bütçe ayrıldı. Ayrılan bütçeden 7 milyon 500 bin lira bu yıl kullanılacak.

Metropol İstanbul, Cityscape Türkiye'de ilk günden 35 milyon TL’lik satış yaptı!

Metropol İstanbul projesinin, yaklaşık 30 bin metrakelik ticari ofislerinin satış lansmanı İstanbul’da bu yıl ilk kez düzenlenen Cityscape Türkiye Fuarı’nda yapıldı. Fuarın ilk gününde 35 milyon TL tutarında satış anlaşması imzalandı.

2007 yılında İstanbul'a 35 milyon dolarlık tenis köyü!

2007 yılında Garanti Koza bünyesinde kurulan İstanbul Cup, İngiltere'deki Wimbledon'u örnek alarak Yeşilköy'e 35 milyon dolarlık bir tenis köyü kuracakmış. Projede 33 adet tenis kortu ve sporcu oteli de bulunacakmış.

Dumankaya Ritim İstanbul lokasyon bilgileri!

Toplam 35 bin 500 metrekare inşaat alanında inşa edilen proje Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Dumankaya Ritim İstanbul lokasyon bilgileri kapsamında Kadıköy'e 10 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Maltepe Ritim İstanbul Evleri adres bilgileri!

Dumankaya İnşaat tarafından toplam 35 bin 500 metrekare inşaat alanında inşa edilen Ritim İstanbul Evleri İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de yükseliyor. İşte Maltepe Ritim İstanbul Evleri adres bilgileri...

Maltepe Ritim İstanbul satış ofisi iletişim!

Dumankaya İnşaat tarafından toplam 35 bin 500 metrekare inşaat alanında inşa edilen Ritim İstanbul Evleri İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de yükseliyor.Maltepe Ritim İstanbul satış ofisi iletişim numarası kapsamında 0216 511 58 00.

Dumankaya Ritim İstanbul ulaşım bilgileri!

Toplam 35 bin 500 metrekare inşaat alanında inşa edilen projede daire tipleri 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Dumankaya Ritim İstanbul ulaşım bilgileri kapsamında Kadıköy'e 10 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Maltepe Ritim İstanbul Evleri teslim tarihi!

Dumankaya İnşaat tarafından toplam 35 bin 500 metrekare inşaat alanında inşa edilen Ritim İstanbul Evleri İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de yükseliyor. Peki Maltepe Ritim İstanbul Evleri teslim tarihi ne zaman?

Maltepe Ritim İstanbul adres bilgileri!

Toplam 35 bin 500 metrekare inşaat alanında inşa edilen projede dairelerin tipleri 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Maltepe Ritim İstanbul adres bilgileri kapsamında proje İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de inşa ediliyor.

vodafone 35. istanbul maratonu kapatılacak yollar

vodafone 35. istanbul maratonu kapatılacak yollar vodafone 35. istanbul maratonu kapatılacak yollar

İlk kez 1979 yılında koşulan ve Hasan Saylan'ın kazandığı maratonda, erkeklerde birincilikler ilk 4 yıl Türk atletler arasında paylaşıldı. Erkeklerde son yıllarda yabancı atletlerin üstünlüğü göze çarpıyor. Düzenlenen son 20 maratonda da ilk sırayı yabancı sporcular aldı.


Türk atletlerin dışında erkeklerde maratonda şimdiye kadar 11 Kenyalı, 7 Etiyopyalı, 2 İngiliz, birer kez de Danimarkalı, Zimbabweli ve Litvanyalı atletler birinci geldi.


Geçen yılki maratonda birincilikleri erkeklerde Kenyalı Stephan Chebogut 2.11.05, kadınlarda ise Etiyopyalı Koren Jelela Yal 2.28.06'lık dereceleriyle kazandı.


 En iyi ve en kötü dereceler


Eski adıyla Kıtalararası Avrasya Maratonu, bu yılki ismiyle Vodafone İstanbul Maratonu'nda şimdiye kadar erkeklerde en iyi dereceyi, Kenyalı Vincent Kiplagat elde etti.


Kiplagat, 2010 yılında 2.10.42'lik derecesiyle, vatandaşı David Cheruiyot'un 2007 yılında elde ettiği 2.10.56'lık derecesini geride bırakarak, parkur rekorunu...